Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 19:23:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 73044 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #30 -: май 05, 2012, 09:51:11 »

Blagodarq ti, kiwi! Много добре изглежда и градината му вечер е много романтична.... ще го посетим непременно smile
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #31 -: май 07, 2012, 13:29:58 »

Хейййй, ето че и твоята сватба наближава, а в темата ти е много спокойно и тихо. Сподели, имаш ли рокля вече? Сигурно се вълнуваш много, как е настроението?   yahoo give_rose
Желая ти приятни финални метри до големият ден, мила!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 07, 2012, 13:47:48 »

Еее тази темичка съм я пропуснала - за което се извинявам....е миличка до твоят ден осатавааа малко и съм сигурна, че тръпнеш в организиране на последните детайли  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #33 -: май 07, 2012, 15:35:20 »

cveta_d86, Graceful добре дошли в моята темичка и ви благодаря за вниманието  give_rose
Ние, всъщност, само ще подписваме...няма да има голяма дандания - отложихме църковния брак с голямото тържество за догодина...и решихме за подписването преди няма и 2 седмици...така че съм от изоставащите в подготовката булки - за себе си още нямам нищо  pardon - тази седмица се затичвам за рокли, обувки, бижута и цветя.....на мъжо сме харесали костюм, ако не успея да го завлека на друго място за да пробва алтернативи, поне можем да вземем първоначално харесания.
Мисля си днес-утре да купя и надпиша две покани за кумовете - но само за тях.....те не са двойка и ми се иска да ги погъделичкам с нещо "официално".
Ангажирахме фотограф  yahoo - това поне е уредено.
Имаме халки - снимки в галерията.
Тази седмица ще купя чаши и ще ги рисуваме със сестра ми.
Харесахме си ресторант за почерпка - ще ходим да го тестваме и отново до края на седмицата ще запазим маса.
А междувременно имам яко работа, ходим на огледи за жилище и аз гледам да си почивам и да се пазя спокойна заради бебчо, хихихи
Но пък съм сигурна, че ще се справя, накар и почти инфарктно smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 07, 2012, 15:36:50 »

Snow_White, не знам защо, но половината ми пост някъде се е затрил scratch one-s head Ти ли беше питала за изнесен ритуал или се бъркам blush Напоследък нямам възможност да съм много активна във форума и не успявам да изчета всичко - извини ме, ако не става въпрос за това give_rose Не знаех, че тайничко си следила подготовката ми blush
Честито за прекрасната новина!!! Много се радвам за вас, а ти ако прецениш, може да дадеш малко повечко инфо, но това си е по твоя преценка, не те притискаме give_rose
Моето мнение за фотото е твърдо ЗА!!! Ние тази година пък ще си правим само църковен брак и понеже имаме лош спомен от фотото на истинската сватба, сме решили тази година да обърнем специално внимание на снимките и да си организираме готина фотосесия yahoo
Халките ви са прекрасни!!! Bravo Пожелавам ти успех с останалата част от подготовката give_rose give_rose give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 07, 2012, 15:42:26 »

Свършиха ми личните smile
И аз те чакам да се запознаем на следващата форумска, но не за да ме черпиш smile.
Не бъди без  фотограф, спомените са завинаги, изядената храничка или пиене на празненството се забравят . good good
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #36 -: май 07, 2012, 15:55:02 »

Благодаря ви, прекрасни  give_rose
След не много дълго убеждаване от моя страна милото се съгласи за фотограф и си хареса Н. Митев - той пък, за късмет беше свободен на тази дата и така - вече си го ангажирахме. Принципно искаме да снима самия ритуал и кратка сесийка с нас някъде в центъра - ще го уговорим. Инъче, както съм споменавала вече, ние имаме един полупрофесионален Никон, но никой от присъстващите не би се справил с него, а на мен не ми се рискува да имаме кофти снимки накрая (излишно е да споменавам колко съм суетна, хахаха Curtsey)
m0onlight, не съм питала аз за изнесен ритуал... а миналата година бях просто читател (и мечтател) на форума smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 07, 2012, 15:59:29 »

желая ти приказна сватба  give_rose браво че имате фотограф
понякога и с професионален стават зле снимките така че по-добре да има кой да снима
халките ви са мн хубави good харесват ми!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #38 -: май 07, 2012, 16:05:25 »

Ау, само 16 дни остават smile Аз си изтрих линийкатa, но видях при теб. Халките са много хубави smile
« Последна редакция: май 07, 2012, 16:15:36 от kiwi » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 07, 2012, 16:06:26 »

Извинявай тогава, моя грешка, дано не ми се сърдиш give_rose
Честито за фотографа - дано ви направи красиви снимки Bravo Еми е абсолютно права - спомените остават photograph А пък някой прояви желание да поразучи вашия фотоапарат, може той допълнително да снима - ще имате кадрите и от друг ъгъл Wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 07, 2012, 16:16:07 »

Миличкааа халките ви са супер...а за бебчоо честитооо и да се пазиш да не се натоварваш..много ме зарадва тази новина  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 07, 2012, 16:18:38 »

Сноу, много хубави халки! Честито и от мен за бебчо!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #42 -: май 07, 2012, 16:38:50 »

ей, благодаря ви, момичета smile
Макар и само 6 сантиметров, бебчо ви праща поздрави и благодари за вниманието към него, хихихи....
И аз мисля да строя сестра ми да снима.....ще видим как ще се справи, ще я понаучим да може да борави задоволително с апарата, ще и сложим да снима в Raw режим, за да можем да обработваме после снимките при нужда smile
m0onlight, разбира се че не се сърдя  give_rose
Радвам се че ви харесват халките, за мен вашето мнение е важно, не намерих прегръщаща иконка, но ви прегръщам от сърце всичките smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #43 -: май 07, 2012, 16:55:27 »

момичета, сега се сетих да ви искам мнението и за друго - не мога да се реша дали да си правя грима сама или да се доверя на гримьор...аз знам, че ще се справя, но както съм писала и преди, не мога да постигна ефекта на професионалиста (но не ми се дават и чак 80лв за това - все пак няма да е сватба като сватба, а само половин такава, хахахах)....та, какво ще ме посъветвате?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 07, 2012, 17:12:34 »

Миличкаа ако мислиш, че ще се спарвиш добре и сама според мен нямаш нужда от гримьор...ако пък искаш все пас професионалист....може да потърсиш и пи евтин smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines