Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 05:37:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 73013 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« -: април 28, 2012, 09:20:31 »

Snow_White, остана малко и до твоя ден. Чакаме те да разказваш как върви подготовката. give_rose
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 28, 2012, 09:45:10 »

Честита Темичкааааа  yahoo give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 28, 2012, 12:13:19 »

Честита тема на още една колежка-майска булка! Чакаме да разкажеш с какви вълнения се сблъсваш в момента и да разкажеш повечко за сватбата си...
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #3 -: април 30, 2012, 11:55:52 »

Лелеее...момичета, как ме изненадахтееее..... :danceg:Изобщо не очаквах да имам темичка....преди време Bulka ми беше писала за темичка, но всъщност ние само ще подписваме....няма да има сватба, като сватба...надявам се баш сватбата да се случи с църковен ритуал догодина (живот и здраве).
Не знам дали изобщо е редно да имам темичка, при все че организацията само на един граждански ритуал не е кой знае какво.....въпреки, че вчера като направих пълния списък, милото яко се ошашка  pardon
Благодаря ви много за вниманието, аз не съм най-редовната в писането...но ако админа прецени темата да остане ще ви разкажа какво се случва около нас....
Ние малко изненадващо и инцидентно решихме да подпишем...и тъй като и двамата сме доста ангажирани по това време на годината, а времето ни притиска (да видим кой ще се сети защо, хихиих), решихме просто да подпишем - е, той пак ще е с костюм, а аз ще имам някакво рокле, букетче и прическа....
Та, така....решението за подписа го взехме преди седмица, така че до момента имаме впечатления за халки - днес продължаваме търсенето на идеалните такива, аз имам концепция как трябва да изглеждат и да се случат нещата, но на този етап това е всичко - само на хартия. Мисля,че ще се справя...а за каквото не успея - ще разчитам на вашата компетентна помощ good Wink
Ами, това е, благодаря за темичката още веднъж и ако прецените да остане ще разказвам с подробности smile
Сега хукваме на лов за халки smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #4 -: април 30, 2012, 12:36:14 »

Snow_White как без тема, с теб нали сме на една дата ще следя и твоятаа. Успешен лов за халките, ние нашите ги взехме преди 2 месеца и имахме време да ни станат  shok Oh my ... smile  големи
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 30, 2012, 12:42:29 »

Честита темичка,мила @}->--Много се радвам за теб,няма значение,че е само подпис,нали ще станете официално мъж и жена,това е толкова вълнуващ момент!И ние тази година само граждански,пък догодина живи и здрави църковен и тържество *YAHOO*Пак си има нещица за организиране,аз си пишех всичко в тетрадки и бая дълъг списък имаше,нищо че повечето дреболийки blum
Успех с намирането на перфектните халки,чакам да ни се похвалиш!
Пожелавам ти много хубави емоции по подготовката give_rose
Спряла ли си се на рокличка вече?Може да погледнеш и по обикновените магазини,сега с настъпването на пролетта има много хубави бели моделчета на добри цени,по булчинските като че ли по-често са им леко завишени,зависи колко парички сте отдели де girl_wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #6 -: април 30, 2012, 16:49:33 »

Еее, благодаря ви, мили момичета....покрай вас ще ми стане празнично smile
Ние ще сме общо 10 човека - младоженци, 2бр. двойки родители, сестра ми, сестра му(ако е в БГ) и кумове(на които още не сме се спряли окончателно).
Тъкмо се прибираме от поредното обикаляне за халки - е....преди 2 дни харесахме 2 различни модела в ГеОро и май там ще ходим да поръчваме - най-добре изглеждаха, а и цената им е поносима - 75лв/гр. Ще ги покажа при първа възможност, но не са нищо кой знае какво - изчистен модел бяло злато с една изместена от центъра лентичка от розово злато.
Днес за пръв път накарах милото да премери костюм - голям смях....че като почнахме с пазарлъците....ама не може ли по дънки, ама защо сегааа....но ще го преборя...не че искам да е строго официален - просто искам да има сако, пък даже бих рискувала отдолу с бяла тениска и бели кецове (да скандализираме родата, хихихи).
Междувременно минах и през ФЕДЕ - имат разпродажба на мостри - 299лв ....роклите са много готини, но за жалост нито една мостра не може дами стане в бюста - наистина са правени за чашка А (а къде е моята Д). Така и не пробвах - там ще ми остане краен вариант....защото когато ми ушият роклята по моие размери, цената далеч няма да е 299лв, за жалост.....а и честно казано искам да е малко по-закачлива, не точно къса булчинска рокля....по възможност и да не надхвърля 200-300лв...абе, претенции-бол smile
Аз искам акцента на събитието да е в цват Royal Blue, като тази прекрасна обувка на Маноло Бланик на профилната ми снимка......само сега трябва да си намеря и аз такъв цвят буйки.
Не сме се спряли на конкретен ресторант за почерпка след бракуването....аз мисля за The Golden Apple, чувала съм добри отзиви, но съм отворена и за предложения - важното е храната да е вкусна и ресторанта да не е мрачен и претенциозен smile
Имам си фризьорка, с която ще се стиковаме тая седмица по някое време, тя има салон, така че ще разчитам на маникюр и педикюр при нея. Чудя се дали да си правя сама грима или да ангажирам гримьор - аз се занимавам любителски с това (малко повече от любителски), но не мога да постигна визията на един професионалист.
Цветята - ей тук имам идеи, обаче не знам към кого да се обърна - аз искам букетче от сини хортензии с бял божур и/или бяла орхидея...и ако още нещо синьо се появи- ще е добре дошло....ще помоля за някаква икебана за масата в ресторанта пак със сини хортензии....само да намеря някой цветар, който може да ми ги осигури....
Чашите за гражданското - мисля да купя някакви непретенциозни чаши и със сестра ми да ги нарисуваме със бои за стъкло - систъра много я бива в тия неща (когато бях по-млада и безгрижна и аз се занимавах)
Мислех си да поръчаме някаква малка тортичка, но с украса (в синьо, естествено) и отделно да поръчам меденки във формата на рокля с бял фондан и синьо цветенце като подарък за малкото ни гости - ей така,като знак на внимание....Ние не искаме да се разменят подаръци и т.н. - има време - догодина на голямата сватба, живот и здраве.....че родата вече звъни и пита кой на кого какво да купел...
Ох....какъв дълъг пост изписах само....бая работа имаме, но като изключим премяната на младоженеца, мисля, че с другото мога да се справя (дори сама).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 30, 2012, 16:59:45 »

Мила, в сватбения център гледа ли в аутлета им? Има и размери за по- надарени булки, знам защото моята я преправяха от по-голяма на по-малка роклята. и са до 250 лв някъде, има и по 90 лв.
синя обувка има тук :



http://www.top10obuvki.com/index.php?page=store&id=150
(скролни страницата до долу )
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #8 -: април 30, 2012, 17:20:27 »

Благодаря ти, emmmmmy, ще разгледам и там...и обувките не са лоши....мерси много за предложенията и съветите.
А, момичета, мислите ли, че трябва да си вземем фотограф? Много се чудя по въпроса....ние имаме хубав фотоапарат - полупрофесионален клас, но за жалост никой от присъстващите няма да може да се справи с него и да ни снима качествено...а и не знам колко парички би искал за снимане само на ритуала и малка сесийка след това - някой има ли представа?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 30, 2012, 17:34:27 »

Имаш Лично съобщение относно въпроса си smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 01, 2012, 15:41:43 »

Миличка,аз на 100% съм за професионалния фотограф good
Ние нямахме и сега много съжалявам,всички кадри размазани,зле фокусирани,въпреки че са правени с професионален фотоапарат и се чудим два месеца как да ги оправяме за да си изкараме свестни снимки на хартия huhhuh.gif
Това е нещо,което ще ви остане завинаги,дори когато спомените поизбледнеят smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #11 -: май 01, 2012, 18:08:23 »

Благодаря ти за мнението,  gothic_queen....колкото повече мисля по въпроса, толкова повече се убеждавам, че е добра идея да си наемем фотограф...пък родата нека снима - допълнителни снимки никога не са излишни smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 02, 2012, 08:12:13 »

Миличка честита темичка изпълни я с много емоции.И аз съм за професионален фотограф
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 02, 2012, 10:58:49 »

Честита тема и от мен.  smile Докъде стигна? Макар да имате само подписване, това пак си е много тържествен момент. smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #14 -: май 02, 2012, 15:49:15 »

mimi1809, veseto_87, благодаря ви smile Ей, развълнувахте ме, момичета...уж само подпис, ама то ми стана едно сватбено на душата.....
Ми, докъде сме я докарали  crazy- доникъде....имаме записан час в гражданското, и днес отиваме да поръчваме халки, най-накрая се спряхме на едни....обаче голям зор с костюма на милото...не ще да ходим да пробва и това си е....не, че аз съм си купила рокля, но поне имам визия за нещата.....
Всичко останало си стои на списъка и чака да го свърша - на час по лъжичка smile
Аз не се паникьосвам, защото знам какво искам, сега остава само да намеря кое откъде...В този ред на мисли, как си намирате цветари? Не знам как се процедира, аз мислех да ида в някой по-голям цветарски магазин и да си питам каквото ме интересува, но не знам дали такъв е подхода...
Веси, и аз следя твоята темичка, въпреки, че нямам много време да пиша smile
Довечера ще се включа по-активно да ви чета и да се отчета за халките, евнтуално smilesmilesmile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines