Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:31:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 78491 пъти)
 
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: май 28, 2012, 09:38:41 »

Честитоооооо и от мен ,Snow_White!
Страхотно изглеждаш като булка,и заведението много ми хареса:)!
Пожелавам ви безгрижен и щастлив семеен живот ,обсипан с купища незабравими моменти give_rose!
Налаждавайте му се с кеф danceg
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: май 28, 2012, 09:39:42 »

Сноу, честито, миличка!!! give_rose Бъдете много щастливи и влюбени! heart
Снимките, които си качила са уникални!!! Много сте готини, а ти си толкова елегантна, романтична и нежна булка! Обувките са супер, а прическата е страхотна! Bravo Чакам с нетърпение професионалните снимки Eeager
Много се извинявам, че не можах да ти честитя на деня, но вкъщи в момента сме без интернет, а последно бях на работа на 23-ти. Много исках да се включа по-рано, но уви, нямаше как, извини ме give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: май 28, 2012, 11:19:01 »

Снежанке,миличка,честито!Пожелавам ти винаги да се обичате,разбирате и подкрепяте!

Прекрасна си ,толкова си стилна ,изтънчена и нежна!Всичко ми харесва,рокличката е прелестна,много хубаво ти стои,ама обувките ми взеха акъла и граматиката...страхотен избор :bravo:Може да си имала малко време за подготовка ,но си личи че всичко е подбрано с вкус и любов и резултата е чудесна сватба!Чакаме с нетърпение още снимчицииии yahoo
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #228 -: май 28, 2012, 12:06:30 »

Snow white, големи свежари сте. Поздравления за толкова стилния облик на сватбата ви! А ти изглеждаш прекрасно - къса рокля с разкроена пола, цветни обувки, кок - точно най-любимия ми стил за булка.  Bravo Bravo Bravo


П.П. Откъде е роклята ти? (Сигурно си писала, но съм пропуснала да прочета).
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #229 -: май 28, 2012, 13:37:54 »

Честито госпожо, нека има много поводи за радост и усмивки в семейният живот  give_rose
За сватбата има само една дума - страшно е шик всичко. Ти си много красива булка, нежна и елегантна, ресторанта има страхотна украса, който я е правил - евала. очаквам още снимки с голямо нетърпение  give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: май 28, 2012, 14:15:16 »

Поздравление за избора на ресторанта, наистина е страхотен и е точно в тематиката на светбата!
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: май 28, 2012, 14:16:32 »

Привет smile с малко закъснение искам да ви поздравя  give_rose Bravo много сте хубави - много стилни  photograph
Пожелавам ви да бъдете много здрави, да се обичате все по- силно и да бъдете единни, много да се разбирате и да бъдете много щастливи  nazdrave weddingday
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 28, 2012, 18:02:31 »

Snow_White, честито и от мен, бъдете много щастливи и влюбени...... give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #233 -: май 28, 2012, 19:36:11 »

Сърдечно ви благодаря за хубавите думи и пожеланията,момичета....заринали са ме с работа и не мога да си довърша разказчето....
Деничка Звездичка, роклята ми я правиха KNAPP - много съм доволна от резултата и от отношението и професионализма им smile
Та, докъде бях стигнала с разказа.....до прическата....с нея закъсняхме само 10 мин от моите разчети, но след като милото се забави с настаняването на неговите родители в хотела, съответно ме взе от салона с 15 мин по-късно, та се понатрупа закъснение... pardon
Прибирам се вкъщи и ще се гримирам и обличам, но уви - сестра ми и майка ми се барикадирали в банята и нервни се приготвят....Облякох се и смях - забравих да обуя чорапогащника (нали уж беше студено) ..да видите как се обува чорапогащник с рокля с твърда от множество банели пола....голям смях падна....Въпреки че сестра ми, която е голяма паника и невротичка се опита да ме изкара неколкократно от кожата ми, нервничейки че не можала да се гримира както трябва, си се гримирах (в крайна сметка се отказах от гримьор) и доволна почнах да викам младоженеца да дойде да ме вземе от спалнята - до този момент беше голямо криене в малкия апартамент. Набързо закичихме всички с бутониери и беше станало време да тръгваме - решихме да ходим с таксита, за да не се притеснява никой smile
Кума вече беше цапнал некви уискита и беше във фаза - ама спука ни от смях тоя кум...таксиметраджията -също...Пристигаме пред ритуалната зала и се оказа, че сме първите младоженци, които били 15 мин преди ритуала на място.....Съответно предишната сватба тъкмо беше излязла - като се спуснаха да ме крият всички от другата булка, пууу....пък аз не вярвам в такива суеверия:)
Влязохме в ритуала с почти насълзени очи от смях от простотиите на кума .....заставам пред лелята, но не мога да си събера устата...при всеки опит започва да ми трепери горната устна....и накрая се отказах- седях си нахилена като зелка по време на целия ритуал....Въпреки огромните ми усилия да слушам внимателно какво казва жената, нищо не запомних  sarcastic
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #234 -: май 28, 2012, 20:00:34 »

Излизаме от ритуалната зала и там - цигански оркестър начело с един мазен манго с очила, който кръстихме Стиви Уондър  funnytooth Баща ми им даде некви пари,но кума като каза: "дай, свири на ушенце на младоженеца" - ужас....с мъка ги разкарахме и се поснимахме малко...
Оставихме родителите да се опознаят - те се запознаха малко по-рано същия ден, а ние бегом да си правим снимки с фотографа и кумовете ....Е няма такава фотосесия.....заливахме се от смях от изцепките на кума...спираше разни възрастни хора да ги пита как било, те оттам се връщали...но върха беше как спря един трамвай с откъсната бележка: "давам квартири" от един стълб...
Пред Александър Невски - втори цигански оркестър -дай пак същите изпълнения...е, вярвате ли ми, че не бях виждала толкова циганета-музиканти в София  laugh
Разбира се, кума, като виден плейбой и сваляч, не пропусна да посваля кумата, която не познаваше, но нищо...
Приключихме фотосесията, забрахме родителското тяло и към ресторанта. Там ни чакаше прекрасна маса, както обикновено, но този път по-празнична с цветята които бяхме занесли (и които са на снимката в галерията). И като му седнахме - хапка, пийка, снимки и смешки от кума  sarcastic
В 11:30 изморени до смърт, но щастливи и доволни се прибрахме вкъщи smile
Това беше историята на нашия ден, който постави началото на нова страница от нашата приказка smile
За неомъжените, да знаете, че не боли и че нищо не се променя - само любовта става по-силна и остава спомена от една незабравима емоция:)
Два дни след 24-ти не исках да си прибирам роклята - толкова бързо мина всичко smilesmilesmile
Нямам търпение за професионалните снимки smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #235 -: май 28, 2012, 22:06:19 »

Прекрасни сте! Поздравявам те за добрия вкус! Разкачето много ми хареса, а снимките още повече, много си хубава! Пожелавам ви много хубав семеен живот!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: май 28, 2012, 22:37:00 »

Snow, успя и мен да ме разсмееш с глас с разказа, изглежда сте си изкарали наистина страхотно и евала, че сте толкова свежи и готини и сте направили една прекрасна градска сватба, без да се изхвърляте :-)

Още веднъж да си останете толкова влюбени и така да се забавлявате цял живот!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #237 -: май 29, 2012, 15:09:53 »

Благодаря ви, Alleksia , flyin!
Радвам се, че съм ви разсмяла...забравих да спомена как още имам мускулна треска на прасците от ходенето по жълтите павета с тия токчета...на моменти бях нещо средно между Монк и пате  sarcastic
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: май 29, 2012, 15:14:40 »

Сноу, супер разказ! Браво на вашия кум, който се е грижел за настроението на всички Bravo Личи си по разказа, че сте си изкрали страхотно!!! yahoo

За неомъжените, да знаете, че не боли и че нищо не се променя - само любовта става по-силна и остава спомена от една незабравима емоция:)
Два дни след 24-ти не исках да си прибирам роклята - толкова бързо мина всичко smilesmilesmile
Нямам търпение за професионалните снимки smile
Напълно съм съгласна с теб! good Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: май 29, 2012, 15:19:33 »

Сноу, много весела сватба сте имали! И мен много ме развълнува! Честито още веднъж и много семейно щастие!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines