Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 07:06:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеното пътешествие, месец или седмица.....  (Прочетена 102578 пъти)
 
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« -: септември 08, 2006, 11:33:56 »

На всички ни е известно, че са много малко хората, които биха си позволили цял месец...... били поради финансова невъзможност или липса на отпуск от работата.

Колко дълго ще продължи Вашата следсватбена почивка?


Ние залагаме на ЗЛАТНА седмица пред МЕДЕН месец  Wink
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #1 -: септември 08, 2006, 12:11:02 »

Преди сватбата си отделихме една седмица за приготовления, а след това цели две  kezz kezz-първата обикаляхме из България, а втората бяхме в Мармарис-е там вече падна истинската почивка  danceg danceg За повече от рабатата ми не искаха и да чуят, а пък и поизхарчихме финансите  cray cray cray , но си заслужаваше естествено  Dance Dance
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 11, 2006, 11:10:42 »

Ние след сватбата отидохме за една седмица н а морето в Балчик - видяхме много красиви неща и бяхме много доволни. Сега октомври отиваме за една седмица в Египет- Круиз по Нил, тъй като сега пускат чартърите чак! Очакваме там да си прекараме чудесно, даже хотела ни се казва Хиляда и една нощ  yahoo Ще е като истинска приказка , но за там няма за повече от една седмица, но е по-добре от нищо  drinks
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 02, 2006, 12:07:57 »

Ние преди сватбата бяхме на море, а след това излъгахме, че отиваме някъде и си останахме в къщи, за пълен релакс, а и никой не ни звънеше, пък и з акъсмет на домашния телефон му се скъса кабела и също не работеше!!! biggrin
Но при първа възможност ще отидем някъде с кумовете поне за един уикенд!!! good
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #4 -: ноември 13, 2006, 16:21:36 »

Държа да отбележа че Меден Месец идва от английското Honey Moon, което означава Меден Месец, но месец от месечина а не като времеви промеждутък. А повечето хора в БГ си мислят ... " аз ще ходя на меден месец на/в.... ама за една седмица..." При "Honey Moon"-а няма и задължителна времева продължителност. Кой колкото си иска и на кой колкото са му възможностите. Някои са на сватбено пътешествие за един месец, други за седмица а трети за няколко дни...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 04, 2006, 20:16:25 »

Съгласна съм с теб, Oizo_Zoizo, не е важна продължителността, а емоцията и тръпката!!!  heart girl_in_love LOVING heart
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #6 -: декември 28, 2006, 04:39:38 »

Наистина като си помислиш цял месец почивка- звучи много примамливо. Но ние едва ли ще можем да си позволим ваканция наведнъж. Затова сме решили да разделим времето докато сме в Европа между България и Гърция- родината на майка ми и родината на баща ми. dance Така няма да ни омръзне.  любов заедно
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 12, 2007, 17:59:41 »

при нас определено ще бъде седмица, номи се искаше месец Плачещо момиче
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 12, 2007, 18:07:19 »

 И при нас ще е седмица  cray , но ако намерим на по сносна цена може и 10 дена дано, дано  Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #9 -: януари 12, 2007, 18:32:32 »

Пожелавам и на двете ви, момичета, да се сбъднат мечтите! След това искаме да видим снимки
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 13, 2007, 19:21:06 »

Ние след сватбата, си останахме в нас за няколко дни, за релакс и почивка!!! girl_in_love blush И казахме secret на другите, че сме заминали някъде, изключихме телефоните и беше прекрасно!!! heart

А иначе тази година ще отидем на някое екзотично място, поне за седмица!!! CHEERS LOVING
Активен
mishel
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #11 -: март 28, 2007, 15:02:26 »

при нас ще е около месец,но на ще сме на различни места - тук и в чужбина Dance
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 28, 2007, 15:09:07 »

а нашия меден месец ще бъде медена седмица =]имахме идеи да отидем до турция,но изникнаха едни неща и май ще се разминем само с обичайната почивка в обичайния хотел в Троян(това си е нашето място от 2 години) LOVING
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 28, 2007, 15:22:29 »

и нашето медено приключение ще бъде седмица и смятаме... по-точно сигурни сме, че ще го изкараме във Велинград   DANCE DANCE DANCE Това е един от любимите ни градове.  dance Ще заминем на следващия ден след сватбата сутринта  girl_wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 28, 2007, 20:40:21 »

аз  ще съм доволна ако от работа ни пуснат 1 седмица след това да почиваме за да отидем някъде само двамата DANCE
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines