Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:26:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pinkbird - 04.06.2011г  (Прочетена 22248 пъти)
 
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 08, 2011, 18:11:24 »

охххх и аз толкова дълго го чаках този разказ че ми се стори дори и кратък,радвам се че сте изкарали супер,и всичко е било на ниво,изглеждаш спросто невероятно,още веднъж честито
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 08, 2011, 22:17:59 »

Пинки била си страхотна булка .. а роклята и тортата .. уууууууникални! честито мила бъдете все така щастливи, както в този първи ваш ден! heart heart heart
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #77 -: юни 09, 2011, 08:14:02 »

Честито Пинки!!!  give_rose вече и ти си в отбора на госпожите, толкова бързо мина това време, а уж не отдавна сме се чудили откъде да купуваме картон за поканите  cray много се развълнувах от разказа ти, всичко е било много хубаво и ти си прекрасна, направо сияеш. Много семейно щастие ви пожелавам, и огънчето на любовта все така да гори в сърцата ви.  LOVING twohearts
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 09, 2011, 08:42:31 »

Честито и от мен Пинки! Пожелавам ти този прекрасен сватбен ден да бъде началото на още по-прекрасен съвместен живот!  give_rose
Много хубава рокля и булка и торта..и всичко! Премеждията, които сте имали са направили още по-уникален вашият ден и както сама каза - ще ви върви по вода  good
На нашата сватба толкова се молих да няма дъжд и затова пък имаше ураганен вятър, но аз също си казах - ще имаме попътен вятър в живота  girl_wink
Гледайте положително на всичко, което ви поднася живота и се обичайте!  Good luck
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 09, 2011, 09:22:32 »

pinkbird, честито и от мен за сватбата, много щастие и любов и винаги да гледате в една посока със съпруга ти  give_rose разгледах снимките ти, много си красива, всичко е невероятно smile и искам специално да те похваля за украсата, от малкото снимки се вижда, че е супер просто!
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #80 -: юни 10, 2011, 07:29:53 »

Още веднъж огромно благодаря give_rose
panteryx, видях че и вашата дата наближава. Вярвам, че и вие ще имате един прекрасен сватбен ден. smile
Дани, можех и още да напиша, ама половината неща ги забравих от вълнение  bouncinggirl Знам, че теб те интересува ресторанта. Почти нямам забележки към тях, има 2-3 дребни неща, но на фона на останалото и на това, което чух, как е било в този ресторант, мога да кажа, че съм много доволна. smile На лични ще ти споделя повече smile
Рафи, миличка, много ти благодаря за всичко give_rose Колко пъти съм те тормозила с притесненията си. blush Получих много поздравления за грима. Всички казаха, че много ми отивал и трябвало по-често да се гримирам. girl_wink Едва ли ще се вслушам в съвета им. Wink Мисля да се огранича само до спирала blum
Morning_Flower, как бързо лети времето sad Само като се замисля, че миналия петък бях кълбо от нерви търчащо по разни задачи, а днес се излежавам спокойно и за нищо не се притеснявам.... Наистина сякаш вчера се чудихме от къде да намерим картон crazy
Кала, видя ли че роклите са почти близнаци Wink Ох и аз се молих да няма дъжд. На ден по 100 пъти гледах прогнозата. В петък и четвъртък валя изключително много дъжд. В петък, заради пороите, 3 пъти подсушавахме сватбения автомобил. Дори с украсата го валя дъжд lol
lawyer, благодаря give_rose Когато влязохме в ресторанта не можах да повярвам, че украсата е станала точно както си я бях представяла и както я бяхме уговорили. Единствено съжалявам, че не можахме да си позволим естествени цветя, но мисля, че и така се стана красиво. Гостите се скъсаха да се снимат с големите икебани  sarcastic Дори на една от снимките са сложили икебаната точно пред мен и аз изобщо не се виждам.sarcastic

Май забравих да се "похваля" - от танци почти си унищожих роклята. Още пред нас ми се заплете тока и стана една дупка, после в ресторанта, като свалих високите обувки я настъпих още милион пъти. Бяхме я захванали с една огромна секретна игла, но това не я спаси funnytooth В неделя, когато трябваше да се приготвям за фотосесията, в продължение на половин час ших разпраните волани.... По едно време в ресторанта успях и да я запаля. Въртях се около официалната маса, а по нея имаше няколко открити свещи и по едно време един приятел се доближава до мен и ми казва: "Запали ти се роклята, но те видях и те загасих". И аз направо shok, но после продължих с усмивка blum Представям си, ако не беше до мен в този момент - сигурно щях да стана като пърлено пиле  koko6ka chieftain
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #81 -: юни 10, 2011, 19:36:52 »

Пинки, прекрасни сте! От снимките ви струи много любов и настроение. Желая ви да се обичате все така силно и да бъдете много щастливи heart
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #82 -: юни 10, 2011, 23:42:05 »

Благодаря, Тиама give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 11, 2011, 02:28:25 »

Развесели ме с разказа за роклята! То си е било цяло приключение!  Bravo Но важното е, че е било весело и си е изпълнила задълженията на сватбена рокля до край! Иначе си била толкова нежна булка! Много си била хубава!  smile Радвам се, и че всичко е минало толкова добре!  smile И поздравления за настъпването! Bravo
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #84 -: юни 22, 2011, 16:08:06 »

Благодаря, Мони smile give_rose
Наминавам, за да ви кажа колко съм доволна от професионалните снимки.  yahoo yahoo Дори доволна е много слабо казано, не знам какво да кажа... Бяхме ангажирали Петя от Pefo Studio. Няма равна просто! Bravo Страхотен човек и фотограф! Прави най-невероятните, уникални и запомнящи се снимки и съм изключително щастлива, че беше до нас в този ден! yahoo
« Последна редакция: юни 22, 2011, 17:02:29 от pinkbird » Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #85 -: май 24, 2012, 09:05:08 »

Честито мила!!!!!! Супер много се радваме за теб!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines