Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:21:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 204477 пъти)
 
bulkaha
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #510 -: август 30, 2013, 17:54:52 »

утре ще ходим до Асеновград за рокля....  danceg Girl_hide yahoo yahoo
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: септември 06, 2013, 08:07:25 »

какво стана с роклята?
Активен
valentinapz
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


ttp://http://www.weddingcountdown.com/ticker.html?


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: септември 06, 2013, 16:33:31 »

аз мисля да си шия роклята,тъй като никъде не намирам роклята,която искам,може би направих грешка че тръгнах да обикалям толкова рано,сватбата ми е на 3.05,всичко е капарирано,само роклята остана:)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: септември 06, 2013, 19:34:16 »

аз мисля да си шия роклята,тъй като никъде не намирам роклята,която искам,може би направих грешка че тръгнах да обикалям толкова рано,сватбата ми е на 3.05,всичко е капарирано,само роклята остана:)
Не е рано,а и всеки сам решава кога да започне с подготовката.  Yes Аз също мисля да си я шия по поръчка моята, тъй като до сега като разглеждам сайтовете на фирмите за рокли не ми харесват особено. Ще тръгна по някое време да обиколя за всеки случай,пък може и за 2014,когато излезнат новите колекции да си харесам нещо. По принцип шаферските рокли ще ги шия при една моя позната шивачка,която прави много хубави неща и като и покажеш снимки и прави едно към едно роклята каквато е. А пък и доста по-евтино излиза.  Girl_hide
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: септември 07, 2013, 13:55:11 »

аз мисля да си шия роклята,тъй като никъде не намирам роклята,която искам,може би направих грешка че тръгнах да обикалям толкова рано,сватбата ми е на 3.05,всичко е капарирано,само роклята остана:)
Добре е че всичко сте капарирали , защото май месец е хубав и топъл месец и много булки го избират април-май-юни . А за рокля ако искаш да ти я шият в Булвеси са много добри така четох, но и така не стигнахме до него ххихи
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #515 -: септември 07, 2013, 14:34:39 »

Да, и аз мисля, че не е рано, още повече, че май месец е месеца на абитуриентките и не им се занимава с булки (това от опит с приятелка преди 2 години). В колкото и магазина влязохме, все едно ни казват-нови колекции - след май. Така, че каквото е останало, ако не е по поръчка.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #516 -: септември 09, 2013, 19:21:06 »

Последвах съвета на една съфорумка и изчетох много теми назад от писаното за Асеновград, направих си и една виртуална разходка там, както беше писала една друга съфорумка и сега остава да се разходим до там, за да видим ще харесам ли рокля, или ще поръчвам по интернет. Мислех, че са по-скъпи роклите в Асеновград, но коментарите ви ме обнадеждиха, че може и да се вместя в бюджета си за рокля. Продължавам да ви следя с интерес и благодаря, че сте толкова полезни  give_rose
Активен
bulkaha
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #517 -: септември 10, 2013, 19:17:06 »

здравей,изтрии си съобщенията, за да мога да ти пратя моето
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: септември 10, 2013, 20:23:08 »

Това за кой е?
Активен
bulkaha
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #519 -: септември 10, 2013, 20:55:26 »

аз мисля да си шия роклята,тъй като никъде не намирам роклята,която искам,може би направих грешка че тръгнах да обикалям толкова рано,сватбата ми е на 3.05,всичко е капарирано,само роклята остана:)


здравей,изтрии си съобщенията, за да мога
да ти пратя моето
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: септември 15, 2013, 09:14:04 »

АСЕНОВГРАД - 6 част
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines