Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:06:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 205705 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #15 -: май 01, 2012, 21:22:36 »

Поли,много стилен модел си харесала. И аз тръгнах с идеята за нещо подобно, но се спрях на нещо различно.
Ако си от София за юнската ни среща смятам да донеса снимки на роклятав завършен вид, оказа се че още не е готова sad
Активен
poli1234
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #16 -: май 02, 2012, 18:40:40 »

kiwi продължавам да си настоявам за моят модел и сватбен салон лита, на бул. мадрид, имат нещо подобно. с малко поправки ще е почти като моя. така, че имам печеливш good Bravo стискайте ми палци да са свестни и да шият добре. с асеновград май приключих.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 02, 2012, 22:54:21 »

Мери_бери, откъде тази рокля на принцеса?
Каза, че си разгледала добре, видя ли къси /но не прекалено/ - под коляното и по-обикновени рокли? Търся да купя бързо и готова, а ще ходя на 16.05.
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 03, 2012, 22:53:17 »

Hecate,роклята е от 1 магазин до кафенцето на центъра-точно до кръговото, където се завива на дясно за Бачково-има и къси рокли(не ти е никакъв проблем ,ако си харесаш рокля да ти я скъсят--при това за 1 чаш ще ти я оформят в дължината:)) -модели много-въпросът е какво ще си харесаш ,едва когато го облечеш-това е и моят съвет- мери наред ,то човекът прави дрехата не обратното:)Мерих една мн семпла рокля и цената й беше 260лв мн се учудих-тя ми беше така най-евтината ,която видях-прати ми някакъв модел,който си харесваш и ще ти кажа горе- долу къде съм виждала подобни -има много копия на модели от нета  Wink
Активен
QueeN_
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #19 -: май 04, 2012, 20:51:43 »

mery_bery, много ти благодаря за  желанието и готовността на ни помогнеш в търсенето в Асеновград. Сърдечни благодарности.
Ще си позволя да се възползвам от твоите пресни впечатления. Търся подобен тип рокля:
Срещала ли си някъде нещо подобно?

Активен
QueeN_
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #20 -: май 04, 2012, 20:53:40 »

Пействам още една подобна:

Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 05, 2012, 12:09:10 »

момичета заслужава ли се да се ходи до Асеновград, ако повечето фирми имат представителства в града в който живея? Има ли разлика в цените примерно? Как вървят роклите в Асеновград като цени?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 05, 2012, 12:11:45 »

момичета заслужава ли се да се ходи до Асеновград, ако повечето фирми имат представителства в града в който живея? Има ли разлика в цените примерно? Как вървят роклите в Асеновград като цени?
В кой град живееш? Малко от тези фирми имат магазини в други градове!
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 06, 2012, 19:19:05 »

QueeN_,разкошна рокля си си набелязала-определено мярнах подобен модел,поне 70 % като тип,кройка,само,че плата беше изчистен бял сатен,тук там май имаше само дантелка,май около раменете,не съм много сигурна, без панделката(но това са подробности,които не трябва да те притесняват:))роклята ,която се доближава като модел до твоя,се намира в магазин,който е от централното кръгово,отклоняващо колите за Бачково, в първия магазин след това,готиното кафенце-то май е и ресторант,точно след него 1 магазин,за който се качваш по едни стълбички,този модел беше на витрината с един огромно дълъг воал,обшит с бяла дантела good.Според мен не е проблем да ти сложат и дантелката отгоре good.
Josephine,ако си много далече и при тея цени на горивото,ще ти кажа ,че не си заслужава.Но не бих казала ,че магазините от Асеновгрд имат представители някъде  другаде освен там:),а и има доста голям избор-отидеш ли все ще си харесаш рокля-а и цените им са приемливи:)-дават и отстъпки-при това сериозни good-това си е Асеновград-"Меката на роклите:)" yahoo
Активен
QueeN_
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #24 -: май 06, 2012, 21:47:39 »

mery_bery, леле страхотна си! Много ти благодаря за отговора. Зарадвах се че може мисията да не е невъзможна. Аз ако даже трябва да съм честна не искам цялата да е в дантела, а само тук-там и щом казваш че тази рокля е така значи още по-добре! smile

А някакъв бегъл спомен за името на магазина имаш ли?

Ама, mery_bery, наистина голямо благодаря!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 08, 2012, 07:51:36 »

В кой град живееш? Малко от тези фирми имат магазини в други градове!

в Бургас съм...

видях вече поне на 3 места че пише Асеновградска фирма, представителство....на табелите...затова се зачудих?!
Активен
QueeN_
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #26 -: май 16, 2012, 09:37:25 »

Здравейте момичета,

Я да ви запитам, имате ли информация или мислите ли че идните 4 почивни дни (24 - 27 май) магазините в Асеновград ще работят, защото се чудя дали да си пускам отпуска или да рискувам на 24 май да си търся ролкя там.

Мисля че инфото ще е полезно и за други бъдещи булки, за това ще помоля да споделите ако имате някакво информация.

Пожелавам ви хубав и усмихнат ден! smile
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 16, 2012, 11:30:17 »

QueeN_,тази събота пак бях в Асеновград-ама на кафе:)-Твоята рокля я видях в бутик до Арт -Стил:)
Според мен ще работят  дори в събота си тръгнахме към 17  часа - и още имаше магазини,който си работят-  те сега на тези празници всички разчитат- да отидат и да разгледат на спокойствие- :girlhide
Дано да откриеш роклята,която искаш:)Успех good
Активен
QueeN_
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #28 -: май 17, 2012, 09:16:31 »

mery_bery, отново ми вдъхваш надежда! Благодаря ти ! give_rose

След посещението си ще пиша впечатления и надявам се да имам повод за хвалба! smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 17, 2012, 10:02:24 »

Една препоръка от мен, ако можете да си вземете готова рокля - вземете си! Не си причинявайте, това, което аз си причиних със шиенето във Версай. Много са им хубави готовите рокли, но в крайна сметка като резултат получих нещо съвсем различно като изработка. Вчера включително видях много доволни булки да си тръгват оттам, но не и аз.
Едвам стигнахме до ниво приемливо вчера късно вечерта, а роклята беше поръчана от миналия декември. На всичкото отгоре са толкова фалшиво любезни, че ми се повдигаше накаря.
Когато я поръчвах роклята ми заявиха смело как всичко е ръчно и тази рокля се шие 2-3 седмици. В крайна сметка ме претупаха за няколко часа и ми залепиха дантелените елементи накриво, претрупано и със силикон. Дори се опитаха да ме убедят какъв бонус е, че са ми сложили повече. Пука ми като точно отпред е претрупано и криво.
Това при положение, че миналия месец бях на проба. Нагласяха обръча на тази първа проба, вчера отивам, той качен 10 см нагоре и приличам на лампион и това беше единственото съществено направено за повече от месец. Айде взимай дължината наново. С излишните разходки златна ми излезе тази рокля.
А роклята не беше никак евтина и отстъпка не ми се предложи. Единствената утеха ми беше, че още в началото ми бяха предложили шал и воал подарък.
Днес още едвам си преглъщам сълзите и си викам, останаха 3 седмици, няма какво да направя толкова и другаде да отидя да шия толкова потенциално сложна рокля, пак ще е набързо и за ден.
Явно единствената украса ще ми е усмивката на сватбата и така. Всичко друго в подготовката го прецених добре, само рокляте - не, явно.
Искаше ми се да можех да прежаля 300лв. капаро и да имах време да почвам отначало, но уви.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines