Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:39:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rady17 …::: [26.05.2012г.] :::…  (Прочетена 47575 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 26, 2012, 19:57:41 »

Честитооо.Вече си госпожа,Ради  girl_wink !Обичайте се и бъдете много щастливи  любов заедно
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 26, 2012, 21:38:11 »

 Сватбаааа Честито семейство,  днес е най-хубавият ден в живота ви! Нека дните ви заедно от тук насетне да са също толкова щастливи и усмихнати, в хармония и любов! Нека всички ваши желания се превърнат в реалност!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #122 -: май 26, 2012, 22:18:11 »

Горчиво, Ради smile Честита  wedding Бъдете щастливи !
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #123 -: май 27, 2012, 12:31:05 »

 weddingday weddingday weddingday weddingday
Ради, ЧЕСТИТО
 
Бъдете много щастливи
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #124 -: май 27, 2012, 20:58:28 »

Здравейте на всички  give_rose

Нямах много време да пиша предните дни, голяма лудница и малко проблеми   huhhuh.gif  Младоженеца си секна кръста, след това имаше и проблем с корема и аз да не остана по назад хремава  cray Иначе тичане напред назад по организацията.  Yes И така дойде денят...

Станах сутринта душ и на фризьор, там голям лаф, бях си спокойна дойде и една приятелка да се оправя за сватбата. Така за времето....ми разоччаровах се, че нямаше слънце, но в никакъв случай не ми е паднало настроението  danceg . Прибрах се след прическата и вкъщи ме чакаше гримьорката. Makeup и докато се обърна....чувах класоните долу, в следващия момент, вече врата се тресеще от напъните да влязат, шаферките си бяха с мен в стаята и за малко да не успеем да пуснем кумата при нас. girl_impossible И така с голямо пазарене си ме дадоха Bravo Когато младоженеца влезе при мен  беше  Oh my ... heart  любов заедно само прошепна много си красива и ОБИЧАМ ТЕ  heart. Започна закичването, наздравици и мноооооооого снимки. Имахме 3ма гайдари, (обожавам гайди, направо настръхвам, като ги чуя) бяха просто невероятни момчетата и пяха и свириха, чудесно. yahoo  Следваше едно хоро пред блока (не съм привържаник на това, но...) Следва ритуалната, казахме си "ДА" всичко там мина, като един миг и пак много снимки. Тръгнахме за църквата, момичета за пръв път в живота си имах толкова близък контакт със свещеник и чух всяка една дума казана от него, беше мн внимателен и обясняваше всичко, което казваще да правим.  priest После направихме фото сесията (да отбележа, че щом ме изведе баща ми и държда беше спрял, само мн леко ръмаше)  yahoo Пихме по едно кафе, да вземем глътка въздух от емоцията до момента,  Coffe след това посрещането в ресторанта и купона започна. Малко ми беше труно в началото да танцувам, но после хванах цаката на роклята   DANCE hurrah в ресторанта не сме седнали, хора танци манци лудницааааааааааааа  Eeager Всичко беше повече от прекрасно. Храната е била мн вкусна (инфо от гостите), като върна лентата, май си боцнах два пъти от салатата... Купона приключи в 2:30 някъде, останали без глас, а когато  гостите си тръгваха, бяха много доволни, усмихнати и с комлименти за сватбата ни. Това беше черешката на тортата за този УНИКАЛЕН ДЕН!!!

П.П. Както всички минали по този път булки и аз ще кажа, че всичко мина, като един миг.
БЕШЕ НЕПОВТОРИМ ДЕН ЗА НАС!!!  heart  wedding

извинявам се за дългия пост.  blush crazy
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 27, 2012, 21:08:45 »

E Ради, виждам че сте си изкарали много якооооо....много се радвам за вас smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 28, 2012, 08:45:09 »

 Bravo Радиии
Знам, че е било страхотно преживяване  danceg.
Коя ви беше песента за първия танц?
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 28, 2012, 09:02:54 »

Честито и от мен Ради, мога само да си представям колко хубава сватба сте имали и за да не ми играе много въображението си чакам снимките!
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 28, 2012, 09:08:04 »

Честито, Ради  give_rose Оттук натам много семейно щастие, а ние си чакаме снимките! Горчиво!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 28, 2012, 09:49:40 »

Радиии, честито!!! Желая ви много щастие, много любов, запазете емоцията от този незабравим ден и си я припомняйте всеки път щом се погледнете в очите! heart
Разказът ти е страхотен - настръхнах докато го четях cray Сега остава само да ни задоволиш любопитството с малко снимки blum give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 28, 2012, 10:58:50 »

Радиии, честито! Бъдете вечно влюбени и щастливи както в сватбения ден! Няма ли поне една любителска снимчица да видим?  pleasantry
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 28, 2012, 11:26:45 »

Честито Ради give_rose! От разказчето ти си личи, че наистина е бил един великолепен ден! Пожелавам ви, много щастие и все така да се обичате със съпруга ти!
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 28, 2012, 13:30:57 »

Ради,мила,честито! Bravo give_rose
Пожелавам ви много любов,разбирателство,хармония и весели детски гласчета да изпълват дните ви като семейство yahoo
Хайде прочетохме разказа,сега чакаме снимките Wink
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #133 -: май 28, 2012, 13:43:11 »

Мила Ради ЧЕСТИТО - нека бъде безоблачен семейният Ви живот, страхотен разказ, било е вълнувща сватба give_rose Очакваме снимки  yahoo
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #134 -: май 28, 2012, 15:01:50 »

Ради, Честито

Не се извинявай за дългия пост, а напиши още подробности: идването на младоженеца,, гражданския (кой кого настъпи), кой отчупи по- голямото парче от питата, тортата , букет. Най -вълнуващи от всички постове са разказите след сватбата.   Нямаме търпение и за снимки
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines