Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:05:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vivid …::: [26.05.2012г.] :::…  (Прочетена 56020 пъти)
 
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #45 -: май 07, 2012, 16:39:01 »

Вивид,  Bravo напредвате и сте си направили изследванията, ние още не сме и документи не съм попълвала. Добре че ме подсети да погледна кога са ни написали да ги занесем в ритуалната зала, че то времето си минава.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 07, 2012, 17:16:53 »

Vivid пробния грим и прическата са супер...да ти кажа аз съм си харесала същата прическа...само че няма да имам диадемка blum
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 07, 2012, 17:28:47 »

Благодаря  blush  smile
rady17 Наистина се опитваме да решим повечето въпроси, колкото се може по-скоро, за да освободим дните преди сватбата. А, за изследванията - направихме Васермана в една лаборатория, платихме там по 9 лв., а после при личната. Тя обаче не беше на смяна, а тази, която беше, писа, писа, удря печати, събра ни накрая 40 лв. за двете медицински. Дано всичко е наред, когато ги носим в петък в ритуалната, защото не ми се занимава пак. И дано жената в ритуалната а приеме документите, въпреки по-ранния срок. Хем ще я питаме какво трябва да носим и да имаме.
cveta_d86 - Благодаря, аз също се харесах как станах - прическата беше импровизация, но добра. Само може би ще помоля за маааалко повече обем отпред, една идея повече. А гримът - мислех за разни неща, като изкуствени мигли, солариуми и т.н, обаче накрая се отказах - защо да се правя на нещо, което не съм. Аз не използвам тези неща в ежедневието си, и хората ме познават такава, каквото съм. А и аз смятам, че не бива на сватбата да се експериментира за първи път с неща, с които не си свикнал...Затова ще си бъда така smile, и без това младоженеца ме харесва най-много без грим, та ако сложа повече хич няма да е щастлив...
« Последна редакция: май 07, 2012, 17:37:56 от Vivid » Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #48 -: май 07, 2012, 18:58:31 »

 Vivid, прическата и грима са много нежни, страхотни, но то на хубав човек всичко му стои smile
 Ще чакам да кажеш дали може да се занесат по-рано документите в гражданското, че и мен силно ме интересува този въпрос smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 07, 2012, 22:00:37 »

Вивид честита темичка и  от мен. Пробната прическа е много хубава, и без обем пак е прекрасна. За грима- също много хубав, леко подчертаващ и в същото време стилен- мнооого яко smile give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 08, 2012, 07:19:46 »

Вивид, много ми харесва, че си се сетила за панделка на бутилките- прекрасен завършващ елемент.
Обувките са уникалниии!!! Както и всичко останало  Wink
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 08, 2012, 12:34:41 »

Много ви благодаря за милите думи и комплиментите... Ashamed
Сложих още някои неща в галерията, ако някой не ги е видял в другите теми smile

Подготовката продължава да тече с пълна пара, ще пише в петък, за да кажа дали сме успели да подадем документите в ритуалната (не че няма да пиша и преди това де  pc-mainiak)
По-късно днес отивам на козметик за почистване на лицето, а след това може да мина да си потърся черни сандалки за роклята за подписването... girl_wink
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #52 -: май 08, 2012, 13:59:58 »

Vivid всичко в галерията ти е супер  good Прическата и гримът също. Да те питам, като ходите в петък за документите, трябва ли и двамата да сте там задължително?  smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 08, 2012, 16:05:35 »

Vivid всичко в галерията ти е супер  good Прическата и гримът също. Да те питам, като ходите в петък за документите, трябва ли и двамата да сте там задължително?  smile

Може и да трябва да сте там, защото сега се сетих, че свериха данните от ЛК с данните попълнени на декларациите, но нас ни накараха да се разпишем пред тях, за да сверят подписите! Иначе се бяхме подписали предварително и затова си мисля, че ще трябва. Това е инфо от зала "Триадица" на Витошка.
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #54 -: май 09, 2012, 08:07:45 »

Честито мила! Скоро ще ставаш госпожа. Много хубави грим и прическа! Записвам се да ти чета темата! smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 09, 2012, 21:36:48 »

А откъде купихте бутилките ? smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 09, 2012, 22:04:59 »

Graceful - Благодаря за хубавите думи...
emetoem - бутилките за вино не сме ги поръчвали - от есента като пиехме вино, не изхвърляхме бутилките, а ги събирахме. До Коледа събрахме колкото трябваше (близо 30) и ги напълнихме drinkz  Wink
Бутилките за ракия ще се купуват оттук: http://zlatnatabachva.com/ Дано има от модела, който сме харесали
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 10, 2012, 09:31:20 »

Имам въпрос. Скоро ще трябва да поръчвам питките. Някой знае ли къде ги правят вкусни и красиви (може от тези, които имат цветни декорации) и има най-малък шанс да ме прецакат с нещо?
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 10, 2012, 10:58:11 »

Милааа съжалявам че чак сега се включвам...но лудницата беше пълна!
Пожелавам ти прекрасни моменти на сватбата,всичко да се получи както го планираш дори и по-добре!!!!  give_rose
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 10, 2012, 17:50:53 »

Милааа съжалявам че чак сега се включвам...но лудницата беше пълна!
Пожелавам ти прекрасни моменти на сватбата,всичко да се получи както го планираш дори и по-добре!!!!  give_rose

В моята тема всеки е добре дошъл по всяко време! Благодаря за включването и за милите думи!

При нас стана доста натоварено. Хореографията за първият ни танц става все по-сложна и се надявам да се справим на сватбата! Останаха кажи-речи 2 седмици а не сме уредили още колата, не съм довършила тейбъл-картичките (всъщност не съм ги започнала още), не съм измислила откъде да поръчаме погачите, не съм си доукрасила нещата...Вярно, че това са дреболии, но аз имам да взема 1 изпит и да напиша 3-4 курсови работи за периода преди и непосредствено след сватбата...Дано времето е на моя страна и успея с всичко.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines