Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 24, 2024, 01:45:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 7  (Прочетена 185324 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #405 -: февруари 28, 2013, 09:49:09 »

Това с превозването не е особено валиден аргумент, освен ако вие сами не си я превозвате от сладкарницата до ресторанта, но обикновено всички сладкари доставят тортата до ресторанта и те знаят как да го направят. А относно тортата, която си показала, не виждам защо да не си отива с шоколадов пълнеж, та дори и с шоколадова глазура smile Има много такива торти ...

Например:



Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #406 -: февруари 28, 2013, 11:06:26 »

Не съм знаела, че ти карат тортата, моята сватба ще е далеч от града и за това малко се съмнявам някой да ми я докара специално, ама знам ли, иначе на моя човек твоите предложения много му харесаха! smile

casky, може и малки тортички, може би наистина ще стои по-изискано от cupcakes.  pardon Идеята е просто да са различен вид, за да избор за гостите!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #407 -: февруари 28, 2013, 11:17:02 »

Ами да, някак си на сватба, хората очакват торта blush
Това с различните вкусове е добра идея, а как точно смятате да го направите? Те сами ли ще си ги вземат?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #408 -: февруари 28, 2013, 11:23:25 »

На сватбата на брат ми имаше следното нещо:



Прилича на торта, но не е. Wink

Или ще си ги взимат сами или сервитьорите ще обикалят, не съм го измислила съвсем ясно е. Wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 28, 2013, 11:30:05 »

Виви, в последната ти публикация няма никаква картинка smile А от поста ти ми се струва, че си искала да ни покажеш някаква торта  girl_wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 28, 2013, 11:31:55 »

Ето и любимата ми шоколадово плодова торта...


Две свежи тортички



Последната е тортата, която най-често срещам на сватби на познати /вкл. и на сестра ми/
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 28, 2013, 11:54:15 »

Не съм знаела, че ти карат тортата, моята сватба ще е далеч от града и за това малко се съмнявам някой да ми я докара специално, ама знам ли, иначе на моя човек твоите предложения много му харесаха! smile

casky, може и малки тортички, може би наистина ще стои по-изискано от cupcakes.  pardon Идеята е просто да са различен вид, за да избор за гостите!
Vivi  и моята ще е извън София - в Павно Поле, което не е далеч, но все пак трябва винетка. До сега питахме на няколко места и само от 100гр. Сладки казаха, че доставят дотам. На мен те обаче са ми доста скъпи. Неделя отказа, дори след като предложихме да им купим винетката и да им я занесем! Моля те ако намерите кякой, който доставя, моля те да ми пишеш. МНОГО мерси предварително. Съответно - ако ние попаднем, ще ти пиша. smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 28, 2013, 11:56:44 »

Не съм знаела, че ти карат тортата, моята сватба ще е далеч от града и за това малко се съмнявам някой да ми я докара специално, ама знам ли, иначе на моя човек твоите предложения много му харесаха! smile

casky, може и малки тортички, може би наистина ще стои по-изискано от cupcakes.  pardon Идеята е просто да са различен вид, за да избор за гостите!
Дори и да е далеч ще ти я докарат-може евентуално да ти поискат някаква сума.Ама не си е работа сами да я карате.Те си я карат разглобена и си имат хладилни камиони.Определено има разлика.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 28, 2013, 12:03:57 »

Дори и да е далеч ще ти я докарат-може евентуално да ти поискат някаква сума.Ама не си е работа сами да я карате.Те си я карат разглобена и си имат хладилни камиони.Определено има разлика.

А би ли ни споделила кой е ок да направи доставка малко извън София. Мерси! smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #414 -: февруари 28, 2013, 12:07:58 »

Виви, в последната ти публикация няма никаква картинка smile А от поста ти ми се струва, че си искала да ни покажеш някаква торта  girl_wink

Много странно, аз си я виждам. Wink Ето линка:

http://www.oodora.com/wp-content/uploads/2008/12/macaroon-pink-and-brown-wedding-cake.jpg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: февруари 28, 2013, 12:37:25 »

Vivi  и моята ще е извън София - в Павно Поле, което не е далеч, но все пак трябва винетка. До сега питахме на няколко места и само от 100гр. Сладки казаха, че доставят дотам. На мен те обаче са ми доста скъпи. Неделя отказа, дори след като предложихме да им купим винетката и да им я занесем! Моля те ако намерите кякой, който доставя, моля те да ми пишеш. МНОГО мерси предварително. Съответно - ако ние попаднем, ще ти пиша. smile
видях някаква фирма и тел в равно поле( написала си Павно и не знам дали говорим за едно и също)
обади се и питах правят ли торти, защото пише тестени изделия и т.н
ето линк
http://www.goldenpages.bg/bg/b/BD049DA9-B303-DC11-B6C5-00145E9525E4
в сладкарница Пчела пита ли, там също правят страхотни?

п.с в двете фукли също доставят извън софия !
http://www.2fukli.net/pages.aspx?id=39
« Последна редакция: февруари 28, 2013, 12:40:19 от emmmmmy » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 28, 2013, 12:53:37 »

Малко вдъхновения от мен - няколко напълно различни, но сами по себе си невероятни торти!





 Offtopic Пфуу, никога няма да се изморя да разглеждам торти и рокли и обувки  heart tease



И нещо хипер екстравагантно - торта-комиск  shok
« Последна редакция: февруари 28, 2013, 12:57:53 от ivelka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: февруари 28, 2013, 14:30:44 »

Иве, тази къдравата с розите е супер яка tease
ето една по-класическа :
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #418 -: февруари 28, 2013, 16:00:19 »

Някой беше споменал ,че иска вместо голяма торта ,тя да е малка и всяко парче да е отделна минитортичка,затова давам малко идеи  smile


Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 28, 2013, 19:10:48 »

Ето изчистено и стилно предложение smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines