Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:01:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 72433 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #15 -: май 02, 2012, 16:02:43 »

Snow_White имаш достатъчно време. За пример - аз си организирам сватбата от разстояние, на място съм била до сега само 4 дни, в които свършихме всичко, а повече работа има покрай ресторанта и украсата, които ти пропускаш. Мъжете си избират дрехи бързо, т.е. не го мисли smile

Цветар си избрах така както си избирам приятели, т.е. търсих хора, с които се чувствам добре. Влязох поговорих в няколко магазина и останах там където наистина искаха да ме обслужат и да развият моите идеи с техния опит.
« Последна редакция: май 02, 2012, 16:06:34 от kiwi » Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #16 -: май 02, 2012, 16:31:17 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #17 -: май 02, 2012, 21:54:48 »

Благодаря, rady17 smile
 kiwi, благодаря ти за успокоителните думи и за съветите....аз наистина вярвам, че ще се справя.
От тази вечер вече имаме халки danceg yahoo - случайно модела, на който се спряхме беше с нашите размери (ей това ако не е късмет, или просто знак, че това са били нашите халки, здраве му кажи smile ) и така, вече мога да задраскам нещо от списъка....
Ходихме и до Чочко - аз искам все пак да поръчаме една малка тортичка (но декораторска) и меденки във формата на булченски рокли като подарък на 8-те ни гости, не се спряхме на конкретен пълнеж или торта, но ни казаха че имаме време и че няма проблем да ни изпълнят желанията и прищявките - абе, хареса ми сладкарничката и обслужването - тортата ще е от там smile
Утре пращам мъжо за медицинско, после ще го мъча за костюми, стискайте палци, че мойто мъж хич не е от най-лесните.....цялата шопинг страст е дошла при мен, а на него няма и грам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 03, 2012, 10:37:10 »

погледна ли обиците които ти пратих като модели? докъде си с избора?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #19 -: май 03, 2012, 11:38:15 »

Благодаря ти за линковете emmmmmy, успях да им хвърля един поглед и харесах един-два чифта, но не можах да намеря дали шип-ват до БГ и за колко време, тъй като аз нямам много - само 3 седмици.... всъщност аз се отказах от поръчка в ибей точно заради малкото време....тия дни тръгвам по магазинчетата за имитационна бижутерия и ще видим на какво ще се натъкна....Благодаря ти още веднъж за помощта  give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 03, 2012, 12:59:17 »

честити халки,мила @}->--Имаш ли снимка на модела,че ми станаха много интересни ,като прочетох ,че са с розово злато blush
Още един фен на Чочко *YAHOO*Предполагам,че не се различават от пловдивските,на нас ни е любим пълнежа на торта Шах-мат,повечето хора го харесват,бял и кафяв крем и много лек.Като гледам и доста булки се спират на него за сватбените си торти.Каквото и да изберете съм сигурна,че ще ви направят страшно вкусна тортичка girl_wink
Защо ще пращаш само мъжа ти за медицински,нали трябва да сте  двамата shok
За роклята,на какъв модел се спря,още ли искаш да е къса?
Ама и аз колко съм любопитна,извинявай за многото въпроси,ама си ми много мила и си спомням за нашето подписване и емоциите покрай него yahoo
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #21 -: май 03, 2012, 13:04:21 »

Честито и от мен за халите Bravo И аз като готик любопитствам  blush
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #22 -: май 04, 2012, 10:09:21 »

здравйте, момичета прекрасни.....сори за закъснелите ми отговори, но ме е заринала една работа и куп задачки освен нея.....снощи се прибрах, хапнах и заспах седнала  pardon
Днес ще снимам халките и ще ви ги покажа, но не мислете, че розовото злато е нещо кой знае кво.....то просто има един лек меден нюанс според мен, колкото да освежи инъче изчистената халка....но да не обяснявам голословно - довечера ще кача снимка smile
Пратих мъжлето само да си прави медицинско, защото на мен миналата седмицата ми правиха всички нужни изследвания за бременни (тук е момента да се разкрия, че чакаме бебче) и мисля да мина с тях, защото са правени в срока от 1 месец, който изскват от гражданското, та да видим.... А задължително ли е двамата да ги правим тия изследвания на едно място?  shok
Днес вече капризчето ми е обещал да ходим да мери костюми....а аз още не съм тръгнала да меря нищо...в сериозен размисъл съм....харесвам един модел на Knapp, ще ходя да го видя наживо и да пробвам каквото ми хареса....чудя се в Принцес късите модели какви пари са, че и там съм хвърлила око на едно рокле, но пак трябва да намеря време да се занеса в магазина smile И така...освен всичко друго трябва да съобразя роклята и с леко променящото ми се тяло, на което вероятно до края на месеца ще му проличи едно коремченце ...
Трябва официално да поканим кумовете, че кумата (моя приятелка) има идея за пъклените ни планове, но кума (приятел на мъжо) дори не подозира  blush
Кумата ми даде контакт на една флористка, ще ходя да се срещна с нея да видим дали ще ми намери сини хортензии....
Трябва да резервираме и ресторант, но пусто не мога да се спра на нищо конкретно - помагайте crazy
Това е засега, трябва малко да поработя и после ще докладвам за свършените и несвършени задачки днес smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 04, 2012, 10:30:04 »

Миличка,за изследванията незнам дали ще можеш да минеш с вече направените.Ти от София ли си ?Защо за най-сигурно не питате в младоженския дом ,да не стане объркаване?При едни познати,жената беше бременна в седмия месец и с редовни изследвания,мислеше ,че няма нужда от нови,защото на практика е така,пък пак я бодоха за този Васерман huhhuh.gif
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,32374.0.html
-тази тема,може да ти е полезна Wink
Ама да знаеш как се зарадвах като прочетох за бебчето,честито,пожелавам ти лека бременност и най-прекрасното и здраво детенце give_rose
Ха,ама вие не сте поканили кумувете още,и ние до последно чакахме.Я разкажи как сте го намислили като имаш време,направили ли сте им покани,заедно ли ще им го съобщите?Големи емоции ще има yahoo
Успех с избирането на костюм,чакаме новини и снимки на халките(аз съм виждала пръстени с розово злато,наистина е медно на цвят,но любопитствам за модела blush)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #24 -: май 04, 2012, 10:32:25 »

Snow_White в София ще е практично ресторанта да ви е близо до гражданското. Къде ще подписвате?
« Последна редакция: май 04, 2012, 10:34:32 от kiwi » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #25 -: май 04, 2012, 10:45:43 »

 Snow_White, имаш чудесен вкус при избора на сватбени бутици за рокли  Flower
 Сигурно си виждала последната колекция на Knapp :
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.452180548129764.122355.191604110854077&type=1
 Oт нея ли си си харесала рокличка, ако не е тайна?  Ashamed Доколкото съм чувала тоалетите на тази марка не надскачат 500 лв.
 С нетърпение чакам да видя крайния ти избор, защото със сигурност ще е много красива и оригинална рокля.
« Последна редакция: май 04, 2012, 10:57:13 от michelle » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 04, 2012, 15:30:25 »

Snow_White, честита темичка и от мен с малко закъснение give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #27 -: май 04, 2012, 21:54:58 »

Добър вечер и от меееен...както обещах smile
Давам бърз отчет каква я свършихме днес - милото след половин ден ходене по мъките има медицинско  Bravo(ако знаех, че е толкова тромава процедурата през л.д. щях да го заведа в прословутата клиника на Пиротска) Аз ще ходя понеделник-вторник, за да се боря с моето, дано мина по-бързо. Ако се наложи - ще дам пак кръв, кво да се прави....източиха ми кръвчицата с всичките тия изследвания покрай бебето
Ходихме на доктор и видяхме бебчето - помаха ни с ръчички  Momy Gothic, благодаря ти за милите думи - засега сме добре и всичко върви безпроблемно smile
Обиколихме  мола на цариградско (kiwi, в София живеем и тук ще подписваме - в ритуална зала Оборище), и дори харесахме костюм на милото в Денил - син, по-младежки и непретенциозен, добре му стоеше. Облякоха го в една светлосиня риза, аз му избрах една тъмносиня вратовръзка и стана чуууден...в Андрюс почти всичко беше в черно, а аз хич не искам да го почерням...нали уж няма да сме много сериозни  pleasantry.Иска ми се да го заведа да види нещо на Ролман и Парушев и тогава да вземем решение - няма да го мъча повече  blum
Междувременно аз харесах едни обувки в ЗАРА, които бяха почти в мечтания нюанс - приличат на тези, но в синьо с едно камъче отгоре за украса http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bg/en/zara-S2012/189510/630733/PATENT%2BLEATHER%2BSLINGBACK%2BWITH%2BCONTRAST
Мисля да посетя Daris, че там винаги си харесвам някой изчанчен модел smile
Сега за роклята - благодаря ти, michelle, засрамих се  blush Гледала съм новата колекция на Кнапп, ако знаеш само как я чакааах...но все пак роклята с която си се представям повече е от предишна колекция, засега не ми се издава коя...искам първо да ги посетя и да видя дали ще е подходяща за мен...после ще ви споделя избора си smile
Направих снимка на халките, сега ще се сборя с качването в галерията smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #28 -: май 04, 2012, 22:15:21 »

m0onlight, благодаря ти за вниманието, да знаеш, че миналата година следих твоята подготовка тайничко, докато само още ви четях, надявайки се един ден да пиша тук smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #29 -: май 05, 2012, 09:08:19 »

Kiwi  има идея за твоя ресторант:

http://programata.bg/?p=71&l=1&c=1&id=2059

Съвсем близичко ще ви е smile

Виждала съм една Knapp булка, беше наистина уникална. Е аз няма да съм с тяхна рокля, защото исках да е нещо различно, но с нетърпение ще любопитсвам какво ще избереш.
« Последна редакция: май 05, 2012, 09:13:28 от kiwi » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines