Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 05:48:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 209829 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #300 -: април 10, 2013, 11:21:41 »

Мерси Машка и Тина smile Моята рокля ще я снимам на първата проба, която е тази седмица и ще я кача да ви я покажа  girl_wink А за цената на воала - наистина от Соня стил това ми казаха, че ,ако искам такъв воал с дантела, цената е около 200 лв. ,защото дантелата била италианска, а воалът идвал от не знам си къде... Аз така и така не искам такъв воал, струва ми се много претрупано и моят ще е изчистен, доста дълъг. А за изчистения ми казаха,че струва около 80 - 100 лв.  angry И за мен тези цени са безумни. А най - странното е ,че явно дават различни цени на различни клиенти, абсурдно...  crazy
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #301 -: април 10, 2013, 11:39:59 »

Да, явно цените им са според настроенията им....защото другото което ми направи впечатление е, че когато отидохме ние, магазина ни отвориха две от шивачките, които изобщо не знаеха цените на роклите и според разни етикети ни бяха дали една цена....като се появиха продавачките, се оказа че роклята е по-скъпа от това което ние знаехме, но въпреки всичко ни я дадоха на първата цена...
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #302 -: април 10, 2013, 16:20:48 »

Малко ме учуди, че са отказали в Соня стил да правят промени по роклите. На моята поне направиха и не струваше нищо,и я направиха за няколко часа и за добавка ми ушиха и болеро. Много добре се получи, и малко над бюджета, който сама си бях определила. Роклята ми бе 550, болерото мисля 40 или 45лв, и най- дългия воал с зашито гребенче трябваше да е 120 лв, но накрая ми го сметнаха само за 80 лв, защото купувам и другите две неща. Останах доволна в крайна сметка.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #303 -: април 10, 2013, 16:32:02 »

ratatui, проблемът беше ,че в обръчетата (все още не знам дали така се наричат) , които "държат" горната част на роклята направо прозираха, роклята имаше незавършен вид. На снимката малко си личи - същият ден времето беше мн. хубаво и от слънчевата светлина снимката е излезнала доста беличка и затова не се забелязва много много това, заради което се отказах от роклята. Казах им да ги скрият с подплата или знам ли,друг плат, и отгоре пак да си е тюлът, но продавачката държеше на нейното, че нямало как стане, че това щяло да оскъпи роклята и т.н. После каза, че ще могат да направят нещо, но като ги попитах как ще изглежда, да ми покажат поне с какъв плат ще стане, нищо не можаха да ми покажат като пример. Щели да ходят на панаир в Германия лятото и там също щели да поразгледат какво има, и така щяло да се направи нещо по моята роклята...И цялата тази история хич не ми вдъхна доверие, все се говореше за невъзможността да се промени роклята, увеличаване на цената и т.н. Просто реших да не рискувам. Все пак до сватбата има още 4 месеца и щях да се тормозя постоянно дали ще направят това, което искам. Както и продавачките бяха тръгнали на въпреки, цялото ми желание се секна. И съжалявам за дългия пост  pardon  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 10, 2013, 16:39:11 »

Правилно се направила! Немогат, а за по 2 дена шият цели рокли.
Явно е до хора! И цените сигурно така ги определят, мислят си "Така тая като я гледам, това за нея струва...."
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #305 -: април 10, 2013, 16:44:07 »

За съжаление са такива , което е доста некоректно  nea  трябва всяка рокля да си има етикет с цена... но явно те процедират другояче  NO
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #306 -: април 10, 2013, 16:44:35 »

чакайте да ви споделя и една смешка във връзка със Соня стил - докато чаках да ми приготвят роклята, ги попитах учтиво дали мога да ползвам тоалетна, ако имат (все пак с рокля за 580 лв. едно пишкане ми се полагаше  pardon )- идвахме от път с влак, изморени, а на мен действително ми се пишкаше та две не виждах. Казаха ми, че имат тоалетна, но не е удобно да минавам навътре в магазина да я ползвам и ни предложиха да идем на кафе, за да пишкам  blum В правото са си, разбира се, ама все още ми е смешно . Та ние се настинихме в едно близко кафе, пихме за 15мин. по една кола и все пак пишках  blush
« Последна редакция: април 10, 2013, 16:51:10 от baba_tina » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: април 10, 2013, 16:46:52 »

 shok funnytooth, човек ще се напишка, ама да не им види скъпоцените, уникални модели няма да го пуснат  funnytooth
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #308 -: април 10, 2013, 17:32:51 »

После каза, че ще могат да направят нещо, но като ги попитах как ще изглежда, да ми покажат поне с какъв плат ще стане, нищо не можаха да ми покажат като пример. Щели да ходят на панаир в Германия лятото и там също щели да поразгледат какво има, и така щяло да се направи нещо по моята роклята...И цялата тази история хич не ми вдъхна доверие, все се говореше за невъзможността да се промени роклята, увеличаване на цената и т.н.
Оф аман от БГ, като не са на стабилен процент това е diablo Я процента да им е 80% от заплатата ще видим дали няма начин......
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 10, 2013, 20:00:57 »

 Offtopic аз съм възмутена от цена за воал от сорта на 200 лв при положение, че материалите не са повече от 20 лв... Според мен 40 лв са предостатъчно...
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #310 -: април 10, 2013, 21:12:02 »

Това с пишкането ме уби , как може да не те допуснат до "великата" им тоалетна... тези хора са много зле  crazy иначе напълно съм съгласна и с casky & eleni4ka  good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #311 -: април 10, 2013, 22:53:31 »

 Не съм специалист по булата, но според мен за 40 лева можеш да си купиш нещо съвсем обикновено, като за нискобюджетна сватба. С удоволствие разгледох ето това http://www.bestbridalprices.com/headpieces-all-bridal-veils-c-1123.html  
http://dream-veils.co.uk/20.html
 Мисля, че не е за 40 лева.
« Последна редакция: април 10, 2013, 22:56:06 от Pachoran » Активен
Valya_Ivanova
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #312 -: април 12, 2013, 18:13:24 »

Аз си купих моята рокля от "Александра", харесах я почти веднага, смених почти всички декорации по нея  blush. Продавачката беше супер любезна и дори и за миг не се ядоса за моите капризи /чудех се между две рокли и всяка обличах по 10 пъти  pardon/. Там има много хубави рокли, много интересни, различни.
Моята си я направих дори уникална  yahoo
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 13, 2013, 14:43:35 »

  Момичета, благородно завиждам на онези от вас, които вече са открили РОКЛЯТА   blush
Аз все още се лутам и след обиколка на софийските магазини стана ясно, че ще се наложи да посетя Асеновград. Защото това, което искам се оказа с доста солидна цена над 1500 лв.  
Предполагам, че ще трявба роклята да се шие по снимка, защото едва ли ще харесам нещо готово.
 Искам да ви помоля за съвет, към кои ателиета мога да се насоча за шиене и шанса крайния резултат да се доближава до оригинала най-голям? За момента съм се ориентирала към "Булвеси".

ПП: Харесала съм два модела тип русалка с дантела - единия на Elie Saab, а другия на Mori Lee
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #314 -: април 13, 2013, 18:35:13 »

Euphoria и аз бях в същото положение като теб и си поръчах роклята при Булвеси.  Другата седмица ще ми е първата проба и се надявам да е станало това, което очаквам. Моята рокля също ще е покрита с дантела и Веси ми предложи различни видове, от които да си избера и дори се съгласи да направи някои промени по дантелата(става въпрос за едни цветчета, които искам да ги махне от всяко парче дантела), които са доста времеотнемащи. Аз имах страшно много въпроси и претенции по роклята, а тя ме изслуша най-внимателно, като се съгласи да направи всичко, което искам. Направи ми много добро впечатление и реших, че ако бих се доверила на някой да ми ушие роклята, то това определено ще е тя! Успех! smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines