Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 04:23:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 206765 пъти)
 
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: август 23, 2013, 15:25:57 »

уфффф не ми харесват тези отделите, инъче и аз съм твърдо" за " с връзки......Но отделните части не ми харесват ........ huhhuh.gif
Активен
bulkaha
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #481 -: август 23, 2013, 18:33:48 »

bulkaha,  мразя кич, искам нагоре да е бюстие а от талията надолу да пада тюл. Мн ми хареса един модел в Александра атилие с едно цвете модел 2013 , има ги в тия китайските сайтове ииии се надявам да е има и да е евтина защото  е много красива.Май тая седмица ще ходим утре ще разбера и ще се включа пак за информиране lol) направила съм си едно списъче от сайтовете с улици да се ориентираме ххаха
Ами попитах ,защото в Ателие Ангели всички модели ми направи впечатление,че са изчистени...май ..май ще си взема от там роклята
Активен
bulkaha
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #482 -: август 23, 2013, 18:40:37 »

утре отиваме до АСЕНОВГРАДДД!!!!!!! Girl_hide Girl_hide Girl_hide danceg danceg danceg
за Ателие Ангели ..аз видях на визитката ,че се намират на площад Акад.Николай Хайтов 3А ,но да ти го обясня по-лесно магазинът е след като пресечеш един павиран мост и ще го видиш,точно до магазин Фран-за мъжка мода.Щом търсиш изчистена рокла...надявам се там да харесаш и не са скъпи
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: август 23, 2013, 19:09:18 »

Мерси много страшни сте. утре се надявам да я намеря.но не искам от две части huhhuh.gif
Активен
bulkaha
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #484 -: август 23, 2013, 19:14:19 »

Мерси много страшни сте. утре се надявам да я намеря.но не искам от две части huhhuh.gif
до колкото ги видях само цели рокли са ...и така както ми описа бюстие ,а отдолъ с тюл мисля ,че ще намериш ..при нея има една с много хубава дантела по бюстието..
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: август 23, 2013, 20:12:53 »

На мен не ми направи впечатление роклите в Асеновград да са от 2 части, напротив повечето модели си бяха цели рокли. Повечето, които аз мерих бяха с цип и такава си и взех. Не харесвам връзките.

Към Булвеси бих добавила и Стоян Радичев и Фортуна Стайл за посещение.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: август 23, 2013, 23:08:15 »

до колкото ги видях само цели рокли са ...и така както ми описа бюстие ,а отдолъ с тюл мисля ,че ще намериш ..при нея има една с много хубава дантела по бюстието..
пак нямаш капацитет за съобщения хахах мерси дано наистина намера МОЯТА.

Ще пиша за резултати след това  give_rose 10х на всички за помоща
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: август 23, 2013, 23:10:01 »

На мен не ми направи впечатление роклите в Асеновград да са от 2 части, напротив повечето модели си бяха цели рокли. Повечето, които аз мерих бяха с цип и такава си и взех. Не харесвам връзките.

Към Булвеси бих добавила и Стоян Радичев и Фортуна Стайл за посещение.
Да бях го намерила този Стоян Радичев май е до Версай на една улица и номер ги дават?!?! Ще ги търсим Girl_hide
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: август 24, 2013, 10:32:28 »

Да, точно до Версай е магазинът му. По-скоро ще видиш първо магазина на Радичев, доста е голям, а Версай е на първия етаж в един блок до Радичев. Има стълбичка по-която се качваш и влизаш в ателието.
« Последна редакция: август 24, 2013, 10:34:58 от ma6ka_ » Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: август 24, 2013, 18:33:26 »

Момичета ако имате Гугъл Мапс на тях много хубаво се виждат повечето магазини къде са точно - аз преди да отида до Асеновград първо се разходих подробно виртуално, после е много по-лесно за който му е за пръв път.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: август 24, 2013, 22:04:28 »

Момичетааааааа имам си рокляяяяяяя и вспкъм нея. Много съм доволна но утре ще разказвам че съм капнала.
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #491 -: август 24, 2013, 23:23:54 »

Уааау, браво, че си успяла от първия път! Ще издадеш ли малко подробности? Аз искам моята да е с гол гръб от дантела и толкова съм се заинатила и замечтала да е такава, затова и трудно ще намеря, но харесах модел поне за по поръчка.
Активен
bulkaha
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #492 -: август 25, 2013, 01:31:11 »

Уааау, браво, че си успяла от първия път! Ще издадеш ли малко подробности? Аз искам моята да е с гол гръб от дантела и толкова съм се заинатила и замечтала да е такава, затова и трудно ще намеря, но харесах модел поне за по поръчка.
ще го споделиш ли?  smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: август 25, 2013, 09:20:30 »

Така.Вчера сутринта рано тръгнахме за Асеновград, стигнахме около10-11 и още в първия магазин е видях.Мерих страхотни момичета още от вратата те грабват "Нели" се казва магазина в търг.център Континент маи беше.После тръгнахме по всички магазинни които бяхме набелязали, навсякъде бяха еднотипни, имаше наистина много кич или мн семпли.А във Версай дори им бяха недовършени моделите на игли още цените почваха от 490 нагоре.Не са като в интернет да те грабнат.В Александра имаше хубави но всички ми бяха като подарени и прото неможеш да се представя с тях обиколихме почти всички магазини направо лошо ми стана хахах.Седнахме премислихме и се върнахме в първия.lol) Пак  е мерих всеха е да скасят дължината направиха чантичка, воал, ръкавици(не бях мн навита за тях и им казах вместо тях друга да си избера и си избрах тиара но шивачката не разбрала и ми направи и ръкавиците и общо взето и тях взех), букет за хвърляне но нямаше моя цвят бяха ме забравили и си избрах друг по-красив и него подарък хихихиих.А тука в Б-с гледах как да те прецакат с най много неща. А да и роклята е цвят шампанско ли как го водят, защото аз съм светла и бялата ме правеше невзрачна.Само обувки не си взех но ше изчакам .Сега днеска ще ходим до Галерията за мъжки костюм вече да си хареса и да мери.
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: август 25, 2013, 10:35:08 »

хехе, честито! danceg знаех си аз lol) браво на теб- не го знам този магазин, но важното е, че си намерила твоята рокляяя smile такава ли е , каквато искаше?
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines