Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:24:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 216084 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 03, 2013, 21:52:00 »

Не мога да помогна с мнение за конкретната фирма, но ще кажа друго.
Ако искаш да видиш повече булчински рокли и да получиш внимание отиди или сега (януари, което според мен е рано), или след като минат баловете.
Иначе март, април, май е ужас...
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 04, 2013, 20:27:24 »

Пропуснах да попитам дали има подходящи хотели в Асеновград (в които сте били или сте чували че стават като цена,условия), ако например отидем в петък със свитата и не успеем да обиколим всичко, да не се налага да бием толкоз път пак, а направо да преспим и на другия ден с нови сили. Аз си мисля, че не е на сметка (от към време, пари и нерви) да ми я шият по поръчка, защото ще трябват проби и така или иначе няма да ми го направят както искам. И за да си взема готова рокля ще трябва всичко много подробно и навсякаде да се разгледа.
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 04, 2013, 22:32:50 »

Лелеее, ти в тоя Асеновград да не мислиш, че има хиляда ателиета за рокли?  Bravo Доста са, но чак да не ти стигне един ден. Аз обиколих всичко за максимум 2 часа. Асеновград е сравнително малък град, а и всички булченски магазини са разположени на една уличка, дефакто центъра. Аз лично изявих желание да пробвам рокля в два, три магазина, най-големите - Булвеси, Сияна и Арт стил. В останалите малки магазинчета всичко е страшно демоде и еднообразно и само си влизах и директно излизах. Дори да пробваш рокли навсякъде, пак ще ти стигне един ден. И корекция да се наложи, пак я правят за час, два. Единствен смисъл да останете на хотел, лично аз виждам, ако се двоумиш за рокля и искаш да си помислиш на спокойствие. Желая ти късмет и да си харесаш най-хубавата рокля. И наистина - не прави грешката да ти шият нещо на място. Харесай си нещо готово, да ти е спокойно. Иначе, ако си чела темата - от Булвеси няма недоволни, т.е., ако все пак решиш да ти шият, ходи направо там.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #138 -: януари 12, 2013, 14:26:35 »

Малко късно давам мнение, но дано ти помогна!  smile
Асеновград за един ден ще го обиколиш, а за оставане - може и в Пловдив. Относно шиенето - ако си харесаш рокля, за един ден ще ти я ушият. Когато си от далеч, не ходиш на проби, а те викат по обяд, после пиеш кафе и обикаляш, друга проба, и към привечер си с рокля  blum good Аз ходих на 3 проби в Булвеси, но просто нямах никакъв зор да си взимам роклята вкъщи по-рано и да я обикалям един месец.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #139 -: януари 17, 2013, 19:21:41 »

Здравейте момичета! Аз също в събота смятам да отида до Асеновград, в търсене на рокля. smile Честно казано не вярвам, че ще успея да си намеря готова, защото вече съм си харесала модел, който е на Demetrios, но за жалост не ми е по джоба и по-скоро съм се настроила, че ще си търся някой да ми я ушие.  Тук прочетох добри отзиви за "Булвеси" и най-вероятно ще я посетя. Аз досега не съм ходила в Асеновград, но съм чувала, че повечето магазини за рокли са разположени на една улица и се чудех дали Булвеси се намира на въпросната улица или е на по-отдалечено място?  smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 17, 2013, 21:25:40 »

Нa по отдaлечено място сa, aко случaйно не бях видялa еднa тебелa едвa ли щях дa ги нaмеря. Не могa дa обесня къде се нaмирaт, тъй кaто идея си нямaм от именaтa нa улиците. Единствено могa дa ти помогнa кaто ти кaжa , че въпроснaтa тaбелa се нaмирa точно до "Сиянa",тях нямa кaк дa не ги видиш.[color]
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #141 -: януари 17, 2013, 21:44:57 »

Благодаря ти за бързия отговор, надявам се, че ще го открия лесно! smile
Активен
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #142 -: януари 17, 2013, 22:13:26 »

Улицата, на която се намира Булвеси, се казва: Икарион Макариополски! Попитайте най-добре как да стигнете дотам, защото е на много лесно място, но ако човек не познава града е сложно да се ориентира! Успех в търсенето! good
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 18, 2013, 08:07:19 »

Albbena, понеже аз много се лутах първия път и загубих много време в обикаляне на други магазини, в крайна сметка не открих Булвеси... Вторият път го намерих вече, но се бях подготвила с карта:

Булевард България (с червено) е улицата, по която влизаш от посока Пловдив и която води директно до улицата с най-много магазини (където е Сияна) - отбелязана е с жълто на картата. А с червено съм ти отбелязала пътят, по който аз стигнах до Булвеси - правиш обратен на кръговото - тръгваш по улица Илинден, на ъгъла на която има едно кафене, там може да се паркира някъде и продължаваш пеш. Следва парк, който пресичаш по средата през алеята, после минаваш по една къса уличка и си вече до крайната цел - Булвеси!
Успех!

Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 18, 2013, 08:29:47 »

Аз смятам да ходя в Асеновград на 2.02 (събота), нали в неделя не работили магазинити? Набелязала съм си задължително да посетя двата магазина на Стоян Радичев, Булвеси и Александра. Ако не харесам нищо готово, смятам да шия при един от тях.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #145 -: януари 18, 2013, 22:01:00 »

Благодаря ти Ivelka, наистина оценявам помощта на всички Ви! smile  Надявам се лесно да го намерим и да не се лутаме много, защото отиваме компания само жени, а ние не се славим с добри умения в ориентацията(особено аз)  girl_wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 18, 2013, 22:30:53 »

А някой знае ли магазин в Асеновград за хубави, качествени обувки? Прочетох добри отзиви за "Кобел", разгледах сайта им- малко са лелински повечето модели, но пише,че могат да ти направят какъвто искаш.

Сега видях,че в предишния си пост малко съм прекалила с И-тата "магазинити" biggrin
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 19, 2013, 12:21:51 »

Мариелка, моите обувки са от Кобел - с две ръце съм за тази фирма! good
И аз не бях особено очарована от сайта им, но на място в магазина моделите им са по-хубави и има разнообразие. Освен това наистина ти правят по желание модела - само трябва да си избереш от наличните им варианти за подметка, токче и материал! Моите обувки са изключително удобни, не ми направиха никаква пришка, макар че не съм се спирала да танцувам до 5 сутринта на сватбата  tease
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #148 -: януари 19, 2013, 19:22:48 »

   Здравейте, аз днес ходих до Асеновград и пиша, за да споделя своите впечатления. Честно казано, очаквах да видя повече там, но нямаше кой знае какъв избор. Не знам дали причината не е свързана с предстоящите балове и съответно това да е причината за по-наситените с абитуриентски рокли магазини, отколкото с булчински. Както вече се бях осведомила от форума, обслужването в Сияна не беше на много високо ниво, но честно казано не им се впечатлих особено и даже се посмяхме от сърце на тези женици. Премерих само една рокля там и след няма и 2 минути едната нахълта да ме пита какво става. Аз и отвърнах, че още не съм решила, а тя ми каза, че аз ако не съм решила, други вече са решили и да се събличам по-бързо. Събякоха ми роклята и докато стоях само по бикини изпратиха едно момиче да влиза да мери нещо, което беше шок за мен и съответно ги попитах дали не може поне да се облека преди някой да влиза в пробната. На момичето му стана адски неудобно и искаше да изчака отвън, но те направо я натикаха да влиза! crazy
После посетих и Булвеси и наистина останах много впечатлена от тази жена. Обърна ни много специално внимание и отговори на всичките ни многобройни въпроси, относно роклята, която искам да ми се ушие. Не знам дали роклята ще стане каквато искам, но ако бих се доверила на някой да я шие, то това определено ще е тя! По този повод съм много признателна на всички булки, които споделят опита си тук, защото това страшно ми помага за всичко, свързано със сватбата! smile  Успех на всички и се извинявам за дъгия пост!
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 19, 2013, 19:38:48 »

А всички които сте си шили роклите в Булвеси -за колко време стават горе долу и какви пари са ви излезли?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines