Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:39:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rady17 …::: [26.05.2012г.] :::…  (Прочетена 47110 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 28, 2012, 09:15:41 »

rady17, честита темичка. Пожелавам ти остатъкът от подготовката да премине без проблеми и на финала да си една щастлива, отпочинала и спокойна булка.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #31 -: май 02, 2012, 10:04:45 »

Ето малко подробности около сватбата:
Купихме рокля на кумата, направих почистване на лицето и брат ми се облече  yahoo
Днес трябва да се поръчат подаръчетата. Да се вземе разпределението на масите и да почваме да ги наместваме гостите. Хубавото, е че до момента ми висят 3-ма гости, пък да видим накрая колко ще откажат (дано поне го направят навреме). 
Така идва и един неприятен момент cray в събота облякох пак роклята и се оказа, че е мнооого дълга и задължително ще трябва да се подкъси (като цяло няма драма кой знае каква)  huhhuh.gif иначе рискувам да ме настъпват през цялото време  sad  Днес ще говоря с една шивачка единственото, което ми е криво, че не знам как ще я пренеса, но ще трябва да се измисли нещо    huhhuh.gif  pardon
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 02, 2012, 10:18:20 »

Ради, много бързо напредвате, браво!
За роклята - не се тревожи. Т не знаеше ли досега, че е дълга. Във всеки случай, каквото и да е положението, имаш достатъчно време да реагираш!
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #33 -: май 02, 2012, 10:33:41 »

За роклята имах опасения, защото като ми я пратиха облякох я но майка ми я достраша да ме стегне връзките отзад (щяла да ги скъса) nea , като хората и беше отпусната от всякъде тогава и не можах да преценя, но сега е ясно де.
Веси за организацията не знам колко напредваме, но на мен ми се струва, че се бавим знам ли. Може пък само така да си мисля. Това което съм написала е направено нищо повече.  pardon 
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 02, 2012, 10:36:20 »

Да ти кажа, само така ти се струва. Повечето неща, които са за уточняване, се правят по-близо до датата. И аз си мислех, че се бавим, но всъщност се случват нещата.
Не се тревожи, ще успееш с всичко!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #35 -: май 02, 2012, 22:23:29 »

Честита темичка и от мен, Ради! Желая ти много положителни емоции и приятни трепети около последните ти дни като госпожица и накрая една незабравима сватба give_rose
Не се притеснявай - ще се справиш с всичко навреме и безпроблемно smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 02, 2012, 22:42:13 »

Честита темичка, Ради! Желая ти много усмивки и не се притеснявай покрай подготовката, всичко ще си дойде на мястото  give_rose
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #37 -: май 03, 2012, 10:05:59 »

Вчера занесох роклята на шивачка, не я познавам жената, но като видях колко умело боравеше с роклята ми стана ясно, че си разбира от работата и вторник ще ми е готова. Взехме разпределението от ресторанта и сега се почва едно наместване. Момичета колко време ви отне тази дейност?  pardon Аз имам чувството, че ще е много сложно  sad  Направо не ми се започва.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 03, 2012, 10:07:54 »

Разпределението на хората по масите ли? На нас ни отне дни. Мислихме, мислихме, сменяхме, някои се отказваха, други решаваха, че ще дойдат с някой...Пълна лудница е това, да знаеш! smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #39 -: май 03, 2012, 10:23:36 »

Да разпределението.....уф знаех си  huhhuh.gif Веси исках да те питам за медицинските какво точно се прави?  pardon В сми каква е процедурата (ние мислим също да идем на Пиротска, щом там става за 1 час всичко без да ходя до личната ми лекарка)  pardon
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 03, 2012, 17:51:13 »

Ние изчакахме последната дата за потвърждаване и ги наредихме за не повече от 40 минути. И ги наредихме перфектно. Първо ги редихме по първоначален списък, едни се отказваха, други щяха да идват с еди кой си... и стана мазало. На 30-ти трябваше да дадем разпределението, до 25 трябваше да са потвърдили и след това ни отне много малко време. Така че моят съвет е да редите масите след като потвърдят всички  good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 03, 2012, 18:36:26 »

Да разпределението.....уф знаех си  huhhuh.gif Веси исках да те питам за медицинските какво точно се прави?  pardon В сми каква е процедурата (ние мислим също да идем на Пиротска, щом там става за 1 час всичко без да ходя до личната ми лекарка)  pardon
Отивате там, то е на първия етаж, под мястото, където се записвате. Пише медицински център Санус. Влизате във вратата насреща, където има един дебеличък доктор. Казвате за какво сте. давате си личните карти, той пише нещо, взима ви кръв и ви казва да отидете след 40 мин. за документите. Това е всичко.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #42 -: май 04, 2012, 10:25:01 »

Christy и аз си мислих точно това да направи да изчакам до 10ти май (до последния срок)

Веси
мерси за подробното инфо  give_rose
 
Днес имаме среща с Диджея и да се надявам, че с него ще се видим на 26.05  yahoo

Ох нямам търпение вечеееееееееее  tease  chee Eeager
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 04, 2012, 15:57:00 »

rady17, и ние нямаме търпение вече!!! Подготовката тече с пълна пара виждам, не мисля че има нещо фрапиращо, така че спокойно и карайте по план Wink Какво стана с роклята - скъсена ли е вече? Подредбата на масите наистина може да отнеме дни - много зависи от колебаещите се... Ние успяхме да занесем финалната подредба около 2 дни преди сватбата. Не се притеснявай, ще ги наредите good Как мина срещата с ди джея?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #44 -: май 04, 2012, 22:23:39 »

леле, Ради, високите обувки със синия ток са жестоки  Oh my ... още не мога да си затворя устата от възхита, откъде са, ако не е тайна? blush blush blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines