Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:31:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 78388 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #150 -: май 21, 2012, 10:16:04 »

Благодаря ви, момичета....чашите са още по-хубави на живо smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 21, 2012, 10:31:36 »

Много ми харесват нещатата ти. Невероятно оригинални чаши!
Да ти обясня за фамилията - каквото решиш сега, това ще е! Не можеш да сменяш в последствие. Аз затова ще съм с тире. Не мисля, че трябва да ангажираш хазяйна ти, все пак имаш ЕГН. Каквото си решила да направиш и да се чувстваш комфортно за вбъдеще, трябва да решиш при попълването на декалрацията.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 21, 2012, 10:50:46 »

Съжалявам, че в тази тема ще пиша, но тук се заформи дискусията за името.
Името може да се смени по всяко време след това, просто си е малко разправия, и има нещо като дело. Такава информация имам аз, така ми обясниха на мен, а и в крайна сметка е логично - никой не може да ми забрани да си сменя името впоследствие.

Snow_White извинявай, че в твоята тема се коментират такива неща, когато в нея трябва да се пише само за теб, твоите емоции и подготовка give_rose
Леки и ползотворни последни дни ти пожелавам!
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 21, 2012, 11:08:11 »

Така е, води се гражданско дело. Това са си допълнително нерви и разноски. Защо да си го причинява?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 21, 2012, 11:17:42 »

Ехеееееее Сноу, тези чаши са върхът! Все едно са купени толкова добре сте е справили, браво! Bravo
Обувките ми харесват, макар и цветът им да не е твоя мечтан
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #155 -: май 21, 2012, 13:12:46 »

Благодаря ти, m0onlight! Сестра ми така се вдъхнови, че не спира да ми говори какво още да нарисуваме  cap Колкото до обувките, започнах да свиквам с тях, но все пак тежката дума ще си каже роклята smile
Момичета, аз тъкмо се прибирам от обредния дом.....там служителката беше много отзивчива и ни каза, че няма проблем в сменянето на името впоследствие - отива се в районния съд и с една стандартна молба се случват нещата......Аз в крайна сметка си запазих засега фамилията, защото някак предпочетох "разправията" впоследствие пред това да си правя два пъти нова лична карта за едно лято (и три пъти за по-малко от година). А и ние с милото нямаме спор и проблем по отношение на този въпрос - дори той ме посъветва да си я запазя smile
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #156 -: май 21, 2012, 13:22:09 »

Snow_White, обувките са супер, а за чашите направо нямам думи  Oh my ... . Много ти се радвам на всички неща, ще си неотразима булка!  Bravo
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #157 -: май 21, 2012, 13:28:04 »

благодаря ти, elizabet4eto  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 21, 2012, 13:36:02 »

обувките на мен поне на снимка си ми изглеждат точно цвета за който говореше, страхотни са !
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #159 -: май 21, 2012, 14:03:03 »

благодаря, Еми, радвам се че ти харесват ..... тока им е тънък като игла, но пък са удобни.... Милото беше изненадан колко висока ставам с тях  blush
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #160 -: май 21, 2012, 14:28:18 »

Snow_white, с интерес чета темата ти и подготовката за сватбата. Желая ти всичко да се случи така, както си го представяш!  give_rose

Относно смяната на името, въпреки всички неудобства, последваща смяна чрез дело, съд и т.н. е лесна само за тези, които гледат отстрани и реално не са стъпвали в съдебна зала. За да си смени името човек без това да произтича от сключване на граждански брак, развод или други, трябва да има основателни причини, които да посочи - например името му е унизително и излагащо достойнството му и т.н. Промяната на името не се толерира в тия отделни случаи, защото това възпрепятства проследяването на действията на човек във времето, участието му в престъпления и подобни. В тази статия това е описано подробно, може би ще ти е интересна: http://law-consult.net/?p=1519. Така че може би с оглед на всички неудобства е по-лесно въобще да си запазиш своето име и занапред.

И аз чакам като другите снимка на чашите ти.  girl_wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #161 -: май 21, 2012, 15:00:25 »

Благодаря за линкчето, Деничка Звездичка! Беше ми много полезно да се запозная с правната страна на нещата....когато му дойде времето ще му мисля...засега си оставам с моята си фамилия smile
Чашите са вече в галерията и чакат любопитни погледи smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 21, 2012, 16:25:08 »

Оххх Snow_White , обувките са направо жестоки, според мен разликата в цвета идва от това, че са велурени /или на мен така ми изглеждат/, но според мен е супер синьото.. Чашите са много оригинални и ще си сигурна, че са единствени  Bravo
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #163 -: май 21, 2012, 17:44:30 »

InLove_Girl, благодаря ти ... чашите наистина ще ни останат скъп уникален спомен.
Като се замисля, е много ми харесват обувките, пък....
Моята неубеденост за тях е породена от следния факт -вчера попаднах на едни Guess, в които се влюбих, но цената им беше доста сериозна....Та затова не бях супер въодушевена от тези в галерията......Но снощи проверих в амазон, че тези Guess са стотина долара там - малко повече от двойно по-ниска цена от в БГ магазина за обувки, които не са от естествена кожа и то доста тъмно сини (щяха да подхождат на сините обувки и връзка на мъжлето, но нищо). В крайна сметка, съм доволна от обувките smile
А, между другото, пристигнали са моите обеци, които се бяха изчерпали  yahoo Момичето от интернет магазина беше по-развълнувано дори от мен   goody
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 21, 2012, 18:38:49 »

Сноу, обувките са страхотни. Нямам думи просто!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines