Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:23:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 216003 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: февруари 13, 2013, 12:10:47 »

Надявам се да намеря готова, не съм сигурна какво ще се получи със шиенето и малко ме притеснява да я поръчам  Wink Горе-долу имам някаква представа какво търся и искам едно специфично деколте, което може да се добави и към вече готова рокля. Не ми е проблем да отида до Асеновград, не е толкова далеч. Надявам се да има избор  smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #226 -: февруари 13, 2013, 14:29:22 »

ma6ka_, аз преди няколко дена бях в Асеновград и преди да отида бях твърдо решена , че там няма рокля, която да ми се хареса. През месец ноември или декември (не помня точно) бях отишла за първи път да пообиколя и да видя какви модели предлагат и бях разочарована. НО вторият път като отидох (придружавах годеницата на братовчед ми, и те имат сватба тази година) онзи Асеновград , който видях през месец ноември-декември не беше въобще същият и бях приятно изненадана. Дори си харесах и моята рокля от Соня Стайл (като ще направя малки промени по нея). Там ме посъветваха да дойда към месец март-най-късно април да ми вземат мерките и да започнат с роклята, а на мен сватбата ми е чак август месец. Те щели да участват на едно изложение в Германия от средата на юни до средата на юли няма да са в България. И за това ми казаха,че е хубаво да се започне от по-рано ,а дребните поправки ще се направят в началото на август като отида да си взема роклята. Та и аз мисля към средата или края на март да отида и да си поръчам роклята, да им кажа какво още искам по нея. И така smile Иначе, лично аз не бих си взела готова изложена рокля от магазина. Все пак не се знае колко души са я мерили... Не знам, може би е глупаво това ,което си мисля, но моята рокля трябва да си е само моя, и никой друг да не я е докосвал  blush  girl_wink Успех ! Wink
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #227 -: февруари 13, 2013, 17:49:05 »

Ma6ka, моята сватба също ще бъде на 15-ти юни! girl_wink Аз ходих до Асеновград миналия месец и наистина имаше повече абитуриентски рокли, отколкото булчински, но аз знам какво точно искам и просто отидох да си го поръчам за шиене. Разбрахме се да отида април на проба, но това е, защото дотогава ще съм в чужбина. Казаха ми, че след тази проба роклята ще е готова до към две седмици. Единственият минус е, че това са си общо три разкарвания до Асеновград, което оскъпява роклята, но мотивацията ми да отида там беше, че не намерих препоръчан шивач на булчински рокли в София. Надявам се, че ще си заслужава и няма да съжалявам за този си избор, но това ще знам със сигурност, когато си видя роклята! Другото, което трябва да имаш предвид е, че май месец може да имат повече възложени поръчки за шиене и съответно да се позабавят с твоята рокля, но те имат опит и може би това няма да е чак такъв проблем. Успех!  smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: февруари 13, 2013, 21:24:53 »

Явно е до късмет - може и да е налично това, което търся, а може и да не е  pardon По принцип много ме притеснява да дам поръчка за шиене, не зная защо, мисля си, че все нещо няма да ми хареса  Girl_hide Много я мисля роклята, а още не съм започнала да гледам, все си мисля, че има време, а то вече е дошло роклята smile
Albbena, Ivelka, вие при кой поръчахта рокля?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: февруари 14, 2013, 00:26:44 »

И аз там  good good good
Писала съм подробни отзиви назад в темите, но не ми се търси сега.. smile
ЕДИТ: Намерих си поста:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,32425.135.html
« Последна редакция: февруари 14, 2013, 00:28:55 от ivelka » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: февруари 14, 2013, 09:36:20 »

Благодаря ви момичета  give_rose
Прегледах и предната тема, явно всички сте доволни от Булвеси и 2-3 момичета от Сияна и повече недоволни от Сияна  smile
Сега вече започвам да си мисля, че няма да е толкова страшно и да поръчам  Girl_hide
Ще го мисля на място, аз още и в София не съм разгледала, но със сигурност ще отида и до Асеновград smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: февруари 14, 2013, 09:51:23 »

Аз само влезнах в къщата/магазин на "Булвеси". Първо докато се ориентирам откъде се влиза biggrin , вътре е тясно и имаше абитуриентка с 5-6 роднини и дори не успях да видя въпросната Веси. Съветът ми е,който иска да посети "Булвеси", ако не е от търпеливите, първо да отиде там,а после вече да разгледат и другите магазини. На мен ми беше последна спирка и не бях в перфектна кондиция pardon
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: февруари 16, 2013, 21:13:05 »

Здравейте, аз днес си капарирах най-прекрасната рокля, която съм обличала в Алис Стил, препоръчвам с две ръце.  good Има страхотни рокли, много нови в сравнение с миналата седмица, но аз моята още тогава си я бях харесала, а днес и милото и мама ме одобриха като я облякох.

« Последна редакция: февруари 16, 2013, 21:14:48 от stasynka » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: февруари 28, 2013, 20:11:21 »

В Асеновградските ателиета дават ли да се снимаш с роклите, които мериш? Днеска на обиколката из магазините на Пиротска никъде не даваха и ми стана интересно в Асеновград дават ли?
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 28, 2013, 20:17:07 »

Ние пробвахме на едно място и ни се развикаха  shok как можело такова нещо??? да им крадем моделите хах angry  Oh my ... нищо , че после същия модел го видяхме във всяко едно ателие  good и толкова беше с опитите ти за снимки... като си я купих вече ме снимаха.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: февруари 28, 2013, 20:21:48 »

Оф, аз немога да разбера какво е това! Как да се видиш после от друг ъгъл? Благодаря ти, все пак! Явно навсякъде е едно и също пазят си скъпоцените модели все едно са уникати!
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 01, 2013, 16:35:37 »

Добре де, аз на живо като облека роклята си се представям и виждам най-добре, не мисля че на снимка ще видя всичко както трябва, ка моли да реша коя е моята рокля, няма нищо по-добро от това да се видиш облечена в огледалото, за какво са ви тези снимки не знам???
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 01, 2013, 16:59:22 »

Е ти се виждаш в огледалото, но като пробваш 10 рокли и цял ден обикаляш неможеш да помниш всичките, с всички техни детайли. А като се видиш после на снимка и си ги припомниш можеш да видиш пак и да помислиш спокойно кое ти харесва, кое би променила и такива неща!
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #238 -: март 01, 2013, 18:12:08 »

В Асеновградските ателиета дават ли да се снимаш с роклите, които мериш? Днеска на обиколката из магазините на Пиротска никъде не даваха и ми стана интересно в Асеновград дават ли?
Когато обикалях магазинчетата в Асеновград ми направи впечатление, че навсякъде ми предложиха да ми ушият рокля по снимка ако не си харесам готова рокля.мястото от където си купих роклята ми обясниха, че мога да се снимам със абсолютно всички рокли, след като капарирам. Всеки си има право във ситуацията, аз разбира се след като избрах мястото(Соня стил) след това се възползвах и наистина пробвах различни модели и се снимах с повечето от тях, но първоначалният ми избор стана и моя рокля.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #239 -: март 01, 2013, 23:39:46 »

Само да добавя - в Соня стил на мен и капаро не ми искаха ,за да се снимам с роклята , която си харесах smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines