Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:26:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 224824 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: януари 28, 2013, 16:33:50 »

Да тези са супер! Ама не пише колко са високи.
предполагам че са колкото оригинала на лубутен, така че там може да се види
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: януари 29, 2013, 09:30:32 »

Аз започнах да се замислям за цветни обувки. Като знам как не ми става винаги 40-ти номер. Някой носил ли е обувки различен цвят от цвета на роклята?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 29, 2013, 09:37:33 »

Аз започнах да се замислям за цветни обувки. Като знам как не ми става винаги 40-ти номер. Някой носил ли е обувки различен цвят от цвета на роклята?
доста от момичетата от миналия сезон булки. аз бях на църковния брак с златисти, имаше булка от тук с  цикламени и т.н. smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: януари 29, 2013, 09:38:31 »

На фотосесията бях с черни обувки, но така и не се показаха под роклята  pardon Много харесвам булка с цветни ... Готик куин, беше невероятна с нейните цикламени  Bravo Колкото по-смело, толкова по-добре според мен. Аз бях си купила едни много цветни, но височината на тока ми идваше малка, та се отказах.
« Последна редакция: януари 29, 2013, 09:40:20 от InLove_Girl » Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #379 -: януари 29, 2013, 15:42:54 »

И за да не оставяме всичко на въображението - стилно съчетание на класическите бяло и черно:


И коментираното по-горе бордо:


В зелено, модел на Modcloth – Poetic Licence:
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 29, 2013, 16:09:55 »

Нещо в унисон с морската тема http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFkpMMXMwbTlyUldTRjRNaE4weDNETHcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: януари 29, 2013, 16:19:16 »

доста от момичетата от миналия сезон булки. аз бях на църковния брак с златисти, имаше булка от тук с  цикламени и т.н. smile
и със сини имаше smile Изобщо не е нужно да робуваме вече на това, че всичко трябва да е в тон.smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 29, 2013, 16:30:43 »

Аз мислех моите да са бели пантофки, но след като за не знам кой път сменям цветето на сватбата, сега реших да са жълти, тъй като се спрях на слънчогледи и мисля, че ще е много хубаво. Букетчето ще ми е жълто и пантофките също, а ако успея да намеря и маргаритки, отпред на пантофките мога да сложа и по една маргаритка, ще видим
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: януари 29, 2013, 16:40:55 »

Доста свежо ще стане с жълтите обувки, със слънчогледи и маргаритки smile , наистина защо пък не обувките да са друг цвят  smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 29, 2013, 16:52:56 »

Мисля да имам воалетка с цвете и много къс воал, наметка на раменте и обувки в един цвят-морско синьо или коралово  good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #385 -: януари 29, 2013, 23:28:14 »

и със сини имаше smile Изобщо не е нужно да робуваме вече на това, че всичко трябва да е в тон.smile
good Аз исках моите да са светло лилави...накрая бяха бели, но защото не намерих точно такива каквито исках лилави, а бели...те пък се оказаха страшно удобни yahoo
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: януари 30, 2013, 18:43:34 »

Разглеждах снимки на булка, която не познавам лично. Момичето беше с невероятни червени обувки. Изглеждаше страхотно на снимките, много ми допадна идеята  Bravo Но уви, както казва casky, трудно е да намериш по магазините това, което си представяш в подходящия цвят. Контрастът между бялата рокля и наситен друг цвят е  yahoo
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 30, 2013, 18:49:43 »

Да червено, бяло и маалко черно стои много хубаво. Двуумях се между тях и морската тема... По принцип и червени обувки сигурно ще си намеря по-лесно от сини,които да са ефектни.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #388 -: януари 30, 2013, 20:33:58 »

Аз мислех моите да са бели пантофки, но след като за не знам кой път сменям цветето на сватбата, сега реших да са жълти, тъй като се спрях на слънчогледи и мисля, че ще е много хубаво. Букетчето ще ми е жълто и пантофките също, а ако успея да намеря и маргаритки, отпред на пантофките мога да сложа и по една маргаритка, ще видим
Ай, ай, ай!!! Толкова позитивно и слънчево! Ето няколко снимки с подобна комбинация. И да не забравиш мъжките жълти чорапи  blum

Едно смело съчетание

И твоите слънчогледи

А защо не....  heart  heart  heart
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: януари 30, 2013, 21:29:08 »

Josephine®   yahoo  страхотно, на една от снимките булката е със слънчогледи и жълти обувчици, точно така исках и аз. Надявам се и Милото да се съгласи да обуе жълти чорапи  yahoo, а може и жълта вратовръзка!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines