Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 00:04:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 7  (Прочетена 186176 пъти)
 
villey
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #210 -: август 29, 2012, 20:27:00 »

в Ямбол за тези малки тортички ми искат 4,50 на бр. а за 140 бр това са много пари за торта  Oh my ... , аз много исках такива,защото в ресторантите се режат едни грозни парченца и половината торта остава.

На коя фирма си гледала цените, защото аз съм много доволна от Виена стил и там цените им са нормални smile незнам колко цеха имате в Ямбол, аз само за тях съм чувала и наистина оставам повече от доволна от работата им smile
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #211 -: септември 05, 2012, 03:13:15 »

Момичета, не знам аз ли съм луда или какво, но нещо хич не ме удовлетворяват тортите по сладкарниците -  или правят еднотипни, кичозни украси или ако декорацията е стилна - струва майка си и баща си... Вкусовете също ми идват малко купешки - тия кремове имам чувството, че съдържат 50% желатин или са някакви полуфабрикати тип тези на Dr. Oetker. Нещо взех много да им се изнервям, да не говорим, че само като чуят думата "сватба" и пощуряват, както някой правилно беше отбелязал нагоре... Най-накрая ще взема аз да си я направя тортата, поне да знам какво съм си сложила вътре и че ще е хубава за ядене... Гостите ми ще бъдат между 20 и 30 човека, няма да е кой знае какъв подвиг, мисля си... Има ли и други откачалки, които биха запретнали ръкави сами?  smile
Активен
MaiTe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #212 -: септември 05, 2012, 08:40:26 »

Andreina, доколкото знам, повечето ресторанти, които позволяват да си внесеш торта, изискват тя да идва със сертификат (предполагам за произход). Попитай преди да решиш сама да си я правиш, за да няма неприятни изненади. 
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 05, 2012, 08:51:03 »

Andreina , ако ще се справиш и най-вече, ако ще имаш време, защо не smile (но наистина провери дали ще ти искат сертификат). Ако се откажеш, напоследък има страшно много дами, които правят страхотни торти и голяма част от тях са на приемливи цени. Във форума на бг-мамите си имат тема и може да разгледаш и ако/като си харесаш да се свържеш и да попиташ дали ще ти направят. Аз съм ползвала услугите на 2 дами (е, не за сватби, но и сватбени могат да направят smile и съм много доволна и от двете smile
Новата ми любимка е http://www.facebook.com/AnandasForYou?ref=ts, направи ни една шоколадова торта за РД - много вкусна и красива!

Тази дама ни направи торта за РД-то на малката ми племенничка и питките за моята сватба - облизахме си пръстите smile http://www.facebook.com/anna.petrova.customcakes

Леля Ог сме я споделяли много пъти - http://www.facebook.com/profile.php?id=100002813930664&ref=ts
« Последна редакция: септември 05, 2012, 08:58:55 от ylith » Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #214 -: септември 05, 2012, 11:35:39 »

Andreina, наистина провери за този сертификат. Иначе още едно предложение от мен http://bubolinkata.blogspot.com/
Ylith, очите ми останаха в Anandas  god
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #215 -: септември 05, 2012, 16:12:14 »

Благодаря ви, момичета! Много сте отзивчиви! Това за сертификата не го знаех... Понеже имам още доста време и не съм се ангажирала с конкретен ресторант, не ми е хрумвало и да питам. Е, като се стигне до това, непременно ще се поинтересувам. Иначе, магьосниците от bg mama ги знам:) От тях се уча:) Наистина правят фантастични неща и в крайна сметка, ако преценя че няма да имам време или сили, най-вероятно към някоя от тях ще се обърна! Все пак, все по-силно ми се приисква аз да си я направя - да има индивидуалността ми, да попие от любовта, с която ще я приготвя... Дано намеря 2 дена свободни и ще стане:) Но и без това, всяка от нас ще се опита поне да вземе отпуска преди сватбата, заради цялото тичане! Пожелавам на всички най-хубавата сватба и най-сладката торта:)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: септември 06, 2012, 14:04:38 »

искам да дам позитивни отзиви от комуникацията си и тортата на цех Пилев, Сопот. Направиха всичко по възможностите си , тортата да се доближава максимално до снимката която им дадох. Единствено прозорците на къщето не са ги догодили. Вкусът бе добър също- лек крем с плодове, ванилови блатове.
Активен
marchelka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #217 -: септември 12, 2012, 22:27:13 »

Гледам, че обсъждате темата "вносни и вкусни торти"  yahoo И аз съм се насочила към подобна оферта. Но понеже сватбата ми ще е в друг град (Пазарджик), нямам никаква представа какви сладкарници има там и какво правят. За сега имам уговорка с едно момиче което прави такива торти, тя ще ми подготви торта с 4 вкуса и тогава ще я мислим...  попитах момичета от Пазарджик - не я познават. Иначе ето я https://www.facebook.com/JulisCake?ref=hl Ще се радвам да чуя отзиви   heart
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #218 -: септември 15, 2012, 13:59:08 »

Момичета, знаете ли, че тази торта от корицата на американско списание, е дело на наша прекрасна дама от Варна! Останах изумена!  Bravo
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #219 -: септември 15, 2012, 15:40:04 »

Включвам се да покажа нашата торта. Дело на Гаврош, дизайн по наша снимка, на 100% пресъздадена smile.
Много сме доволни, беше освен хубава и много вкусна. smile


* Wedding cake.jpg (68.65 KB, 200x206 - видяно 3502 пъти.)
Активен
villey
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #220 -: септември 18, 2012, 17:56:22 »

Josephine®    едно голямо браво  good  за това че се сети да покажеш уникалната торта, виждала съм из нета и други нейни творби момичето се казва Мина Бакалова и нещата й са повече от уникални, жалко че Варна ми идва далече за поръчка  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: септември 19, 2012, 09:07:51 »

Тортите на Мина Бакалова са много красиви.Но на вкус на мен не ми допадат.Пробвала съм две нейни торти и определон вкуса не ме впечатли.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #222 -: септември 26, 2012, 08:28:29 »

Нашата торта беше на 3 етажа с бели рози. От НиКай. Много беше вкусна, въпреки че я понапълнихме с конфети  tease
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: септември 27, 2012, 08:23:38 »

Доволна съм от "Сладък рай" Гр. Пловдив .Ето и тортата :

Беше много вкусна  good
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 27, 2012, 08:31:14 »

мн мн хубава
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines