Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 14:47:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 214186 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: април 24, 2012, 12:44:18 »

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 24, 2012, 12:48:34 »

Копирам в новата тема обувките, които Готик е пуснала, защото наистина са много интересни. Надявам се, че тя няма нищо против.
http://www.obuvki-bg.com/model.php?model=106652
И аз ги загледах, но все пак са ми малко странни. Някой носил ли е такива? Тежки ли са, удобни?
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 24, 2012, 13:07:34 »

Разбира се ,че нямам нищо напротив,Веси smile
Аз мисля тази седмица да си поръчам такива ,само че цвят пепел от рози(малко за номера се притеснявам,по-принцип съм 36,но тук няма 35 и предполагам са с изместена номерация).
Иначе съм имала силиконови обувки и пантофки и чехли,на мен са ми удобни,просто ме притеснява дали са подходящи за сватба,защото са си гумени и да не се скъса предната каишка,че на мен ми се е случвало blush.Като гледам височината трябва да са много удобни,пък мъжо вика,че отдалече могат да минат за лачени Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 24, 2012, 13:09:14 »

Аз имам силиконови, но са пантофки. така с платформа не знам. Пише, че са 8 см., което за мен е екстра, но ми изглеждат повече. Може би е добре да се видят на живо.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 24, 2012, 13:46:01 »

gothic, много хубаво сайтче  Bravo Аз даже си харесах моделче, но за съжаление няма в оранжево, но и за синьото ще помисля и може да си го поръчам. Ето този модел обувка за сватбата си търся, но в оранжевата гама.


* 144428.jpg (36.14 KB, 326x480 - видяно 564 пъти.)
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #5 -: април 24, 2012, 13:59:43 »

Белите силиконови ги видях в магазин на Пиротска. Изобщо не приличат на булченски и на мен лично ми изглеждат много груби...  pullpigtails Tc Tc Tc
Искам да се оплача - почти няма бели обувки в магазините на Пиротска и Екзарх Йосиф  Tc Tc Tc
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 24, 2012, 14:05:36 »

Ти скоро ходила ли си? аз пък срещнах там доста бели моделчета, а търсех зелено. Сега отново съм в търсене на резервни обувки. Ако някой срещне нещо  подходящо, моля да сподели. Търся платформа, не много висока. Може и на не е бяла.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #7 -: април 24, 2012, 14:09:47 »

В неделя ходих. Имаше тук там по няки бели, но или с тъмно кафява платформа, или с 12 см. ток. На 1-2 места имаше от стандартните бели булченски обувки, ама те са тоооолкова грозни  badgirl mda mda mda
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 24, 2012, 14:13:38 »

Ти нан какво моделче си се спряла? Можеш да огледаш и по моловете. В Паоло Ботичели гледа ли?
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 24, 2012, 14:32:25 »

Аз пък не мога да си намеря втори чифт - да са удобни и хубави. Днес видях едни пантофки, бяха 36 номер (аз нося 37, но някои обувки ми стават идеално и 36), но продавачките бяха такива селянки, че просто трябваше да си изляза по най-бързия начин. Това ми отговори на въпроса защо не съм стъпвала от години по Алабин и Пиротска (далеч не казвам, че всички са така, дори напротив - влязох на още няколко места и там пък бяха доста мили).
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #10 -: април 24, 2012, 14:40:31 »

Аз всъщност търся втори чифт. Първия съвсем случайно го открих. Понеже роклята ми е екрю повечето бели обувки сивеят до нея и не стоят много грозно.
Втория чифт искам да е пак не съвсем бял, а леко кремав, на платформа (по възможност и тя същия цвят), не много високи за да не стърча над младоженеца  girl_wink Също така да са отворени отпред, а не само палеца ми да стърчи - такова изобщо не харесвам... Много изисквания имам май  pullpigtails
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 24, 2012, 14:43:17 »

zai4e_mia, аз също търся нещо подобно. Платформа сандал с каишки или връзки. Нещо такова. Ако попаднеш на моделче, моля сподели.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #12 -: април 24, 2012, 14:46:34 »

Добре, ти също  Girl_hide
Активен
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #13 -: април 24, 2012, 16:22:54 »

Вместо запис, слагам едно много приятно, а също и много удобно дантелено моделче:
http://www.hoegl.com/goto/de/catalog/categories/hochzeit?subcategory=&shoe=3-10-8058&color=
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 24, 2012, 21:11:35 »

Относно силиконовите обувки и аз имам такива-равни, но малко да е по топло времето и ми се потят жестоко краката, а по принцип не се потят, не знам защо така, предполагам, че заради гумата, та мисълта ми е, че има доста голяма вероятност да се пързалят краката в такива smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines