Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 09:23:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 208348 пъти)
 
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 05, 2013, 21:05:04 »

Да ви кажа честно, рядко поглеждах в кой магазин сме. Не съм видяла такава рокля, но видях една , която напомняше на vera wang, но да поясня, само напомняше. Полата ѝ беше украсена с големи рози от тюл, но деколтето беше обсипано с дребни камъчета. Не мога да кажа цената на роклята и в кое ателие е, но мога да кажа къде се намира.Честно казано хич не ме интересуваха имената на магазините, само влизах разглеждах, ако ми допадне нещо меря, ако не- благодаря и си излизам. Само на по-известните обръщах внимание, като александра, арт стил, сияна и булвеси. В сияна мога да кажа, че не ми хареса нищо.При Булвеси имаше хубави рокли, но извън моя финансов диапазон.
Роклята, за която говоря се пада в началото на града, при едно русо симпатично момиченце и една лелка имаше в магазина, явно шивачката.Там също ми хареса една рокля и даже ни направиха отстъпка със 100лв. Пада се от лявата страна като вървиш към вътрешността на града.В това магазинче ми се стори, че роклите са много качествени, пак имаше много камъни и кич, но хубави платове и шев.
дано да съм била в помощ на някого, успех на всички и ако питате мен не се ограничавайте с големите имена, не знаете къде можете да откриете своето съкровище !
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 06, 2013, 20:34:11 »

Момичета, и аз днес бях в Асеновград и мога да кажа, че съм много доволна.Бяхме в Булвеси и съм очарована от вниманието и искам да кажа че аз имам цици,коремче и дупенце ама така като бухтичка и определено знам че няма как да влезна със замах в манекенските рокли.Жената много добре разбра какво искаме и ни показа страхотен модел,за съжаление нямаше номер да пробвам. После минахме през Сианата, като как ли ни обърнаха внимание и дори имаше размер да пробвам рокля,която ми заспа но е прекалено мн мъниста, после бяхме в салон Пепи,мерих коло 5 модела и пак бяха мн отзивчиви. За сега е това, обнадеждих се, че ще имам мечтаната рокля скоро:)
Активен
dominikka7
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #287 -: април 06, 2013, 21:17:22 »

Момичета да ви се похваля. И аз си имам вече рокля  yahoo. След дълга обиколка на магазините в Асеновград днес и проба на 5-6 рокли в различни магазини много харесах 2 рокли. Едната беше във Версай, а другата в Булвеси. Моделите бяха доста сходни и ми беше много трудно да реша коя е моята. Върнах се да пробвам роклята в Булвеси за втори път и разбрах, че ще е тя. Отношението беше много добро. Веси беше много отзивчива и се съгласи да направи всички корекции по модела, които пожелах. Надявам се когато отида да си я взема всичко да е наред. Като цяло съм много приятно изненадана от магазините в Асеновград. Определено има много хубави рокли, а цените според мен са много добри (сравнявам с тези в София). Пожелавам успех на всички търсещи още роклята!  smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #288 -: април 09, 2013, 13:22:54 »

Момичета, и аз да се разпиша в темата и да се похваля, че се сдобих с моята РОКЛЯ  heart

След като дълго време само четях форума и събирах мнения главно за магазините в Асеновград, се решихме да отидем до там този уикенд.

За момичетата, които тепърва им предстои голямото обикаляне, да споделя, че магазините там наистина са много shok Нооо, изненадващо- работят до 17:30 масово (ние отидохме петък на обяд, с очакването, че о 19:00 ще си имаме време за обиколки, но не е така).

Събота също масово работят с по-намалено работно време, а неделя всички, които посетихме поне, казаха, че почиват.

Бях се начела на много позитивни отзиви тука за Булвеси в Асеновград и се засилихме направо него да го търсим, което не беше особено лесно, де, защото се оказа по едни странични улички  pardon

Там останах очарована от спокойствието и услужливостта на една от консултантките  Bravo Беше готова да ми облече колкото рокли поискам. Показа се и дизайнерката Весела, която също ми направи добро впечатление- обясни ми, че моделите могат да се прекрояват както си искам и да се комбинират.

Бедата беше, че бяха изложени много малко рокли и аз не можах да си харесам просто  nea Но като цени са сравнително по-евтини от масовите там. Консултантката ми обясни, че това било заради факта, че не плащат наем, а  ателието е всъщност къщата на собсветничката smile Препоръчвам с две ръце на бъдещите булки да ги посетят  good

Минахме през доста други магазини, на които не им запомних имената...Хубавото е, че повечето шият всякакви модели и който отиде със снимка на готов модел, от малко места биха го върнали smile

Моята рокля си я купих от Соня Стил -роклята просто ми заспа, но съм шматка и така и забравих да я снимам  blush Роклите там ми се сториха някакси по-стилни и изчистени, но бяха и по-скъпи, и все още не мога да прежаля парите, които дадох за роклята  cray

Освен това, масово в магазините предлагат воала и чантичка, примерно безплатно заедно с роклята, докато в Соня стил си купих воала отделно. Като цяло не бях запленена от обслужването, но бях доволна, че роклата ми 'заспа' и нямаше да се налага отново да ходим.

Забавно е, че във всяко магазинче ти обясняват продавачките как роклята е направена за теб и си много красива, нищо ,че роклята примерно ще ти се пръсне по шевовете  danceg Първият път се вързах като ме нахвали продавачката, ама после като чух същите думи и от другите, вече знаех, че е маркетингов трик  Bravo
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #289 -: април 09, 2013, 13:36:51 »

baba_tina Честито! Чакаме да я покажеш, като имаш снимки.
 Offtopic да полюбопитствам малко - колко парички си дала, че още не можеш да ги прежалиш smile


Благодаря, Callisto  give_rose

Роклята струва 580лв + 80лв за воал. Незнам, може би вътрешно си бях казала, че няма да се изхвърляме много за рокля, при все, че има рокли и за 300 лв. А и точно преди да купя роклята в Соня Стил, в един друг бутик (Тина стил май беше smile продавачката си изнесе един монолог как сега и криза и е грехота да се дадат 600 лв за рокля  pardon В тоя момент ми обличаше една рокля за 340 лв и ме увещаваше да я купя, въпреки, че гръдите ми бяха изчезнали някъде в корсета  blush (беше по-голям размер).. Та ме загриза съвестта след този монолог, ама какво да се прави, влюбих се в моята рокля  heart
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #290 -: април 09, 2013, 17:40:43 »

baba_tina не дей да съжаляваш за роклята. В началото и аз смятах да си купя по-евтина рокля, защото ми се струваше безсмислено да се дават много пари за рокля, която ще носиш само един ден. В последствие обаче, като пообиколих малко, разбрах, че е трудно да се намери рокля под 400 лв, която да е хем красива, хем ушита с хубави материали. Също така е важно да си с "твоята рокля", защото всички погледи ще са насочени към теб в този ден, а след това дълги години ще гледаш и ще показваш, на близките ти хора, снимки от този толкова специален ден! smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 09, 2013, 19:40:39 »

Честито Тина и от мен, да си я носиш с удоволствие, а парите не ги мисли, може да се случи пък да спестите от нещо друго. Щом си почувствала роклята като своята РОКЛЯ, значи парите не трябва да те притесняват! Успех и чакаме снимки
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #292 -: април 10, 2013, 00:41:25 »

Честито и от менн smile Като се зачетох за Соня стил, нека да споделя и роклята ,която аз си бях харесала, но в последствие се отказах заради "невъзможността" да направят промените, които исках. Качвам я за идея на булки, които са далече от Асеновград :


* azzzz.JPG (40.11 KB, 488x653 - видяно 641 пъти.)
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #293 -: април 10, 2013, 07:15:02 »

Благодаря ви, мили момичета за хубавите думи  give_rose

 hulcy, прекрасна рокля и изглежда страхотно на теб (ако това си ти на снимката  blush), но действително и на мен ми казаха, че никакви промени не правели по роклите  nea И аз исках по моята да добавят малко орнаменти от дантела, но жената ми обясни, че евентуално само със специална поръчка и чак след повече от месец ще е готова (евенетуално), което означаваше още едно разкарване до там, та се примирих, но не съжалявам, разбира се  good
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #294 -: април 10, 2013, 10:14:40 »

Мерси, Тина Wink Да,аз съм. Но проблемът беше точно в тяхното отношение. Или не можеше да има промяна, или тази промяна щеше да ми струва 280-300 лв. А тази рокля без воал си беше 630 лв., воалът който е на снимката беше 200 лв. И ако теглим чертата, то става една булчинска рокля..."златна", и въпреки това не такава каквато аз исках. НО това беше моят случай Wink Многооо се радвам за теб  give_rose Най - важното е ти да си щастлива с направения избор, всичко останало е без значение Wink  girl_wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 10, 2013, 10:19:56 »

Hulcy, много си хубава smile
На мен не ми стоят добре подобен модел рокли, но теб много ти отива  smile

Като чета какви са цените на воалите направо косата ми се изправя  shok
200 лв за воал ми се струва много  Oh my ... Надявам се жената, която шие моята рокля да е разумна и да не ми поиска повече от 120 - 150 лв.
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #296 -: април 10, 2013, 10:27:20 »

Hulcy, направо ме изуми с тази цена на воала....сестра ми си купи същата тази рокля, със същият воал...но за воала плати 80лв...
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #297 -: април 10, 2013, 10:28:50 »

Да и аз се учудих за цената на воала - и аз искам същия, но като чух 200 лв.  angry А този за 80 лв. къде е закупен?
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #298 -: април 10, 2013, 10:38:48 »

Асеновград, магазин Соня стил
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #299 -: април 10, 2013, 10:45:29 »

Мерси, Тина Wink Да,аз съм. Но проблемът беше точно в тяхното отношение. Или не можеше да има промяна, или тази промяна щеше да ми струва 280-300 лв. А тази рокля без воал си беше 630 лв., воалът който е на снимката беше 200 лв. И ако теглим чертата, то става една булчинска рокля..."златна", и въпреки това не такава каквато аз исках. НО това беше моят случай Wink Многооо се радвам за теб  give_rose Най - важното е ти да си щастлива с направения избор, всичко останало е без значение Wink  girl_wink

Пожелавам ти да намериш своята рокля, ако вече не си  give_rose

Момичета, толкова горе-долу бяха цените на воалите в тази модна къща (Соня Стил). Моят е същият като на снимката на hulcy -малко по-къс е. Никъде няма етикети с цени или нещо написано черно на бяло- казаха ми, че струва 120 лв, но после изведнъж 'стана' 80  nea Имаха и по-скъпи воали, но в повечето други магазини пък, както споменах преди даваха воалите безплатно с  роклята. Незнам, явно е някаква политика. Но не мога да отрека, че роклите им бяха просто разкошни...
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines