Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:43:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 72440 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #285 -: юни 27, 2012, 19:25:41 »

Благодаря ви от сърце за хубавите думи от името на трима ни smile
Толкова се вълнувам докато чета коментарите goody
Колкото повече гледам тези снимки, толкова повече ги харесвам - отначало бях скептична към леко налятия си вид (от бременността), но сега вече по-скоро се харесвам.....
Еми, от днес ходя с вирнато носле като френска мадама, да знаеш  blush Благодаря ти за милите думи smile
miss™, чак пък да ме обича апарата....беше ми малко нетипично по време на сесията...сега като се замисля такива щури идеи за снимки ми идват, ама така е - пред огледалото и наум е много по-лесно girl_impossible
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юни 27, 2012, 19:57:08 »

Ихааа! Стахотна си! Много 'разчупена' булка със страхотни детайли! Роклята е страхотна, и обувките, букета! Всичко си избрала перфектно  smile
Добре, че милото не е видял обувките на младоженеца, че нямаше да мога да го спася  laugh
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 27, 2012, 22:05:47 »

Страхотни стеееее Bravo , а ти си истинска Снежанка!Толкова си нежна!Поздравления за всеки един детайл,който си избрала и разбира се  good за фотографа!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 28, 2012, 08:34:14 »

Сноуче, аз моля да напишеш откъде ти е букета, че съм забравила. Отлична аранжировка , адски модерно и свежо. good good good
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #289 -: юни 28, 2012, 09:13:21 »

мила, букета го направи едно момиче- позната на кумата...идеята беше моя - реализацията -нейна...Аз си го представях малко по-син, т.е. с повече хортензии, но и така си го харесах много smile
Нямам идея каква беше цената само на букета, защото платих накуп букет, 9 бутониери, поставка за халки и две аранжировки за маса - всичко излезе 150лв. Аранжировките се бяха получили превъзходно, поставката за халките също беше много различна, но бутониерите увяхнаха почти веднага и се наложи по време на сесията да пощя бутониерката на мъжлето, че горката изглеждаше много нещастно  pardon
Инъче, това момиче се казва Диляна и има магазин на Гурко (точно на ъгъла с Шишман), ако искаш мога да ти дам координати на лични smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 28, 2012, 09:15:50 »

ако се сетиш името на магазина, постни го в темата за букетите моля smile
На мен не ми трябва, но съм убедена че ще свърщи работа за другите булки ,затова питам, за да сме полезни smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 24, 2013, 21:57:26 »

Честита първа годишнина, миличка! CHEERS
Пожелаваме ви да продължавате да се обичате така силно и по-силно, да продължават да ви се случват прекрасни и още по-прекрасни неща. Бъдете много щастливи! twohearts

Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #292 -: май 28, 2013, 08:41:09 »

Безкрайно ти благодаря за вниманието Муунче give_rose
Пожелавам на всички да са толкова щастливи и окрилени и да вярват в силата на любовта smile
Почерпете се за наше здраве smile

Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines