Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 02:58:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 208900 пъти)
 
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #105 -: ноември 12, 2012, 17:45:09 »

Май не може. Напоследък никой не показва тук снимки. Така винаги звучи като реклама без покритие, дори да не е така.
извинявам се за закъснението, лимита за размера на снимката бе това което ме забави,моята снимка бе голяма като формат и честно казано ми трябваше помощ да я намаля
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: декември 01, 2012, 10:50:58 »

Здравейте! надявам се да не съм  Offtopic, но тък като много от вас вече са обиколили Асеновград, исках да попитам: знаете ли дали се продават кринолини там? Поръчах си една рокля, но накрая се оказа, че и трябва кринолин, за да може да стои добре...та сега съм в шаш...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #107 -: декември 01, 2012, 17:04:50 »

Във Ванеса ми направи впечатление, че на повечето рокли кринолините са отделно. Иначе в повечето магазини са вградени в самите рокли. Едва ли някой ще ти окаже да ти продаде само кринолин.  Wink

Във Ванеса бяха от този тип като на снимката



* 49ab024e14.jpg (39.7 KB, 300x400 - видяно 3177 пъти.)
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: декември 02, 2012, 18:49:43 »

Alichka, много ти благодаря. А имаш ли инфо горе-долу колко струва? Аз открих от разни сайтове за по 10-30 долара, но ако у нас са сходни или по-добри цени, въобще няма да си хабя нервите да поръчвам от някъде си и да се притеснявам ще дойде ли, няма ли.  crazy
мерси!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 02, 2012, 21:10:41 »

Alichka, много ти благодаря. А имаш ли инфо горе-долу колко струва? Аз открих от разни сайтове за по 10-30 долара, но ако у нас са сходни или по-добри цени, въобще няма да си хабя нервите да поръчвам от някъде си и да се притеснявам ще дойде ли, няма ли.  crazy
мерси!

в сватбен център софия ми продадоха кринолин отделно. не помня цената, но не бе повече от 30 лв
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 03, 2012, 07:51:55 »

Еми, супер! Ще се разходя до там! smile Bravo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #111 -: декември 03, 2012, 12:17:05 »

За цени нямам идея, защото не съм търсила целенасочено, а просто ми беше направило впечатление  Wink Можеш да развъртиш няколко телефона. Така или иначе повечето фирми имат сайтове с координати. Едва ли някой ще ти откаже да ти прати по куриер.
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 13, 2012, 20:45:20 »

Днес си купих и аз рокля от Асеновград. Отказах се от това да ме я шият по поръчка, защото никъде не видях нещо подобно, което да ми хареса и ме хвана страх, че няма да се получи това, което искам. Само в булвеси и сияна нещо ми хвана окото. За съжаление, обаче, в Булвеси нямаха мои номера, а аз реших, че след като няма да шия по поръчка, ще си тръгна с рокля още същия ден. Харесах си модел в Сияна, имаха и номер. Много се е коментирало, че не са особен любезни. Със смесени чувства останах, бяха любезни, но някак си високомерни. blush Пробвах роклята, харесах се, наложи се малка корекция, всичко беше ок. Но...ок - до тук. вече бях коментирала тук, че искам някакво болеро към роклята. Разбрахме се да ушият от същата дантела като на роклята (направиха ми и чантичка, тя е страхотна, макар и лепена със силикон) Обясних на една много любезна дама, останах с впечатлението, че е собственичката, че искам да е по повдигнато около шията. Така ми стои по-женствено. До тук добре, но...на първата проба, и единствена, ми облякоха един скроен като болеро тюл, по който ще се шие дантелата. не беше същата жена, а едно младо русокосо момиче. Видях, че тюлът е доста изрязан около врата и и казах, че го искам да е по-повдигнато, около два пръста да се качва по шията болерото. Тя веднага ме отряза, че щяло да се повдигне като му се зашие дантелата, казах ок, предположих, че всичко ще е наред. след около два часа отиваме да вземем болерото. Красиво, страхотна дантела, но скроено ушито на никъде. Беше си изрязано около врата, дори от едната страна беше по-изрязано от другата, не стоеше прилепнало по тялото, а се събираше на гънки около мишниците. Казах, че не ми харесва. По принцип не съм капризна, една рокля пробвах, хареса ми и я взех, но болерото беше на никъде blush ,а и не не можах да премълча. Дойде една русолява женица и взе да ми обяснява, че било изрязано около врата, защото преценили, че щяло да ми бодска Oh my ... Мисля, че за ръкави, които струват 130лв, мога и сама да преценя дали бодскат или не diablo. Благодарих им, взехме торбите и излязохме. Бях на прага да заплача.На около десет метра от магазина, майка ми се сети да видим дали все пак в торбите е всичко, което сме купили, а именно рокля, чанта, болеро, зимно болеро, було. Оказа се, че чанта няма blush Явно я вяха забравили NO Върнахме се в магазина да вземем чантата и първата дама с която говорих в началото, собственичката май, поиска да оправят болерото и да не си тръгваме недоволни. Пришиха още малко дантела на врата, явно и са го стеснили малко, за да не се набира отстрани. Стана що-годе добре, но не и както ми се искаше да бъде. В Булвеси имат един модел рокля, цялата с дантела и с болеро, точно каквото искам. Съжалявам, че не си уших рокля там. Евала, че в Сияна поправиха болерото, но все пак не си тръгнах с особено добри впечатления от там. :no:Болерото в крайна сметка си остана криво, защото дантелата от двете страни отпред не е направена симетрично, от едната страна , точно покрая е паснало едно голямо цвете, и съответно да не режат цветето са шили покрай него, от другата страна цвете няма и така се получава, че от едната страна болерото е с около пръст по изнесено напред, заради въпросното цвете. Мисля, че за тези цена е трябвало дантелата да е абсолютно симетрична от двете страни.
п.п. ще гледам тия дни да пусна и снимка
« Последна редакция: декември 13, 2012, 20:57:15 от nikoletasss » Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: декември 14, 2012, 10:54:35 »

:'(Вече съм тотално разстроена cray Тази сутрин си пробвах отново болерото. Когато го пробвах вчера в Сияна последния път, след корекциите, една шивачка ми каза да не се събличам отново изцяло и да остана по бодито, с което бях. Току що зацепих защо. Облечено върху бодито, болерото е стояло както ми го нагласят, прилепвало е. Сега го облякох на голо cray стои си по абсолютно същия крив начин cray Това парче дантела, което пришиха на врата, за да стои по-повдигната яката, е щръкнало като човка отзад на врата ми cray Сигурна аз сама щях да се го ушия по-добре. Нямам думи просто. Никога няма да си простя, че се подлъгах да им бъда клиент и то след всичко, което съм чела за тях. Сама съм си виновна в крайна сметка. Добре, че имам повече от месец до сватбата, да имам време да го нося по шивачи, да го оправят.
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #114 -: декември 14, 2012, 11:16:23 »

nikoletasss много съжалявам, че така ти се е случило с болерото. Но недей да се ядосваш, за добро или лошо, с нашите търговци рядко нещата стават по нормалният начин. Имаш достатъчно време, ще можеш да си го преправиш, така че да ти харесва. Не си струва да си разваляш настроението заради някакви хора явно без съвест.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 14, 2012, 11:28:49 »

Ужасна история.... как имат съвест тия хора да искат пари за несвършена работа....
Като знам мама няма да спи, но ще го направи като хората...тия са си направо безочливи...
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: декември 14, 2012, 11:30:30 »

Цяла сутрин роня крокодилски сълзи. Сложила съм го на масата и като го гледам, не виждам как ще стане това което искам. Не мога да повявам, че хора шивачи могат да ушият нещо толкова криво. Ще покажа и снимка, но сега не мога, защото и телефона ми се прецака, и фотоапарата cray Ще намеря с нещо да снимам, за да видите. Като се появи някой недоволен от нещо, веднага се обвинява, че е някоя фирма от конкуренцията, затова ще пусна и снимка. Представям си, ако тези хора трябваше да ушият цяла рокля по поръчка shok nea Мили бъдещи булки, като ходите в Асеновград, дори не си правете труда да влизате в Сияна. Аз смятах  да не влизам и идея си нямам кой дявол ме накара да го направя. На тези, които се чудят защо правя такава драма за едно болеро, при положение, че роклята е ок, ще обясня, че имам комплекси за ръцете си, дори лятото не слагам потник, камо ли на сватбата си да съм с голи ръце.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: декември 14, 2012, 11:51:33 »

Nikoletasss, не са разстройвай заради тези от Сияна. Може би, ако го занесеш на друг шивач ще може да направи нещо?
Ако бях на твое място бих се обадила в Сияна, за да им кажеш колко непрофесионално са постъпили /най-добре със собственика или управител/.Те със сигурност са наясно колко е чувствителна всяка булка и към най-дребния детайл от сватбата, а за роклята и цялостната визия на булката - да не говорим. Ако наистина държат на репутацията си, трябва да направят нещо. Сигурна съм, че след твоя пост и другите негативни мнения за тях, много от нас ще се замислят дали въобще да влязат в магазина им!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: декември 14, 2012, 11:59:07 »

Хайде стига вече. Много крайно се изказвате момичета. Аз няколко пъти съм казвала, че останах супер доволна от Сияна. А всички знаят, че не им правя релкама, просто споделям истината. Описала съм историята на няколко пъти, затова няма да се повтарям, но всичко си е много индивидуално! Да има много негативни коментари, но аз не усетих нищо от това. И бях доволна и то защото знаех какво искам и как да си го поискам.
Не се обиждайте, ама ми е много чудно защо се оплаквате по форуми, а не си търсите правата на място? Защо изобщо взимате и плащате нещо, което не ви харесва? Ей това винаги ми е било чудно. Няма смисъл от самосъжаление и търсене на утешителни думи във форума.
Все пак булчинската рокля не е спортен екип. Трябва да се огледа добре и да се пробва ако трябва няколко пъти. От магазина трябва да си тръгнем доволни, а не разплакани! Защо правите компромиси с тези неща?
Не съм ли права?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: декември 14, 2012, 12:04:49 »

Ники, дай да ти го преправят и не се ядосвай. Убедена съм че може. Тези от Сияна си правят  достатъчно лоша реклама, тъй като тук четат доста хора. Ти си си свършила работата значи. Wink
Не си разваляй сватбата за дреболии, с или без болеро Ти си булката и ще си най -красивата!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines