Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:05:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vivid …::: [26.05.2012г.] :::…  (Прочетена 56004 пъти)
 
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« -: април 25, 2012, 23:04:27 »

Мила, Vivid, остава точно един месец до твоят сватбен ден. Сватбаааа Пожелавам ти последните дни да минат леко и изпълнени с радостни вълнения! Надявам се тук да ни споделиш оригиналните си идеи и хрумвания, да покажеш снимки и да приемеш поздравленията на момичетата!


« Последна редакция: април 25, 2012, 23:06:29 от Bride2012 » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 25, 2012, 23:20:35 »

Хайде още една булка. Честита темичка. Чакаме разкази за това как се развива подготовката.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 26, 2012, 07:33:13 »

Честита темичка и от мен хайде потопи ни в атмосферата на всичко случващо е покрай подготовката.Успех в оставащите дни като госпожица.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 26, 2012, 07:55:42 »

Еее миличка и при теб малко остана. Пожелавам ти спокоен и изпълнен само с положителни емоции месец  give_rose
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 26, 2012, 09:17:17 »

Благодаря за темата! Нядявах се да имам, и ето че това ми желание се сбъдна...Ще започна да разказвам, надявам се да не ви стане скучно smile
Концепция на сватбата Решихме това да бъде една малко нетрадиционна сватба, не защото искаме напук да променяме традициите, а най-вече заради удобството - нашето и на гостите. Затова никой няма да ме забира, да се играят хора и такива работи - за мен това е показност във времето в което живеем, тъй като дори не си познаваме съседите. Аз ще се оправям вкъщи, ще ми правят прическа, грим, може би някоя шаферка ще ми прави компания. После ще дойдат да ме вземат само родителите ми. Ще ме закарат в ресторанта и едва там ще се видя с младоженеца. Мисля, че ще се получи добре.
Тема и цветове Темата е с пролетно-приказна насоченост. Аз много исках красива, елегантна пролетна сватба и мисля, че точно това ще се получи. Не съм от момичетата, които от ранна детска възраст мечтаят за сватба и знаят до най-малката подробност с каква рокля ще са, но не крия, че съм си представяла този ден и съм искала голяма бяла рокля, в която да се чувствам като принцеса. Получих и това. Цветовете са светло жълто и светло розово, а цветята с които ще е украсен ресторанта - божури, фрезии, лалета и нарциси - избрах ги защото са ми любими и внасят много пролетно настроение и ухание.
Мястото Търсихме не много дълго и се спряхме на хотел "Берлин парк Витоша" - от всичко, което видях той най-добре се вписваше в представите ми за сватбата, а и получих няколко положителни мнения за него, на които се доверявам. Доволни сме от това, което сме получили до този момент от страна на ресторанта.
Датата В темата за дати за граждански и църковен брак съм обяснила защо съм решила така и тук само ще припомня, че на 16.05 е правната част (т.е подписването) - избрахме го защото тогава правим 6 години заедно и ако не беше четвъртък и сватбата вероятно щеше да е на този ден, на 26.05 - е самата сватба с изнесен ритуал, а на 27.05 следобед ще е църковната венчавка в Руската църква (понеже сме вярващи решихме да спазим традицията, че съботният ден не е добър за сватба) а и така емоцията от сватбата се удълважа...
Меденият месец Благодарение на родителите ми, които ни направиха този чудесен подарък - живи и здрави на 02.06 заминаваме на едноседмичен круиз. Ще посетим Италия, Тунис, Франция, Ибиса и Палма де Майорка! yahoo Ще бъде много вълнуващо, защото досега не сме пътували из чужнина заедно.
Ще продължавам да разказвам и в следващите си постове историята, извинявам се предварително, ако се получи неподредено.
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 26, 2012, 09:21:41 »

Всичко звучи много хубаво! Сигурна съм и че ще ви се получи. Подбрала си хубави цветя. Опитвам се да си го представя дори. Меденият месец звучи дооооста добре! Отсега предусещам какви красиви снимки ще има... наистина ще посетите много и красиви места. Браво на родителите ви!
Ще очаквам да споделиш още неща за сватбата ти. А имате ли още ангажименти, които да зачеркнтете или вече всичко е готово? smile
« Последна редакция: април 26, 2012, 09:27:08 от Bride2012 » Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 26, 2012, 09:22:41 »

Еха Вивид поздравления за темичката ти първо Wink  give_rose бях се сетила да я отворя, но определено са ме изпреварили Wink
Много интересна и вълнуваща сватба се очертава и съм сигурна, че така ще стане Wink ще чакаме снимки и разказче ... danceg а медения круиз ...... Girl_hide пожелавам ви страхотно време и съм сигурна, че ще бъдат незабравими мигове  twohearts
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 26, 2012, 09:28:39 »

Vivid, честита темичка и браво за целия ти избор досега  girl_wink
Само не разбрах на 16-ти ще подписвате, а на 26-ти,когато е тържеството, ще имате изнесен ритуал и ще се правите пред гостите,че подписвате ли или как? Не го разбрах много този момент  blush .Те знаят ли,че на 16-ти ще подписвате?
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 26, 2012, 09:31:45 »

Vivid - ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА!  give_rose Напълни я с много емоции, разказчета и незабравими мигове от подготовката и всичко, което се случва около нея smile

Относно сватбата, всичко звучи много хубаво ... успех!  Сватбаааа
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #9 -: април 26, 2012, 09:47:11 »

Честита тема !!! Оха и ти си на 26ти, пожелавам ти само положителни емоции и безпроблемна подготовка  yahoo Bravo give_rose
За Берлин мн добър избор и ние искахме да сме тмм обаче ни е мноого малък smile Бяхме там миналата година на сватба и беше супер  girl_wink   Сватбаааа
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #10 -: април 26, 2012, 09:47:27 »

Vivid, честита тема и от мен. Ще следя с интерес последният месец от подготовката. Пожелавам само хубави моменти. Подаръкът от родителите е супер, със сигурност ще изкарате един незабравим меден месец  smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 26, 2012, 10:28:02 »

Благодаря за пожеланията.За 3-ти път започвам да пиша и посредата спира тока...дано този път да е успешно smile
Мариелка- правилно си разбрала, на 16 подписваме само с кумовете, в стаичка предполагам, а на 26-ти е изнесения ритуал на терасата на ресторанта. Част от гостите знаят, че на 26-ти няма да е истинското, имам предвид важащото пред закона подписване, на други не сме казали. Не го крием, просто на по-близките ни сме споделили. Ние попитахме в ритуалната зала, може ли да изнесете книгата и направо на изнесения ритуал да ни ожените - те казаха, не, не може. Сега доколко как и къде се спазва не мога да бъда сигурна, но щом не може, решихме да разпишем предварително.
От ангажиментите останаха да намерим костюм за малдоженеца - надявам се уикенда да стане и това, разни дреболийки от типа на номера на масите и благодарствени картички за гостите, етикети трябва да лепим също, а и да си намравим изследванията, което е планирано да утре...
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 26, 2012, 10:51:52 »

Ами хубаво сте си решили-който трябва да знае-знае и толкова. А за годишнина 16-ти ли ще си празнувате или пък 2-те дати? Много питам  blush
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #13 -: април 26, 2012, 10:56:31 »

Vivid, честита тема smile

Много хубаво сте избрали датите, за мен и 2те имат някаква стойност, но тъй като за сватбата исках отделен ден ви изпреварихме с 2 дни.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 26, 2012, 10:58:47 »

Хахахаха...и аз това се чудех, кое да празнуваме. Ние на 16-ти традиционно си празнуваме, така че вероятно това ще остане, но аз се бъзикам, че като празнуваме всяка година ще сме на почивка някъде и ще сме там от 16-ти до 26-ти  blum
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines