Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:33:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 78393 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 18, 2012, 12:00:49 »

честно казано, нито един от посочените модели не ме грабва, на странния ток - ме грабва това че има панделка, на следващите показани- моделътна обувките, но пък велурът нещо не стои.
Тези сатенените от линка ми по нагоре не ти ли харесаха или ти идват скъпо?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #136 -: май 18, 2012, 14:49:06 »

Изобщо не са ми скъпи и не са лоши....просто имам по-специален крак - широк и много обувки не са ми удобни....а за тези не видях да имат магазин, където да ги пробвам......абе в събота, неделя ще обиколя още едно-две места и ще взема решение...мерси Еми и за съветите и за предложенията smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 18, 2012, 18:09:57 »

Мен ми харесват тези с джуФката smile Колкото и да е нестандартен тока, изглеждат добре. Не бих си купила такива, защото за мен са мноооогоо високи, но като цяло ми харесват и съм за  good Щом са ти удобни и ти харесват дерзай smile blum give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #138 -: май 18, 2012, 21:34:33 »

emetoem, благодаря ти за мнението...както обичам да казвам - аз съм родена на токчета smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #139 -: май 18, 2012, 21:47:44 »

Момичета.....то не останало...имам само 5 дни и вече няма да съм госпожица......чак днес се замислих сериозно по въпроса с фамилното име....да го сменям ли, да не го ли сменям....или да му "ковна" едно тире...Със сигурност няма да го сменя директно, защото това ще ми донесе негативи в научната кариера...но определено се чудя за тиренцето....Колко от вас си остават с моминските фамилии?
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 19, 2012, 08:32:02 »

Аз си запазих моминското име, поради простата причина, че няма да имам време да го сменя - нали трябва до 30 дни след сватбата да се подадат документите, ама те вече текат, а ние след сватбата занимаваме на пътешествието и просто няма за кога. Вероятно ще го сменя все пак някога, но точно сега не е моментът за мен.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 19, 2012, 10:37:39 »

Аз си смених фамилията, но всъщност 'смених' е силно казано, защото моя род целия е с фамилия Колеви, рода на мъжа ми също са Колеви, просто мен като малка са ми сложили за фамилно име името на дядо ми с идеята, че като се омъжа ще го сменя(по онова време си е било така - жениш се,сменяш фамилия) Но явно си е съдба - не мога да избягам от фамилията и пак съм Колева tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #142 -: май 19, 2012, 11:00:49 »

Сноу, няма вече никакво време smile Как е вълнението при теб?

Аз си избрах новата фамилия с тире, много по-удобно е в едни ситуации можеш да ползваш едната в други другата blum
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #143 -: май 19, 2012, 11:59:42 »

Как да е вълнението, миличка - не му давам да взима превес, че имам много задачки...Развилняла съм се вкъщи и разчиствам наред....само ако не ме мореше такъв цепоглав....Чакам с нетърпение систъра, че днес ще рисуваме чашите.....Трябва да направя списък за пазарене на разни мезерлъци за вкъщи....
Абе, не е като да си нямам незачеркнати неща от списъка, но поне не съм на работа в идните дни и ще мога да свърша всичко smile
m0onlight, завиждам ти благородно на късмета smile
Вивид, а имаш ли идея каква е процедурата по смяна на името впоследствие, т.е. след сватбата?
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 20, 2012, 21:27:15 »

Аз ще съм с тире smile Какво стана с чашите, нарисувахте ли ги smile Искаме да ги видииим.
За смяна на името предполагам, че процедурата не е сложна. Аз работя при Нотариус и много хора са идвали само с едно хвърчащо листче, което казва , че старото име е идентично с новото и така, ама каква е точно процедурата не знам, ще се позаинтересувам ....smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #145 -: май 20, 2012, 22:02:30 »

emetoem, ще съм ти много благодарна, ако провериш дали след време мога да си сложа едно тире.....че като се замислих ако сега го сложа трябва да ангажирам хазяина пак да идва с мен в общината, защото ние сме на квартира, а за мое улеснение миналото лято си смених постоянния адрес с настояшия(в квартирата)...Очаква се до няколко месеца да си купим жилище и тогава пак ще трябва да сменям лична карта (обещала съм на хазяина) ...Та в този ред на мисли, ми се ще да си сложа тирето когато си купим жилище и тогава да сменяме личните карти...
Инъче, чашите ги дорисувахме днес....получиха се много добре - аз в началото не вярвах...но сестра ми е много талантлива....утре ще ги снимам на дневна светлина и ще ви ги покажа...
Междувременно обзаведохме мъжлето изцяло - половин час ми дефилира тази вечер DANCE...толкова съм се смяла  sarcastic
Аз си купих обувки, но не съм убедена, че са най-прекрасните.....разминават се с мечтаното кралско синьо и са различно синьо от акцентите на милото....Поне са от Зара, ако не се харесам с тях и роклята, винаги мога да ги върна в 30-дневен срок smile Утре ще ги снимам и тях и ще ви ги покажа.....
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 21, 2012, 07:53:59 »

Леле не остана! Снимай ги, много искам да ги видя  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #147 -: май 21, 2012, 08:36:01 »

Кристи, верно не остана smile Днес сме направо заринати със задачки..Някой има ли идея дали обредните домове имат обедна почивка? Защото трябва да носим документите днес, но милото може да излезе само в обедната си почивка....
Качих снимки на чашите и обувките  yahoo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 21, 2012, 08:37:59 »

И чашите и обувките са страхотни!  Bravo
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #149 -: май 21, 2012, 08:43:57 »

Даааа, супер са и на мен много ми харесват (любим цвят ми е синият)  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines