Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 03:22:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 241202 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 03, 2012, 12:17:53 »

morgana, шаферката няма определени задължения, но като цяло помага с каквото може преди сватбата и на самата сватба. Аз ще имам цели 7 шаферки, от които само 2 ще са с еднакви рокли, но в същото време съм ги натоварила с куп задължения и ангажименти - например съм разпределила на всяка да носи по една чанта с багаж за определен ритуал - чаши, свещи, халки, възглавнички, бокал, питки и много, много други дребни нещица, с които не искаме да товарим никого от родителите ни, за да могат да се насладят на сватбата. Две от шаферките например отговарят за сватбената ракия и вино, табелките по масите и подаръчетата за гости. Други две пък ще отговарят за ориентирането на гостите към ресторанта и съответно по масите. Съветвам те да им разпределиш от рано задачките, за да си спестиш излишни нерви и притеснения в деня на сватбата.  good
Пресен пример - на сватбата, на която кумувахме преди 2 месеца, майката на булката трябваше да носи всички аксесоари, при което жената все забравяше нещо от вълнение и притеснения и булката се ядосваше  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 03, 2012, 15:06:18 »

аз се опитах, след всички мрънканици за роклите, поне да им дам задължения някакви :
едната отговаря като лице за контакт в ресторанта, втората е по развеселяването и подканването поименно  pleasantry на срамежливите гости да танцуват ( много е свежа и заразителна като настроение ) , 3тата ще ми носи нещата, 4тата ще хвърля късметчетата.  Wink
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #62 -: август 03, 2012, 21:50:24 »

влизам да се оплача за моите перипети....моите шаферки са в Англия. Там берат ягоди. И вероятно няма да си доидат, защото тогава точно/на сватбата/ бил пика на сезона....да оставим на страна факта, че съм поръчаля за тях рокли по техен модел за 160 лв бройката, ами и на всичкото отгоре буквално ги преследвам по скаип да ми кажат официално - ще идват ли или не. Супер тъпо се чувствам, хем разбирам че не им е леко, хем не ги разбирам..... cray
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 04, 2012, 06:14:12 »

abrakadabra, да не те отчайвам съвсем, но така както си го описала е почти сигурно, че няма да дойдат. Явно не събират смелост да ти го кажат. Ориентирай се бързо за други шаферки и дано харесат роклите. Другият вриант е да накараш бившите (дано да не са де) шаферки да си платят роклите и да си ги вземат. Все пак ще са изкарали пари от ягодите и ще имат 160лв за рокля. А и след тази постъпка това е най-малкото, което може да направят...
« Последна редакция: август 04, 2012, 06:17:10 от Мариелка » Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #64 -: август 04, 2012, 19:03:49 »

да, и аз така мисля, но това че се бавят с официално потвърждение или отказ още повече ме влудява!
Ако не дойдат ще съм толкова огорчена, че ще съм твърде горда да ги приема тези пари. И  сега незнам какво да ги правя тези 2 рокли, дали да каня други шаферки или.....да чакам тези да ми отговорят? Сватбата ми е на 9.09. Дали да не им дам още седмица време?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 04, 2012, 19:31:27 »

abrakadabra, а какви са роклите (като цвят и размери), по техни мерки ли са шити или са стандартни? Тук има момичета, които все още не са намерили шаферски рокли, така че в краен случай можеш да ги продадеш... Но ти пожелавам да проблемът да се реши по най-добрият начин. Аз бих ги попитала от по-рано, а като ми отговорят уклончиво, бих започнала да си търся нови шаферки   pardon Успех!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 04, 2012, 21:05:17 »

abrakadabra, няма за кога да ги чакаш. До сватбата ти няма никакво време. Дай им срок от 2-3 дни да ти отговорят и си покани и други шаферки.

В какъв цвят са роклите? Ние сме две и още не сме си купили рокли girl_wink
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 04, 2012, 22:49:18 »

Момичета, влюбена съм в ето този модел! Някой да го е виждал по магазините или онлайн, може и да не е същия цвят, но много ми харесва за шаферките и май ще ги убедя да са с еднакви рокли ако намерим подобен модел smile


* 313154_342217915863887_412860187_n.jpg (36.08 KB, 500x423 - видяно 334 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 05, 2012, 09:50:37 »

аз съм виждала подобен само в ибей  good
пардон и тук :
http://www.koketna.com/ezhednevni-rokli/roklya-alegra
« Последна редакция: август 05, 2012, 09:52:30 от emmmmmy » Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 05, 2012, 17:59:30 »

Момичета, влюбена съм в ето този модел! Някой да го е виждал по магазините или онлайн, може и да не е същия цвят, но много ми харесва за шаферките и май ще ги убедя да са с еднакви рокли ако намерим подобен модел smile

Да, много е хубава, аз имам същата. Супер удобна е и стои много секси, особено на силен тен. Ако се сетя откъде си я поръчах ще пиша линк към сайта smile не са скъпи роклите.
Аз няма да имам шаферки, но като гледам какви роклички има и ми се иска  pleasantry
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #70 -: август 05, 2012, 20:07:45 »

Роклите са тъмно сини, по-точно navy blue. Шити са по техни мерки и въобще не знам какво да ги правя сега! Но много ви благодаря за съветите и най-вече, че ми поолекна като ви споделих.  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 05, 2012, 21:09:33 »

abrakadabra, чак мен ме хвана яд, защото миналата седмица си взех тъмно синя рокля (ще съм шаферка на сестра ми) иначе можех да взема едната. Дано всичко се нареди и новите/стари шаферки носят роклите.
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #72 -: август 05, 2012, 22:22:45 »

Не мога да не си похваля моите шаферки. Имах доста...с бели роклички, шаферски и две главни шаферки, с еднакви роклички, с цветовете на сватбата. Въпреки, че бяха малки...едната на 10, другата на 12...бяха страхотни, изпълниха си всички задължения безупречно и бяха до мен във всеки един момент. Разбирахме се само с поглед, нямаше нужда да казвам, каквото и да било...просто ми четяха мислите...  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 06, 2012, 11:04:33 »

Момичета, влюбена съм в ето този модел! Някой да го е виждал по магазините или онлайн, може и да не е същия цвят, но много ми харесва за шаферките и май ще ги убедя да са с еднакви рокли ако намерим подобен модел smile
ето и тук виж smile, даже май точно тази е на 2рия линк !!!
http://fashionup.bg/%D0%96%D0%B5%D0%BD%D0%B8/%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8.html?per_pagina=200

http://fashionup.bg/%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F-la-femme-la~rochie-voal-corai-303~me-~-corai.html
« Последна редакция: август 06, 2012, 11:06:06 от emmmmmy » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 06, 2012, 11:45:36 »

Моята рокля е подобна на тази втората, която е показала Еми, долната част е същата, но горе е различна и няма презрамки. Струва 35 лв. 70лв ми се виждат малко множко точно за тази рокля pardon
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines