Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:27:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 216058 пъти)
 
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #150 -: януари 21, 2013, 16:53:37 »

Еленичка, цената на роклята зависи в много голяма степен от модела. Моята ще е към 750 лв, но по нея ще има доста работа, а и ще има много дантела, която също много оскъпява. За времето не мога да ти кажа, защото аз ще съм в чужбина до април и сме се уговорили за проба след като се върна. Предполагам обаче, че времето за ушиване зависи от броя на поръчките, които имат. Във всеки случай е най-добре да си питаш на място smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 21, 2013, 18:46:18 »

Мерси, така е добре ориентировъчно...за да си направя горе долу срванение с роклята, която си харесах в София, дали ще излезе (както мама казва) на половин цена в Асеновград smile Според нея 100% там имало по-хубави рокли и по-евтини, но не знам дали си заслужава разходката до там...толкоз пък чак да са по-евтини...а за по-хубави много се съмнявам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 21, 2013, 18:54:08 »

Мерси, така е добре ориентировъчно...за да си направя горе долу срванение с роклята, която си харесах в София, дали ще излезе (както мама казва) на половин цена в Асеновград smile Според нея 100% там имало по-хубави рокли и по-евтини, но не знам дали си заслужава разходката до там...толкоз пък чак да са по-евтини...а за по-хубави много се съмнявам.
в сватбения център в София не са на кой знае колко по-високи цени хубавите рокли. По-непретенциозните даже са по 80 -300 лв.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 21, 2013, 19:03:27 »

В сватбения център май не успях нито една да си харесам, но по-скоро беше, защото и двата пъти публиката беше на много разнородно мнение и нито един на моето  NO
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #154 -: януари 21, 2013, 20:14:07 »

Ами честно казано в Асеновград нямаше кой знае какъв избор, но то може би много си зависи от личните предпочитания, защото вкусове има много!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 21, 2013, 20:56:40 »

В сватбения център май не успях нито една да си харесам, но по-скоро беше, защото и двата пъти публиката беше на много разнородно мнение и нито един на моето  NO
аз затова не си взех публика втория път- единственото важно е на теб и само на теб да ти хареса роклята! good  Offtopic
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 23, 2013, 10:40:31 »

   Здравейте, аз днес ходих до Асеновград и пиша, за да споделя своите впечатления. Честно казано, очаквах да видя повече там, но нямаше кой знае какъв избор. Не знам дали причината не е свързана с предстоящите балове и съответно това да е причината за по-наситените с абитуриентски рокли магазини, отколкото с булчински. Както вече се бях осведомила от форума, обслужването в Сияна не беше на много високо ниво, но честно казано не им се впечатлих особено и даже се посмяхме от сърце на тези женици. Премерих само една рокля там и след няма и 2 минути едната нахълта да ме пита какво става. Аз и отвърнах, че още не съм решила, а тя ми каза, че аз ако не съм решила, други вече са решили и да се събличам по-бързо. Събякоха ми роклята и докато стоях само по бикини изпратиха едно момиче да влиза да мери нещо, което беше шок за мен и съответно ги попитах дали не може поне да се облека преди някой да влиза в пробната. На момичето му стана адски неудобно и искаше да изчака отвън, но те направо я натикаха да влиза! crazy
После посетих и Булвеси и наистина останах много впечатлена от тази жена. Обърна ни много специално внимание и отговори на всичките ни многобройни въпроси, относно роклята, която искам да ми се ушие. Не знам дали роклята ще стане каквато искам, но ако бих се доверила на някой да я шие, то това определено ще е тя! По този повод съм много признателна на всички булки, които споделят опита си тук, защото това страшно ми помага за всичко, свързано със сватбата! smile  Успех на всички и се извинявам за дъгия пост!

Аз бях същия ден в Асеновград по магазините за рокля и отношението в "Сияна" беше абсолютно същото! Вярно, че имаше доста хора в магазина, но това не означава да отварят вратата на съблекалнята докато си полугола и да те пришпорват за толкова важен избор!

Моят избор е рокля от "Версай" - там отношението е чудесно и роклите им, според мен, са по-различни. В "Булвеси" също имаше хубави модели. smile
« Последна редакция: януари 23, 2013, 10:45:38 от Crave » Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #157 -: януари 23, 2013, 16:32:00 »

Аз имах желание да посетя "Версай", но не го намерих или ако съм влизала, просто не съм разбрала, че това е магазинът. Не знам точно къде се намира, дали е някъде наблизо до Сияна или е на по-отдалечено място?! pardon
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 23, 2013, 20:10:00 »

Не е близо до "Сияна" - "Версай" не е на бул. "България" или "Марица", където са повечето магазини за сватбени рокли. Минава се моста на реката и се намира срещу една църква - "Св. Атанас" под един блок. В този район също има няколко магазина за булченски рокли. Аз не си бях набелязала магазини предварително - просто тръгваш и до където стигнеш. smile

https://maps.google.bg/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&channel=rcs&q=%D1%83%D0%BB.+%22%D0%A6%D0%B0%D1%80+%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD+%D0%90%D1%81%D0%B5%D0%BD+II%22+46&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x14acd8eab8aba2a5:0x2f549e4bc3e0a16,%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0+%E2%80%9E%D0%A6%D0%B0%D1%80+%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD+%D0%90%D1%81%D0%B5%D0%BD+II%E2%80%9C+46,+4230+%D0%90%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4&gl=bg&ei=1CYAUdSXJoXOsgaduYD4Aw&ved=0CC0Q8gEwAA
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 24, 2013, 14:31:24 »

Здравейте момичета! Харесала съм си два, модела за рокля, но съм от Варна и няма много голям избор на платове и дантели, ще разгледам и в Асеновград какви рокли има, но знаете ли къде в Асеновград може да се намерят платове коприна, сатен, тафта , дантели и като цени как са. Благодаря!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 24, 2013, 14:38:44 »

Магазин за платове в Асеновград е Пирето или поне аз зная само него. Това е линк към страницата им. Информация за цветове и цени няма на сайта им, но предполагам ако се обадиш по телефона ще ти кажат. Разбира се на място е най-добре smile
http://www.pireto2011.com/
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 24, 2013, 15:06:30 »

Мерси много, аз знам за Пиретотекс ама този май е друг Wink поне да посъбера впечатления като отида там  smile
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 24, 2013, 19:31:10 »

Привет, дами! give_rose
Утре ще ходя до Асеновград и се надявам да успея да харесам нещо, но ако не успея ще поръчвам по интернет.
От това, което прочетох задължително ще отида до Булвеси. Тъй като ще имаме само няколко часа там (пътуваме от Банско към Бургас) се надявам да си харесам нещо готово на приемлива цена. Интересува ме ако поискам да ми я ушият дали е възможно да се изпрати по куриер до Бургас. и дали трябва да нося снимки на това, което харесвам.  pardon
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 25, 2013, 10:07:29 »

Здравейте! Предстои ми скоро един ден в Асеновград, някой да е виждал подобна рокля http://www.morilee.com/Bridals/blu/4967  или
http://www.ebay.co.uk/itm/Bright-Satin-Wedding-Dress-Bridal-Size-4-6-8-10-12-14-16-18-or-custom-/180793136825?pt=Wedding_Dresses&var=&hash=item2a181c56b9
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 25, 2013, 13:51:18 »

Здравейте момичета, аз от доста време чета тук и много ми помогнахте за доста неща, сега и аз да се включа smile silver_f и двете рокли са прекрасни.Ако видиш нещо подобно в Асеновград сподели къде точно smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines