Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:05:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rady17 …::: [26.05.2012г.] :::…  (Прочетена 47554 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #75 -: май 09, 2012, 22:06:19 »

Много сладурски подаръчета, Ради! И аз мисля, че трябва да я пробваш тази прическа с воала - и съм сигурна, че ще се намери точното място на воала smile
Активен
semantika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #76 -: май 10, 2012, 11:20:16 »

Ради, прическата е страхотна. И подаръчетата са много сладки! Аз също мисля като момичетата-трябва да се опита първо и да се види как стои и тогава да се преценява дали може или не може с воал отзад, щом прическата е на една страна!  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #77 -: май 14, 2012, 21:18:50 »

Ей, Ради, не остана много....как върви подготовката? А как се чувстваш ти? Имаш ли вече пеперуди в стомаха?
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 15, 2012, 09:04:49 »

Ради, направи ли втора пробна прическа?
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #79 -: май 15, 2012, 09:55:30 »

Привет момичета  give_rose

За пеперудите, няма такива още  pardon настроението ми е под всякаква критика от два три дни, няма явна причина. Иначе сега в събота ми е моминското парти. Трябва да съм готова към 20ч. кво що нямам никаква идея. В четвъртък ще ходим до ритуалната зала да си занесем документите. Имам един куп неща за вършене, но пък от петък съм отпуска. На 22ри ще я правя 2рата пробна прическа, а за грима днес ще звънна, да видим кога ще правим пробен   MANICURE Makeup Поръчах си букет от червени гербери и бели ........... все му забравям името на цветето, angry но първите букви са аст...  girl_impossible

Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 15, 2012, 11:04:45 »

Ей,мила,недей така ,след 11 дена си булкааааа *YAHOO*Аз все отдавам тези лоши настроения на времето,всички около мен са или недоспали или депресирани.Ама ти не се поддавай,мисли си за моминското тази събота,сигурно ще бъде страхотен купон :danceg:С какво ще си облечена? girl_wink
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #81 -: май 15, 2012, 14:25:55 »

Ради, чантите са прекрасни smile

За цветето, започващо с "аст", да не би да имаш предвид алстромерия - обожавам го.
Весело моминско парти и успех с оставащата подготовка
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #82 -: май 16, 2012, 10:39:46 »

Чудно, опитвам се да съм спокойна ама не става.
 
1во още не сме поръчали алкохола - от склада дето трябва да го поръчаме в събота ни казаха да не сме ходили, защото шефчето бързал  diablo angry (там работи един мои съсед) как ми се искаше да ги зарежем и да поръчаме от друго място!!!

2ро - гримьорката не си вдига телефона от вчера сутринта (тя е кума на братовчедка ми), изобщо не сме се разбирали нищо с нея, а трябва да правим пробен грим pardon да не говорим за сватбения  shok

3то - времето чудесно е!  bqsnasym На моминското си парти май ще съм облечена с грейка, а за сватбата със зимно палто  Плачещо момиче lacnl8 Да не говорим, че всички ми казват, колко отвратно ще бъде времето за сватбата. ПИСНА МИ  nea ANGRY
 
За цветето, на което не се сещах името, да Lady_sunflower    алстромерия   good
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 16, 2012, 10:56:48 »

Аааа спокойно, то времето ще се оправи, при нас как го даваха да вали, а цял ден нямаше 1 облак!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #84 -: май 16, 2012, 11:07:44 »

Ради, миличка, спокойно.....аз съм още по-назад с организацията....и с още по-скапано настроение...но не бива....ще се справим всички - успешно и безпроблемно.....Колкото до времето - аз не вярвам на толкова далечни прогнози....самите синоптици казват, че всяка прогноза за след повече от 3 дни си е чиста теория на вероятностите  pardon Аз съм оптимист за времето - ще си ходя с боси крака и голи рамена, пък каквото ще да става и вярвам, че слънцето ще се смили над нас и ще се усмихне smile
Кураж, миличка kiss gu6
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 16, 2012, 12:38:57 »

Ей Ради не се отчайвай, всичко ще се оправи, бъде позитивна smile и всичко ще бъде наред smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #86 -: май 16, 2012, 14:00:32 »

Ради мила и теб те е обхванала май пред сватбена депресия  tease tease tease Я се усмихни  pardon
За алкохола - можеш да се обадиш на фирма Леопард http://www.leopardbg.com/bg/Spirits.aspx
имат всичко без бира и безалкохолни, доставят на място имат и ценова листа.
За гримьора - намери си алтернатива ако нещо стане и не те гримира, някоя приятелка, която има опит и ще те направи красива - вярвай в приятелите си, те няма да те оставят сама  good Ако няма кой - аз ще дойда да те гримирам  tease
За времето - другата седмица ще е чудесно, казвам ти, няма шест -пет. Специално съм говорила със Слънцето да грее на 26 Май и то ми обеща най-тържествено.
Ще бъдеш една чудесна, приказна булка с един изпълнен с много щастие ден  give_rose give_rose give_rose
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #87 -: май 16, 2012, 14:28:49 »

Благодаря за успокоителните думи  give_rose, даже се разсмях....да най вероятно е пред сватбена треска или к'вото там му е името. Ще се справим, ама нали тря да си излея моментното напрежение. blush  crazy
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #88 -: май 16, 2012, 14:30:06 »

Правилно  give_rose blum Всичко ще бъде шест  girl_wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #89 -: май 16, 2012, 14:34:18 »

Ок, ние сме заедно горе долу като дати и аз тъкмо се чудех какво му е на настроението ми smile Като гледам каква еуфория е след сватбата при всички, до седмица и нещо ще ни мине smile

Благодаря за успокоителните думи  give_rose, даже се разсмях....да най вероятно е пред сватбена треска или к'вото там му е името. Ще се справим, ама нали тря да си излея моментното напрежение. blush  crazy

Ради, миличка, спокойно.....аз съм още по-назад с организацията....и с още по-скапано настроение...
Кураж, миличка kiss gu6
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines