Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:37:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rady17 …::: [26.05.2012г.] :::…  (Прочетена 47114 пъти)
 
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #45 -: май 07, 2012, 10:11:27 »

Привет на всички  give_rose

Имах много ползотворен уикенд. Купихме костюм на тате и вратовръзка (която аз много харесвам) мама  е облечена. Моята рокля ще я взема утре най вероятно или днес.   pardon  Срещата с диджея мина добре и ще ми уреди менче (защото от ресторанта нямат), купихме и бъклица за кума. Настанихме гостите по масите (мислих че това ще бъде едно мъчение и трудност)  tease  Eeager но не. Вчера направихме и пробна прическа, харесах се много ще кача снимка, да кажете и вие.

Snow_White
- обувките са от и-бей и струваха 40лв. (всичко), но бяха с безплатен транспорт.




 
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 07, 2012, 14:42:08 »

Ради, имаш страхотна коса! Отзад прическата е много хубава, отпред не се вижда много. нямаш ли снимка отпред?
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #47 -: май 07, 2012, 14:53:36 »

Не нямам снимка отпред (не се сетихме за това), но е топирана за по голям обем.  pardon  smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 07, 2012, 15:01:41 »

Радии страшна коса имаш...и прическата е много хубава и ти стои много добре  Bravo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 07, 2012, 15:57:51 »

Ради, много ти е хубава прическата,а ти було ще имаш ли? Сигурно си писала, а аз съм пропуснала smile Браво и за ползотворния уикенд Bravo
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #50 -: май 07, 2012, 16:07:52 »

Да ще имам воал, но ще го махна в ресторанта. Така ще го направи фризьорката, че да се измъкне лесно от косата. smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 07, 2012, 22:09:39 »

Ей Ради и вие напреднахте smile Много хубава прическа, много ми хареса smile Роклята е страхотна, обувките също...изобщо всичко е много красиво smile Искам да питам от къде са бутониерите и дали ги има в други цветове smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 08, 2012, 07:25:11 »

Ради, прическата е супер, дано ти фиксира добре къдриците, за да не паднат бързо  good
Боядисваш ли си косата, защото цвета е прекрасен?!?
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #53 -: май 08, 2012, 10:06:25 »

emetoem бутиниерите си ги поръчах онлайн от ателие Немезида (Ассеновградски са) може всичко, тези са точно избрани от мен (писах им мейл, от еди коя си бутониера искам цветчетата, от друга листчето и от 3та друго и така сглобих тези. И с книгата за пожелания направих така) и съм мн доволна.

Мариелка  Не, не се боядисвам, но мн рядко се правя с къна, (червена) но от година и нещо не съм я пипала и това си е моя цвят или с много лек оттенък.

Сега ходихме да ни боцкат за медицинските.....бляяяяяяя

П.П. трябва ли задължително и двамата да носим документите в ритуалната зала?  smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 08, 2012, 13:35:59 »

Ради, колко време ти издържа прическата? Аз пробвах на маша по друг начин и бях хубава точно час, после всичко се разпадна, а беше лакирана. Иначе доста ми харесва самата прическа, но аз след този случаи май отивам към кок.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #55 -: май 08, 2012, 13:53:52 »

Hecate - аз след като излязох от салона отидох при нашите да ме видят и след това се прибрах в нас, но преди това я развалих прическата и си вързах косата. Така че не мога да ти кажа, но не слагахме мн стилизанти (а и косата ми е тежка и не очаквам да издържи много дълго). pardon  Аз няма да издържа на кок до края, защото от толкова стегната коса ще ме заболи главата на 10000%  huhhuh.gif
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 08, 2012, 16:11:05 »

Аз и след сватбата съм твърдо за кок - такова потене е от танците, че косата щеше да залепне за мен, да ме изпоти допълнително и 100% да се развали. Кока ми беше с гъба (много важен момент според мен), никакво тупиране, нямаше дори кой знае колко лак. Кокът ми не мръдна изобщо, беше много лек, не беше стегнат, прикрепен беше с много фуркети. След като ги махнах вкъщи, косата ми просто падна, не беше слепена от лак, така че смятайте колко е била фиксирана със стилизанти реално... И най-важното - не ме заболя скалпа нито по време на сватбата, нито след като махнах кока. Може да погледнете в моята тема, пуснах снимки - както го виждате на снимките, така остана до края (5 часа сутринта, същото важеше и за грима, което най-много ме изненада, защото както казах по едно време вода течеше от мен, да не говорим колко много плаках със сълзи... Грим и прическа - Слав.)
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 08, 2012, 16:15:59 »

Много мерси за инфото Ради smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #58 -: май 08, 2012, 16:26:41 »

Криси и аз си мислих същото, за танците затова, че през целия ден сигурно ще е жега и тази коса..... Много добре знам к'во става, като танцувам дълго време със спусната коса. Все още не съм решила на 100%...  pardon huhhuh.gif
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 08, 2012, 16:28:40 »

Подкрепям мнението на Криси,
Ради наистина не се знае какво ще е времето, но в никакъв случай няма да се студено, ти как се харесваш повече с пусната коса или с вързана? smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines