Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:30:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 216009 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: февруари 12, 2013, 15:40:05 »

След като сега са прибрани белите рокли, кога ги вадят? Едва ли ги вадят чак след баловоте  beating
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: февруари 12, 2013, 16:32:48 »

Да ти кажа, казаха ми да отида след баловете ... което не мога да си го позволя .. И си купих от Александра, скоро ще ви покажа и снимка, макар че не се вижда добре.
Активен
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #212 -: февруари 12, 2013, 17:01:43 »

И си купих от Александра, скоро ще ви покажа и снимка, макар че не се вижда добре.

В Александра хубавото е, че има два етажа. На единия са булчинските, а на другия - предимно балните. Кои ще са на първия етаж, зависи от сезона (в случая - на бални рокли), но все пак разнообразието е факт.  girl_wink
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #213 -: февруари 12, 2013, 17:48:21 »

Понеже сватбата е в началото на юли няма как да чакам да минат баловете, така че да се надяваме, че ще си харесам такава каквато искам smile
За сватба началото на юли спокойно може да отидеш след еуфорията с баловете, началото на май вече ще е поотминала.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 12, 2013, 19:01:49 »

е аз мисля че е късно след баловете.2 месеца са прекалено малко.всичко се случва-може нещо да се обърка,може да решиш да си шиеш роклята.нужно ли е да те мотат или да трепериш до последния момент.според мен си уреди нещата навреме.по-добре по-рано да си уредиш всичко,а не в последния момент да си като зомби. smile
Активен
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #215 -: февруари 12, 2013, 19:53:49 »

е аз мисля че е късно след баловете.2 месеца са прекалено малко.всичко се случва-може нещо да се обърка,може да решиш да си шиеш роклята.нужно ли е да те мотат или да трепериш до последния момент.според мен си уреди нещата навреме.по-добре по-рано да си уредиш всичко,а не в последния момент да си като зомби. smile

Права си, че колко повече свършиш навреме, толкова по-добре ти е малко преди сватбата, но и в края на май да отидеш, пак ще имаш достатъчно време. На повечето места могат да ти ушият роклята за точно 2-3 седмици. Разбира се, необходимо е да си търпелив и да не се притесняваш, че нещо ще се обърка. В началото на подготовката ни аз бях адски нетърпелива, исках всичко да отметна, но дойде един момент, в който осъзнах, че всяко нещо е с времето си, в това число и роклята.
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #216 -: февруари 12, 2013, 19:58:08 »

Ще отида март да разгледам и ще му мисля ако не си харесам smile
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 12, 2013, 22:47:21 »

ами не знам,аз страшно се притеснявам нещо да не се обърка и смятам рано да свърша всичко,което естествено не означава че преди сватбата ще остана без работа. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 12, 2013, 23:35:06 »

Аз точно за това мисля да отида чак май месец в Асеновград. Мисля, че 3 месеца ще стигнат дори и да трябва да си шия роклята. Преди това разбира се ще обиколя и в София как са роклите.
А и съвет който има в предните теми и според мен доста полезено е да се казва малко по-ранна дата на сватбата от реалната, аз мисля да се възползвам и за казвам поне седмица преди реалната дата.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 13, 2013, 07:53:56 »

Момичета, съветвам ви да не ходите през май в Асеновград, защото тогава  тъкмо е минала еуфорията покрай баловете и дизайнерите и магазините не са имали време да реагират и да изкарат нови колекции. Общо взето, се вадят колекциите от минали години. Аз за първи път ходих в Асеновград точно в края на май и нямаше нищо, всичко беше обрано... pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 13, 2013, 10:55:35 »

А тогава първите седмици на юни дали ще изкарали нови рокли?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 13, 2013, 11:32:31 »

Най-вероятно ще са се окопитили вече - би трябвало до края на май, началото на юни да има нови модели. Но за по-сигурно върви в средата на юни. Ако се притесняваш за шиенето - отнема 2 седмици. Весела Сорчева от Булвеси каза, че най-краткия срок за изпълнение може да бъде толкова, вече зависи от желанието на клиента. Общо взето най-добрият сценарий е такъв: отиваш за първи път, харесваш си модел на рокля, вземат ти мерки, уточнявате всички подробности и след 2 седмици отиваш на първа проба рано сутринта. Роклята е на 95% готова, ако има разминаване в размера, дооправят го за няколко часа, поставят декорациите и ти я връчват готова smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 13, 2013, 11:42:35 »

Вече започвам да се замисля, дали да ходя до Асеновград  nea Моята сватба е на 15.06 и си мислех март да ходя до там, ама те щом изкарвали нови рокли чак юни  girl_impossible няма за кога да ги чакам.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 13, 2013, 11:45:55 »

Нее, ma6ka_, извинявай ако съм те заблудила. Ставаше въпрос за май месец - малко пред това и малко след това. Март месец има голяма вероятност да има хубави рокли...
Според мен нищо не губиш да се разходиш до там (освен разходите за път, разбира се), но поне има шанс да попаднеш на твоята рокля smile
Ти готова ли търсиш или ще шиеш?
« Последна редакция: февруари 13, 2013, 11:47:39 от ivelka » Активен
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #224 -: февруари 13, 2013, 11:46:47 »

Вече започвам да се замисля, дали да ходя до Асеновград  nea Моята сватба е на 15.06 и си мислех март да ходя до там, ама те щом изкарвали нови рокли чак юни  girl_impossible няма за кога да ги чакам.

Машка, вярно е, че скриват доста от булчинските рокли, но все пак има големи фирми, които не могат да си позволят подобно нещо. А и по мое мнение именно това са фирмите, на които можеш да се довериш за твоята рокля. Малко ще изгубиш, ако отидеш и не си харесаш нищо, но пък ако си харесаш рокля, повярвай ми, разкарването до там ще си заслужава. smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines