Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:43:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеното пътешествие, месец или седмица.....  (Прочетена 102632 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 09, 2015, 14:15:07 »

Ще погледна.. То и ние едва ли ще сме с меден месец.. По-скоро десетина дни.. Екзотичните дестинациии.. Е мамка му не виждам как може да излезе по-евтино от 4000-5000лв.. А не ни се дават сега определено.. Имаме си достолепен заем за апартамента, имаме нужда от нова кола, а дай Боже да имаме и бебче напът.. Представям си се на екзотичните дестинации след 30 smile За сега има достатъчно културно-исторически места, които да се посещават  heart
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 09, 2015, 15:28:49 »

На нас много ни се иска да направим медения ни месец на екзотична дестинация, но също установих, че под 5000лв. е трудна работа, може би единствено Доминикана, ако вземеш от пакетите на испанските туроператори.
Следващият проблем е, че искаме да е непосредствено след сватбата, т.е. края на август - началото на юли и почти всички дестинации отпадат и май се спряхме на Бали. В момента има промоция на Катарските авиолинии, но важат за полети до 10 юли, ако на някой ще му е от полза  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 09, 2015, 15:47:10 »

Бали, пак не го виждам за по-малко от 5000, а и ние искаме септември.. ?
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 09, 2015, 15:51:53 »

Да, за Бали по мои груби сметки ще трябват 6000лв., още повече, когато ние искаме да ходим се води висок сезон и е малко по-скъпо. Много искахме да отидем в Мексико, но откакто прочетох, че тогава започва сезонът на ураганите веднага се ужасих и отпадна  shok

Гледах и круизи, но на мен не ми понася особено плаването и не съм много навита.

Ако не ни останат парички за Бали, ще отидем в Сицилия или Тенерифе и готово  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 09, 2015, 15:54:41 »

Хаха и ММ иска Тенерифе  good Но да си призная, не съм гледала за септември, дали е много приятно.. ? Иначе аз съм за Сицилия или Флоренция.. От снощи си мисля за Португалия.. Не съм ходила никога, никъде в Португалия  huhhuh.gif
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 09, 2015, 16:00:57 »

Мисля, че септември е добре  smile И аз миналата седмица нещо се вдъхнових за Португалия и по-специално за Мадейра.
В началото се чудех дали да не идем зимата на някоя от екзотичните дестинации, но после реших, че не е същата емоция като непосредствено след сватбата  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 09, 2015, 16:08:08 »

Да, абсолютно.. Сватбата е на 5.09, а искаме да пътуваме на 7.09 smile Ох, много искам някое екзотично местенце, но не трябва да е и само плаж.. Преди живеехме на морето и ММ направо го мрази.. Стои един ден на плаж и после само на бара или в хотела.. дори във водата не влиза  crazy Аз съм като риба, мога да стоя с часове във водата.. Пека са на пряко слънце, чадър не използвам ... хаха Обичам си морето.. Но, за да не му е ужасяващо, трябва да има някакви културно-исторически или природни забележителности, атракции също, с които да разнообразим плажуването  good

ЕДИТ: Ако попаднеш на нещо, пиши го тук, моля те smile
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 09, 2015, 16:12:17 »

Ще пиша, разбира се smile ММ работи на летището и поне за промоциите на самолетните билети съм своевременно информирана  blum
Иначе и ние точно това търсим - хем плажче и релакс, хем да има нещо да се види, като ММ предпочита природата пред архитектурните забележителности. Ако нямахме ограничение в бюджета, веднага тръгвахме за Нова Зеландия  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 09, 2015, 16:12:45 »

Момичета, ние нищо не измисляме.
Ексотично пътуване - отпада по финансови причини. Ще купуваме апартамент и тези 5000-6000лв никак не са ни излишни.
Остава някъде из Европа. На мен ми се ходи из Италия, но същевременно искам и да се излежавам на плаж 2-3-4 дни...сложно. pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 09, 2015, 16:21:39 »

Нат, Амалфиии, Портофинооо приказка  heart
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 09, 2015, 17:56:19 »

Ние засега сме се насочили към точно обратното на екзотични дестинации - мечта ни е да видим северното сияние, затова вероятно през зимата ще отидем в Исландия. Засега е само план, но много ми харесва и се надявам нещата да се получат.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 09, 2015, 18:32:43 »

Как раздвижихме темата  danceg Ан, според мен е супер, ще очаквам да споделяш и ти оферти.. Екскурзия ли е, с мишето ли е, не отказвам и на Северния полюс...  yahoo
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 09, 2015, 23:07:23 »

Момичета, в Португалия е супер романтично и красиво! Ние бяхме с ММ за 3 нощувки в Лисабон, не за меден месец, а просто понеже никога не бяхме ходили; е, следващия път искаме да се пуснем надолу, към Алгарве или да посетим Мадейра. Няма такива плажове и залези! Храната е уникално вкусна, кухнята им изобилства от морски дарове, а не знам дали знаете, но е традиция в Португалия да не се готви със замразени съставки от животински произход - използват предимно свежи и охладени продукти. Не е скъпо. Обслужването е супер. Ние ходихме там Март месец, температурите бяха към 15-18. С две ръце препоръчвам. Adeus!!! smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 10, 2015, 10:23:19 »

Девисил, мерси.. Ако попаднеш някъде на някаква оферта за септември, пусни я.. Ние снощи обсъждахме и сме все по клонящи към Тенерифе.. През есента (средата на септември) там е 23-28 градуса.. Дали е удачно да ходим, няма да е много за плаж, май?  huhhuh.gif
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #119 -: март 11, 2015, 21:49:45 »

Тази тема сега я виждам. Ние мислехме на речен круиз по Рейн, като се посещава Германия, Белгия и Холандия. Другия вариант беше Йордания. За жалост трябва да се съобразявам с определени дати в работата, а екскурзиите се падат точно тогава.  cray cray cray . Е няма да остана на сухо преди сватбата сме в Турция на море, а след нея в България на море.  danceg danceg danceg
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines