Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:14:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 214371 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 19, 2013, 21:15:38 »

И аз да покажа едни обувки, които много ми харесаха, особено цвета! Малко по екстравагантни са, но много ми допаднаха.


* Wedding%20Shoe42.jpg (7.28 KB, 200x200 - видяно 4459 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 19, 2013, 21:21:57 »


ужасно скъпи, но много ми харесват за булка със златен акцент в сватбата cray yahoo
http://freyarose.com/All-shoes/Ennis
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 19, 2013, 21:38:50 »

Да споделя и моя фаворит  Bravo, въпреки че няма как да ги нося точно такива..


* Best-Choice-wedding-Shoes-20113.jpg (17.75 KB, 400x400 - видяно 4398 пъти.)
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #438 -: февруари 19, 2013, 23:49:29 »

Ето и два модела от мен,които много ми харесаха smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 20, 2013, 09:09:49 »

Ето и два модела от мен,които много ми харесаха smile

Ах, влюбена съм в балеринките  heart Може ли да попитам къде ги гледаш?
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #440 -: февруари 20, 2013, 11:01:11 »

ani_ogbg ,за съжаление и аз не знам точно къде ги продават sad На компютъра си имам папка с най-различни сватбени неща,които са ме впечатлили и толкова много ги харесвам ,че реших да ги споделя...а пък знае ли се някой може и да ги е виждал smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 20, 2013, 11:06:55 »

ani_ogbg ,за съжаление и аз не знам точно къде ги продават sad На компютъра си имам папка с най-различни сватбени неща,които са ме впечатлили и толкова много ги харесвам ,че реших да ги споделя...а пък знае ли се някой може и да ги е виждал smile


Mulan, благодаря ти все пак smile Ако попадна на тях някъде поне ще споделя къде може да бъдат намерени girl_wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #442 -: февруари 20, 2013, 11:25:28 »

Ето една идея за булките (като мен), които искат да внесат малко цвят в сватбената обувка. Това може да стане с тези аксесоари, които се закрепват към обувката, в която част искаме... тези лично ги видях някъде за $22, но предполагам, че могат и ръчно да се изработят  good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 20, 2013, 11:38:44 »

Тази идея с цветен акцент върху обувките много ми допада  smile
Аз от няколко седмици си разглеждам за обувки, не че съм си купила рокля  pardon
И от толкова гледане си мислех да си взема класически обувки на ток 10 см в телесен цвят, нещо не ми харесаха белите обувки, които са по магазините. Но тази идея с цветен акцент е супер, а декорацията може да се намери отделно или да се направи  Bravo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: февруари 20, 2013, 11:41:54 »

Аз мисля или да съм с някакви жълти обувки /в цвета на сватбата/ или поне да имат някакъв жълт акцент. Даже ако са бели мога да им залепя по един слънчоглед  Xixixi
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #445 -: февруари 20, 2013, 11:42:58 »

ma6ka_, и аз нещо такова си търся - класически 10-12 см ток по възможност да са слонова кост, защото такава ми е роклята и ще сложа такъв акцент, който ще ми бъде изработен отделно - би могъл да се прилепи със силикон или с клипсове(мисля, че така се наричаха). Много исках да намеря обувки комбинация от двата цвята слонова кост и синьо-зелено, но това е много трудоемка задача. Онези които еми ми беше показала по-напред в темата и аз ги поръчах - вчера ми писаха, че са спрени от производство и ще ми върнат парите...  cray
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: февруари 20, 2013, 12:05:02 »

ma6ka_, и аз нещо такова си търся - класически 10-12 см ток по възможност да са слонова кост, защото такава ми е роклята и ще сложа такъв акцент, който ще ми бъде изработен отделно - би могъл да се прилепи със силикон или с клипсове(мисля, че така се наричаха). Много исках да намеря обувки комбинация от двата цвята слонова кост и синьо-зелено, но това е много трудоемка задача. Онези които еми ми беше показала по-напред в темата и аз ги поръчах - вчера ми писаха, че са спрени от производство и ще ми върнат парите...  cray
Ужас, та ти ги поръча преди 2 седмици, ако не се лъжа  angry Много "бързо" са реагирали, ужас  beating Гледах стари колекции на Зара и там си харесах един модел, но вече не е наличен в БГ  huhhuh.gif Явно ще трябва да изчакаме сега новите колекции за баловете, надявам се да пуснат нови модели  smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: февруари 20, 2013, 12:28:22 »

scilla страхотни са обувките , и аз мисля за такъв акцент в тюркоазено , но също като теб роклята ми  е в слонова кост, макар че те обувките ми май няма да се забелязват smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #448 -: февруари 20, 2013, 12:44:26 »

Да! Цели две седмици... едва вчера реагираха, много ме разочароваха с това отношение, но както и да е! Главата горе, сигурна съм, че ще пуснат хубави неща за абитуриентките и ние да се уредим покрай тях с обувчици! smile Тази идея, която открих за цветовия акцент ме обнадежди много  danceg
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 20, 2013, 17:45:03 »

Това е заради китайската им нова година. и аз поръчах на 3 февруари и още не са ги пратили. направо бръмвам...обещаха веднага след 16ти да ги пратят, даже ги заплаших, че ще анулирам поръчката и пак обещаха, и пак не са ги пратили.  GROAN
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines