Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:14:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 206792 пъти)
 
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 17, 2012, 10:16:42 »

Олее как не ги е срам тези от Версай diablo-може ли такова нещо-такава излагация beating
Hecate,не се притеснявай-както винаги съм казвал-ти правиш роклята,а не тя тебе give_rose.успокой се не го приемай така критично,във завършен вид аз съм убедена,че ще си страхотна булка-цялата виция ще те промени и ще озариш своята сватба-и моята тук там е лепена със силикон-той е по- здрав и от шева:)-криво ,ляво от танци и ходене насам на там-няма -никой няма да забележи,а и ти не се тревожи good.Проблемът при нас жените,е че искаме всичко в този ден да е перфектно-и съм сигурна това,че ще е така,защото това е деня на двама влюбени-вричащи се за цял живот-ти си важната ,не роклята:).Майната им на версай(нарочно ги пиша с малка буква-дребни ,малодушни хорица)то,че гледат да хванат всеки клиент ми е ясно-ама като правите нещо го правете като Хората-не се излагайте-недоволният клиент е по-лошо от липсата на такъв beating.Не всеки става за тая работа-за пореден път се убеждавам.
Трябваше да им се разкрещиш да им изгониш клиентите да ги видя тогава beating diablo.Какъв модел ти е роклята?
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 17, 2012, 10:26:48 »

http://versai-bg.com/index.php?lang=bg&page=brides&collection_id=11
 Модел 7251, аз отидох с изпринтени модели на Маги Сотеро, но я видях тази в ателието и си викам: Айде, добре са я изработили, явно знаят как стават нещата, харесва ми - нека е по техен модел. Само малко промених кройката, но към това нямам забележки, просто стана малко по-голяма.
То наистина това ми е проблемът, че за мен малкия детайл прави роклята и разчитах на него. Иначе щях да си взема рокля за 300лв. и да него мисля.
Той годеникът им се разкрещя, не си сдържахме нервите, просто нямаше как след един момент. Грозно стана и не ми се е налагало никъде другаде да се държа така, но...
А отидохме след хубави отзиви на булки тук от форума и най-вече това ме озадачава.
Преди мен имаше едно бременно момиче, може би за нейния случай е префектното решение да си се бърза, но аз разчитах за този един месец да са изпипали нещата.
Накрая като видях, че не са почвани украсите, защото дори не бяха наредени всички стабилно с карфици на точните места, ги помолих да внимават да са симетрични и накрая като ги изнесоха и като знам, че са лепнати вече и няма какво да се направи бях  :'(
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #32 -: май 17, 2012, 10:27:56 »

Това явно е масова практика на ателиетата в Асеновград, разчитат на това,че си от друг град и зависиш от транспорта, претупват нещата, защото няма да им седиш цял ден на главата и си оставят ръцете буквално.

Продължават да имат клиенти обаче, то общо взето избора на потребителите в България е сведен масово до по-малкото зло sad Аз имах негативен опит със Сиана, бях го споделила тук, но и други булки се опариха тази година.
Активен
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #33 -: май 17, 2012, 10:29:17 »

Hecate, много съжалявам, че ти се е случило всичко това. Аз също бях в ателие Версай и на мен също ми опяваха как всичко им е ръчно изработено - бяха доста любезни с цел да си продадат стоката. Знаете, редовните ' Много си хубава, тази рокля е чакала само теб досега... '  RUN

Същият опит като твоят имам с балната си рокля от ателие Милена. Като че ли цял месец бяха стояли и няколко часа преди да си я прибера ме накараха да обикалям града, докато те уж пришиват нещо мъничко, а то се оказа че цяла една нова рокля са ми правили едва ли не... 6 часа... накрая не бяха спазили нищо от онова, за което ги бях помолила. И искрено се надявам да са се променили, но просто този път знаех, че няма да се доверя на тях за сватбената си рокля.

Стискам палци всичко да се нареди, да има начин да поправиш грешките и своеволията им, защото предстои един хубав момент в живота ти и трябва да се чувстваш щастлива от всеки детайл!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 17, 2012, 10:45:22 »

hecate, много ми стана гадно за теб, а и вече си дала парички. НО моделът на роклята е много хубав и съм убедена че с хубави бижута , воал, грим и прическа,това в което ти виждаш в роклята , ще се изпари визуално за очите на другите !
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 17, 2012, 10:52:43 »

Ние бяхме там от 10:30 до 20:30, но това ми е най-малкият проблем. 3ма души взехме отпуск вчера, днес валериани ще взимаме, ама айде. Интересуваше ме резултатът, както казах едвам го докарахме до приемлив и сме много далече от задоволителен. Днес сутринта гледах, гледах и все повече започвам да се чудя какво мога да направя за останалите 3 седмици.
Вчера на идиот ме направиха, как аз не съм разбрала и ръчно се изрязвала дантелата, ми то хубаво, но и това не е свършено като хората - има супер излишен едър тюл остнала по нея, налепен над финия.
Бях много развълнувана за тази рокля, а сега съм само много разочарована.
И аз разчитам, че другите няма да разберат аз какво съм искала.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 17, 2012, 10:59:13 »

имаш ли в софия шивач на който да се довериш да оправи това което те притеснява?
Ако не, момичетата тук дано предложат .
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 17, 2012, 11:05:00 »

Не, нямам, аз иначе щях тук да си шия. А и майка ми много разбира от шиене, защото си шие на себе си и много гоблени и ще разчитам на нейното внимание да пооправи оттук оттам нещата.
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 17, 2012, 11:08:05 »

моделът ти е много стилен Bravo-предполагам са си оставили ръцете по него diablo beating-при условие,че е тяхен-това направо ме озадачава-може ли такова безхаберие-отидете им другия път с защита на потребитея-нова рокля ще ти направят-не стига ,че всички там укривт данъци с тея хартиени касови бележки-ами и некадърни се оказват 1 рокля да направят-не знам как си позволяват -живеем в ерата на технологиите и с този интернет-свят ще им се завие beating.Чак мен ме хвана яд-може ли така да развалят настроението на бъдеща булка beating bqsnasym
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 17, 2012, 12:21:00 »

Моделът наистина е разкошен и аз настоявах до последно много неща да се оправят, което виждах, че е поправимо. А що се отнася за касови бележки- те май не знаят какво е това, защото такава не съм получавала. Но знам как е положението по такива ателиета, аз си исках роклята, а не касова бележка.
Активен
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #40 -: май 17, 2012, 12:30:36 »

Роклята е наистина прекрасна! Обръча можеш да го коригираш. Кофти е че дантелата са ти я налепили вместо да я зашият. На мен продавачките ми казаха, че им внасят роклите от Англия... crazy Но не заразпитах повече, защото бързах за другите магазини. За съжаление не мога да дам повече съвети, понеже не съм видяла модела, а и не съм шивачка, но стискам палци всичко да се оправи!
« Последна редакция: май 17, 2012, 12:43:28 от Amour♥Occasion » Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 17, 2012, 12:39:46 »

Могат, ако и бяха отделили нужното време и внимание, но за броени часове не става. Там явно е конвейр. Накрая беше, ама това е Асеновград, тук е така, едва ли не. Това, което искате вие струва 1800лв. и нагоре. Ми хубаво, но да не бяхте убеждавали как ще е същата дантелата преди половин година. А както казах от декември занят, че трябва да я шият и от март месец съм потвърдила, че са ми същите мерките и те наистина бяха.
Не виждам що за безочие беше да вземат 790лв. за толкова малко вложен труд. А през цялото време ме убеждаваха колко са се старали, едва ли не на моята рокля най-много са се старали /може и така да е, откъде да знам/ и колко прелестна съм станала.
Обръча наистина ще си го нагодя, той не ме притеснява. Няма как да свалям дантела, ще повредя и това, което имам. Просто ще живея с мисълта, че чарът ми е другаде.
Аз за моя мъж пак съм си най-красивата. Поне той ще е прекрасен.
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 17, 2012, 12:49:19 »

 good-те сега остана ли да дооправят нещата,които си им казала?
В Асеновград са такива ласкатели,че с извинение г*** ще ти оближат P-(пълни лицемери ,а по някой път и нагли- отгоре на това beating"Ох колко си хубава,тази рокля само за теб е шита-айде ,айде-аз не виждам как изглеждам в огледалото,а да не говорим,че за моята рокля ,когато майка ми попита й казаха 1 цена,а после другата продавачка, когато плащахме вече,каза друга цена с 50 лв отгоре- и тогава стана интересно sarcastic-майка ми побесня,буквално за секунди-хвърли им колкото ни казаха 1 път и ги насмете едно хубаво:)"Като тръгвате да лъжете клиента,първо се разберете за цената-после си дробете кашите:)" good
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 17, 2012, 12:50:17 »

може ли да попитам за конкретни имена на марки, магазини и дизайнери към които да ме насочите ....мисля да се разходя до там пред почивните дни smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 17, 2012, 12:55:44 »

Като чета имам чувството, че съм ударила джакпота с "БулВеси". Първо, че само там ми се видя нормална жената, беше мила и то непресторено, навсякъде като видеха, че съм се запънала за модел на Проновиас ми казваха, че няма как да се случи под 1000-1200 лв., много е сложен този модел, но пък те щели да го направят 1 към 1, че и по-хубаво.... дрън-дрън!!! В "Булвеси" жената ми каза, че моделът не е никак сложен и ще се доближи много до оригинала, но чак 1:1 няма как да стане, най-малкото не се шие със същите платове. Обясни ми какво ще стане и какво не точно, за мен беше супер. Цената която ми обяви беше 430 лв. (даже не си спомням толкова ли беше, но горе долу... да). Каза ми на втората проба какво ще се е случило и колко ще е ушито. Така и беше и след последните корекции, макар че роклята ми беше лепнала до милиметър! я взех след 3 часа. Като махаха един обръч и малко тюл, защото я бяха направили по снимката, пък на мен ми се видя доста обемна. Искам да ви кажа, че нямам нито едно място лепено със силикон (защото чух за случая в Сиана, дето вместо да зашият роклята, цялата са я залепили със силикон!!!), освен розичките, но е толкова фино, че не си личи - перлите за тях са шити! Роклята беше подложена на няма такава експлоатация, цяла нощ не съм седнала, а беше настъпена жестоко при това поне 100 пъти, яко дърпане.... ами не мръдна. Да, платът от който е шита определено не е скъпите платове на чуждестранните марки, но жената не ме е заблудила нито за миг, за разлика от другите ателиета, където щеше да е 1:1, ама на 100%  nea И накрая излязох повече от щастлива, касов бон получихме без да питаме. Аз съм със 100% положително мнение само за това ателие от целия Асеновград.

пп - а за случая с версай, разказвах в миналата тема, дето тая се изнерви яко и ме прати в големите номера и към турската конфекция, те там във версай били дизайнери и роклите им били с тези мерки... Много от момичетата вече видяхте снимки от сватбата ми, може да прецените и сами колко ми е голям номера. Пълна простачка без извинение! А беше изнервена, защото в другата стая една булка вдигаше скандал, но защо не мога да кажа...
« Последна редакция: май 17, 2012, 12:58:39 от Christy » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines