Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:25:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 204456 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: април 24, 2012, 12:49:02 »

Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 25, 2012, 09:28:49 »

Здравейте момичета  give_rose Имаме намерение сега в събота да ходиме до Асеновград, ще поогледам къде какво има  smile и силно се надявам да се върна с Роклята  danceg Нямам много големи очаквания, за да не се разочаровам. Кои магазини бихте ме посъветвали обезателно да посетя?Аз четох в по-предните теми, в които описвахте магазините и съм направила един списък,но все пак..... pardon Ако някоя бъдеща булка има нужда нещо да проверя да ми пише  give_rose
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 25, 2012, 17:04:50 »

В събота бях на Асеновград-вече си купих моята рокляяяя yahoo и сега спокойно мога да изказвам впечатления give_rose.И на мен ми бяха казали  краят на март ,че април месец  Асеновград" побелявал",ама като ходих в събота-ми се струва,че повече бяха балните от сватбените рокли.Дори модели, които пробвах март месец вече бяха изкупени.Има си доста рокли,но моделите ,които аз харесвам ги нямаше-като започнахме отново да обикаляме маршрута girl_wink,но въпреки всичко както винаги ,когато се отчая-се оказа ,че моята мечтана рокля е под носа ми yahoo.Добре ,че майка ми я видя ,иначе аз бях зашеметена  от обиколките , меренето и болките в краката nea,въпреки ,че когато я видях забравих за всичко и най-важното е ,че я премерих и веднагически ми заспа yahoo,без никакви кройки,като за мен шита yahoo.Ако някой се интересува за повече подробности -питайте,знам ги на изуст и моделите и магазините:)
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 25, 2012, 17:11:36 »

Момичета, някоя от вас знае ли дали магазините в Асеновград ще са отворени тази Събота? Нали се падат някакви празници и затова питам. Мерси! give_rose
« Последна редакция: април 25, 2012, 18:26:54 от Bride2012 » Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 26, 2012, 07:44:24 »

Ами честно казано и аз силно се надявам да са отворени, защото и ние ще ходиме тази седмица. Празниците се водят на 30.04 и 01.05.2012. За това мисля, че не би трябвало да са затворени, а и в техен интерес е да е отворено, защото мисля, че тази седмица ще има доста народ.

mery_bery
~ Честито и чакаме снимки на роклята с нетърпение  danceg Ако имаш време може по-подробно да ни разкажеш къде ходи, кои магазини ти направиха най-добро впечатление, за да имаме в предвид тези, които ще ходиме скоро.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 26, 2012, 07:57:19 »

Bride2012 според мен ще си работят...все пак са магазини и точно тогава сигурно ще има най-много обикалящи  tease

mery_bery  честито за роклята smile
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 26, 2012, 11:29:47 »

 good 100% гаранция ,че ще работят-даже много и в неделя работят-доколкото ми казаха- нали сега ще вършеят blum girl_wink
Активен
maria_mims
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #7 -: април 26, 2012, 16:05:07 »

Здравей момичета,

Аз също съм намислила да обикалям Асеновград за рокля през тези почивни дни и се свързах с няколко магазина казаха, че в събота работят с намалено работно време, в неделя почиват. Поне така ми казаха на повечето телефони, на които звънях.
Надявам се да си намеря рокля и всичко, което съм намислила.
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 26, 2012, 16:22:02 »

maria_mims, по принцип и аз съм забелязала, че е така - в Неделя работят малко магазини, повечето са си през седмицата и в Събота с намалено работно време. Стискам палчета за роклята, аз също обмислям да отида тези дни.
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 26, 2012, 18:40:50 »

Миналата събота към 12 бях в града - в 4 вече бях с рокля-важното е да сте наясно с  модела  и разбира се цената:))))Там си има от пиле- мляко Girl_hide-пожелавам на търсещите да се  завърнат с мечтаната рокля danceg и да се похвалят  good
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 30, 2012, 07:56:50 »

Здравейте момичета  give_rose , в събота имах един наистина прекрасен ден.Много пълзотворен и изпълнен с прекрасни емоции.Отидохме в Асеновград към 10 сутринта и в 10.45 вече бях с рокля  yahoo yahoo danceg В Асеновград наистина е пълно с рокли и магазини...направо е претъпкано.Аз съм сигурна, че всеки би намерил там това,което иска.Тръгнах от тук с доста големи резерви и с никакви очаквания, тъй като предната седмица обиколох всички магазини тук в София и наистина имах голям неуспех. Но за сметка на това там като отидохме, обиколихме 4 магазина и с първата рокля, която премерих, с нея си тръгнах.Взех я от ателие Ванеса, ужасно съм доволна от обслужването.Бяха две продавачки, които накрая като ми дадоха роклята, такива неща ми пожелаха, че се разплаках.Изключително любезни и интелигентни жени, които са абсолютни професионалисти и много ми помогнаха в избора.Сърдечно им благодаря! Снимки за сега нямам освен на горната част на роклята  снимала съм я от калъфчето, в което ми я дадоха, но по-натам ще я снимам  girl_wink
Активен
poli1234
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #11 -: април 30, 2012, 12:03:42 »

здравейте! Аз съм нова във форума, но реших да Ви споделя за моето посощение до Асеновград. Ходихме в събота 28,04,2012 и на повечето места ми казаха, че сега продават абитуриентски и да отида след 2 седмици за нови модели на булченските. Моят модел ми казаха, че не го шият и само по поръчка. Много се разочаровах от този отговор. Единствено в Соня стил казаха, че имат подобен и могат да ми ушият това, което искам, но за 3 месеца. Сега не знам да се доверя ли на тях или да си търся в София нещо подобно на исканото от мен. Някой поръчвал ли е от там?  sad Ада не говорим, че в един от магазините ми казаха, че щом е модел от чужд сайт няма и да го ушият. И ето и така трудният модел: http://www.bestbridalprices.com/pronovias-wedding-dresses-style-diamante-p-53989.html?keyword=diamante
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 30, 2012, 16:41:16 »

Поли, аз искрено ти препоръчвам да пообиколиш следните места в софия преди да поръчаш :
Сватбеният център в мл4 , Сватбеният мол в Младост 1 и тези :
http://www.holidaywed.com/
http://www.holidaysona.com/

Имат много модели и цени за всеки вкус и джоб. За мен лично при толкова магазини наоколо, не бих шила, но ти си знаеш. Моделът не е адски труден, не виждам защо ти правят стойки, Убедена съм че в София все ще се намери някой който да ти го ушие. Просто питай навсякъде дали приемат поръчки по снимка, ако никъде не го намериш готов, но бих те посъветвала пак да си носиш снимката като обикаляш. good smile
Активен
poli1234
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #13 -: април 30, 2012, 17:50:37 »

Emmmmy много благодаря за инфото. Тази седмица ще обикаляме и в София. И на мен ми се еидя странно, че така ме посрещаха пичти във всеки магазин. Дано имам късмет.
Активен
poli1234
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #14 -: май 01, 2012, 21:15:47 »

Днес ходих в сватбен център София и сватбения мол и стигнах до извода, че критерият ми за рокля е прекалено висок. Emmmmmy аз също мисля, че модела ми е максимално упростен, но това се оказа проблема. Рокли само с пришивки и паети . Oh my ... това е. Ще си почина малко от обикаляне и после пак good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines