Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:33:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 78391 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #105 -: май 16, 2012, 21:38:51 »

И аз не мога да се начудя на спокойствието си......толкова търпелива и спокойна не съм била откакто се прибрах от бригада в щатите през далечната 2004-та sarcastic Мисля, че като дойдат нашите и родителите на милото ще ми падне пердето, дано се лъжа ...хахах
Днес поръчахме тортата от Чочко и едни меденки с формата на булчинска рокля (за подарък на няколкото ни гости)...момичето беше толкова търпеливо с мен.....учудващо и милото слушаше капризите ми с интерес и даваше "ъкъл", чак ме изуми - явно има още какво с да ме изненадва smile
Резервирахме и ресторант за почерпка - "The golden apple" в Лозенец - малко китно симпатично местенце danceg
Утре съм на първа проба за роклето - стискайте палци...на път за пробата трябва да взема решение кой от двата чифта обувки които съм харесала да купя - и двата са в кралско синьо.....за жалост няма как да ви ги покажа - магазините нямат читави сайтове sad
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #106 -: май 16, 2012, 21:52:10 »

Snow нямам вече търпение за роклята ти. Ние с теб сме на една дата и е някак си много вълнуващо да четеш какво прави в същото време друго бъдещо семейство smile

Абе изобщо едини кралски сватби се заформяяят, кралско синьо и кралско червено smile много се радвам...
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #107 -: май 16, 2012, 22:06:36 »

Кралски сватби за истински принцеси, киви  Wink
На мен сякаш малко ми мина депресарското настроение....ще умрете от смях ако ви кажа какво ме усмихна....едно кафе лате с лешник DANCE Аз заради бременността спрях кафето - не нарочно, просто започна да ми се гади от него и не можех да го пия вече 2 месеца - ако някой ми беше казал, че мога да живея без кафе, нямаше да му повярвам, ама....Та, от няколко дни ми се е допило някакво по-слабо капучино или лате с вкус на лешник (любимото ми кафе от бригадата в щатите) и днес докато чаках милото да ме забере с колата си взех едно кафе от Costa....ма то вкусно, ухае суперски.....изпих си го с такова удоволствие, че като излязох от кафенето навън грейна слънце и аз като се нахилииииих, като си татуирах една зъбата усмивкааа....Какво му трябвало на човек - едно кафе   tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #108 -: май 16, 2012, 22:19:34 »

smile И аз съм по-щастлива, не знам може би след като постнах горе долу кога ще ни минава депресията. А то и слънчево стана....
Активен
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #109 -: май 17, 2012, 05:28:42 »

Записвам се за да споделиш и с мен най - хубавите си емоции и разкази, а може би и снимки. Пожелавам ти безоблачни дни!  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #110 -: май 17, 2012, 10:49:50 »

Ей, ама като се намръщи това време и всичко тръгва наопаки.....сега ни отмениха резервацията в ресторанта, нямало да работят по празниците.....и пак се започва ... а толкова си го харесахме това ресторантчеее...пуууу bqsnasym
Amour♥Occasion,  Welcome в мойта темичка.....
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #111 -: май 17, 2012, 10:55:31 »

Лелееее, как така седмица по-рано ще отменят резервацията...  Oh my ... Сега ли са научили, че няма да работят... Ужас. Направо съм шокирана.
Но все пак сигурно е за добро, ще намерите по-хубаво място. give_rose
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 17, 2012, 11:35:27 »

Snow_White,стискам ви палци вичко да ви се нареди по мед и масло-какви са пък тея извращения от страна на ресторанта-така да ви тревожат в последния момент }:->стискам палци да се оправят нещата Wink good
« Последна редакция: май 17, 2012, 11:58:22 от mery_bery » Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #113 -: май 17, 2012, 13:04:46 »

ми, ние сме 10 човека - що да не я отменят.....всичко може по нашите ширини.....кажете някое готино местенце.....може и малко, където интериора да е приличен и да не е тузарско.....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 17, 2012, 13:07:50 »

ми, ние сме 10 човека - що да не я отменят.....всичко може по нашите ширини.....кажете някое готино местенце.....може и малко, където интериора да е приличен и да не е тузарско.....
http://sofia.zavedenia.com/1504/%D0%94%D0%9E%D0%91%D0%A0%D0%9E.%D0%9B%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%86/

 good Много го харесвам, ето и второ:

http://www.restaurant-vratata.com/galleries/
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #115 -: май 17, 2012, 13:34:52 »

Мерси, Еми, винаги имаш решение за всеки smile
Добро-то не е опция......защото милото не му е фен....ходят с колегите му много често на обяд там....
А този "Вратата" пробвала ли си го? Изглежда интересно...може да го преслушаме...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 17, 2012, 13:45:45 »

една колежка каза че бил интересен  good
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #117 -: май 17, 2012, 13:46:29 »

Сноу къде търсите ресторант? Около Лозенец ли? Аз харесвам много Ниагара в Лозенец.  good
http://niagarabg.com/restaurant/bg/
 blum
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #118 -: май 17, 2012, 13:59:01 »

 new user
Ресторант Ниагара, наистина е много хубав  girl_wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #119 -: май 17, 2012, 14:01:04 »

Не е задължително да е около лозенец - някъде в центъра ни устройва....може и в Младост, Изток....
Много и се чудех на тази Ниагара.....но един колега каза, че бил много скъп...засега като го гледах в нета не ми се струва така....ще го сложа в листата за проверка от милото smile Мерси, Tsutsi
А някой ходил ли е в ресторант Капри до Плиска?
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines