Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:47:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 208347 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #195 -: февруари 10, 2013, 00:37:25 »

Момичета кои ателиета си струва да се посетят освен Версай, Булевски , Сияна, нещо такова да сте срещали модел на Маги Сотеро http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3476


На мен като, че ли рокли от този тип ми направиха впечатление в ателие "Александра". Те имаха поне няколко манекена с такива феерични рокли Wink Намира се на реда на Сияната.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: февруари 10, 2013, 09:54:49 »

Вчера се прибрах от Асеновград, точно в Александра намерих моята рокля  danceg Но е доста по различна от това , което търсих, просто се влюбих в горната част и леко ми я приправиха и стана супер smile материята е много по различна от това което видях навсякъде, плата е нещо между тафта и сатен, но не се знае какво точно, някакъв нов плат, който е за износ. много добре е изработена и съм много доволна от крайния резултат give_rose направиха ми и чантичка, стана страхотна  smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 10, 2013, 10:00:16 »

silver_f, честито! И аз останах очарована в "Александра"- и като отношение и като рокли. Те изнасят за Италия затова работят с по-качествени платове.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 10, 2013, 10:15:08 »

Да, за Италия изнасят, и самия акцент на роклята много ми хареса, колан с ниска талия и панделка в страни от жакард и ми останаха очите  shok  и наистина отношението там е страхотно. А цените са бих казала доста добри за такова качество, 450 лв. ми е роклята, 2о лв.чантичката. обикаляхме доста,и  при Стоян Радичев пробвах една рокля , стоеше добре , но качеството на платовете ми изглеждаше много обикновенно....при Булвеси си харесах една дантелена рокля и ми стоеше страхотно, но определено простееше пред тази на Александра. И в крайна сметка се върнахме на първото място, където бяхме харесали smile А аз си избирах роклята с трима мъже  ( знаете, че мъжете са по крититични) и се радвам на крайния резултат  Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 11, 2013, 05:06:11 »

Здравейте! Дали някоя от вас има информация къде могат да се намерят платове в Асеновград? Чух, че има някакви складове, които са много добре заредени...Става въпрос за платове за официални рокли - булчински, шаферски и т.н.
Ако знаете къде да, имате ли идея дали работят в събота??

smile
мерси
smile
« Последна редакция: февруари 11, 2013, 05:11:03 от milenuity » Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 11, 2013, 10:20:45 »

честито и от мен, радвам се за вас момичета! Нямам търпение и аз да отида до Асеновград да разглеждам и да меря рокли ... само да се измъкна от работа
Активен
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #201 -: февруари 11, 2013, 21:16:07 »

Вчера се прибрах от Асеновград, точно в Александра намерих моята рокля  danceg

Подкрепям мнението ти за тази модна къща. Обиколих почти всички магазини в Асеновград, когато си търсих рокля, но почти никъде не харесах нищо, с изключение на Александра, където харесах няколко модела. Освен качеството на платовете, от огромно значение за мен е и качеството на шева. На 22.02. ще взимам моята рокля. Искрено се надявам да е така добре направена, както и изложената в магазина. smile
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 12, 2013, 00:49:13 »

ще чакаме снимки и впечатления еви. smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 12, 2013, 10:28:26 »

Да. Дано всичко е наред с твоята рокля smile на мен леко ми я приправяха, оригинала беше с обръчи и пак се получи добре  Bravo
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #204 -: февруари 12, 2013, 11:43:05 »

Момичета влюбена съм в тази рокля, назад в темата прочетох, че я има в Булвеси, дано е така.
Не ми се иска да си шия роклята, но ако нищо не харесам ще се наложи. Мисля да отида март месец до Асеновград и се надявам да си харесам рокля:) Дано има избор въпреки, че е близо до баловете.


* Ambrosia.jpg (41.1 KB, 336x422 - видяно 4828 пъти.)
Активен
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #205 -: февруари 12, 2013, 13:13:44 »

Благодаря! smile Скоро ще има и снимки Wink

Меган, правилно си предположила, че в момента почти всички магазини залагат много на абитуриентските рокли. Дори в един от магазините, след като има обясних каква рокля търся, ми предложиха да пробвам една ТЮРКОАЗЕНА рокля... можело да стане и бяла biggrin Отказах, разбира се.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 12, 2013, 13:26:10 »

хаха при мен беше обратното-аз пробвах бяла а ще ми я направят лилава. smile
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #207 -: февруари 12, 2013, 13:58:02 »

Понеже сватбата е в началото на юли няма как да чакам да минат баловете, така че да се надяваме, че ще си харесам такава каквато искам smile
Активен
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #208 -: февруари 12, 2013, 14:33:04 »

Понеже сватбата е в началото на юли няма как да чакам да минат баловете, така че да се надяваме, че ще си харесам такава каквато искам smile

Успех от мен smile Не е невъзможно, особено, когато знаеш какво искаш  good По-големите ателиета имат и каталози, което също не е лош вариант, въпреки, че риск винаги има  smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 12, 2013, 15:32:32 »

Голям проблем са баловете .... всичко е изпоприбрано ... аз доста се изненадах, че няма голям избор от рокли и все ми отговарят "Ами прибрани са ..." и навсякъде всякакви други , но не и бели рокли  Oh my .... Но се намират в по-известните ателиета и булченски разбира се smile
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines