Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:43:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 7  (Прочетена 191616 пъти)
 
Saffari
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #90 -: юли 07, 2012, 08:18:11 »

Здравейте на всички! Аз съм съвсем новичка във форума smile Първо искам да чиститя на всички булки  Bravo - бъдещи и бивши! Сватбата ми е на 17.08.12 и все още нямаме торта   girl_impossible. Много искам да е на стойка с малък фонтан, но незнам от къде да поръчам. Моля помогнете!!! А и ако някой случайно знае за готина сладкарница в района на Карлово откъдето може да се поръча - ще е просто супер!! yahoo Благодаря предварително!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 09, 2012, 23:58:25 »

Здравейте искам да похваля сладкарски цех Сетко- гр. София, намира се в Овча купел, тората им беше невероятна , хората са много мили и правят много красиви торти smile
Активен
villey
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #92 -: юли 10, 2012, 14:35:06 »

здравейте момичета  smile  и аз съм нова във форума но чета с интерес коментарите ви. Saffari  видях че искаш торта с фонтан на една колежка беше такава и страшно вкусна мога да питам и да ти кажа ако се интересуваш на коя фирма е  Wink
Активен
Saffari
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #93 -: юли 10, 2012, 22:12:18 »

Здрасти Villey!!!

Ще съм ти много благодарна за тази информация give_rose
Активен
villey
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #94 -: юли 11, 2012, 14:49:42 »

Здрасти Villey!!!

Ще съм ти много благодарна за тази информация give_rose
Значи фирмата има посредник в Стара Загора, доставят на място където ти желаеш.Магазина в Стара Загора се намира до енергото в една малка уличка ще ти дам телефон ако искаш. фонтата може да сложиш вече на каквато торта решиш
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 11, 2012, 19:49:37 »

Нашата торта smile


* 11111111.JPG (44.56 KB, 369x492 - видяно 369 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 11, 2012, 20:23:40 »

много красиви цветя има вашата торта. give_rose
Активен
mira_dimitrova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 12, 2012, 01:37:26 »

Здравейте приятели! Искам да споделя с вас какво ни се случи днес! Ние сме от Велико Търново. В събота мина нашата сватба! Бяхме си поръчали торта от сладкарница Деметра - град Горна Оряховица, понеже излизали по-евтини тортите, но от старите хора знам, че всяко по-евтино нещо излиза винаги по-скъпо!!! Едно, че тортата ни беше кисела, в смисъл вече започнала да се разваля и второ ни караха да я платим втори път, като твърдяха, че не сме я платили преди сватбата! Замислете се, кой на днешно време ще ви даде торта без да си я платите, че чак и да ви я докарат в ресторанта безплатно, а???  Не си поръчвайте торти от сладкарнница Деметра - Горна Оряховица!!!! Или поне, ако си поръчвате такива, искайте за доказатлство касова бележка, че сте платили!!! Днес преживяхме следсватбен кошмар там, вместо да ни благодарят, че им направихме оборот към 200 лв., те буквално ни ебаха майката!!! Когато отидохме да си връщаме стойката от сватбената торта, за която дадохме капаро 50 лв. те отказаха да ни върнат парите и на всичкото отгоре най-нагло искаха да си платим сватбената торта втори път, защото не са ни издали касова бележка(което било постоянна практика -издават хвърчащи и нищо не значещи бележки и нямат даже и касов апарат) и с нищо не сме можели да докажем, че сме я платили, а даже извикаха с цялата си наглост полиция и ни прибраха в участъка и ни накараха да пишем показания!!!Бяхме безсилни, потънах в земята от срам и ужас! В последствие се оказа, че даже имат камера, на която черно на бяло се вижда как им даваме пари за въпросната торта, ужас, наглост, а продавачката им продължаваше да твърди, че не сме й платили, въпреки, че се вижда как взема парите на камерата! Но шефовете на фирма Деметра в полицията премълчаха, че имат камера, защото нямат касов апарат и не дават никога касови бележки! Егати цирка! Тези са луди!!! Кога ще се оправи тази държава? Според мен - управия няма!!!! Това може да се случи само в България и то безнаказано! Шефовете даже не порицаха въпросната продавачка, която е откраднала парите и твърдеше с надсмешка, че не сме си платили тортата, защото им била дългогодишна служинтелка, а това, че ни развалиха следсватбеното настроение с това, че ни заведоха за резил в участъка остава отново безнаказано! Потресена съм! Нека Господ ги съди - това написах в обяснението си в участъка! И защо по дяволите не издават касови бележки на клиентите си никога??? Питам служителите на НАП и смятам, че фирмата е достойна за Господари на ефира!!! Крадеца вика дръжте крадеца! Българийо, майко мила! Ей в такива моменти ме е яд мноооого, че съм се родила в тази крадлива, уродлива държава!!!! beating
« Последна редакция: юли 12, 2012, 01:41:28 от mira_dimitrova » Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 12, 2012, 06:27:28 »

даже извикаха с цялата си наглост полиция и ни прибраха в участъка и ни накараха да пишем показания!!!
shok
Мира, много кофти, че са се отнесли така с вас. Скандал, скандал, ама чак пък и полиции и обяснения?!  Oh my ...
Добре, че споделяш, за да няма подобни случки с другите булки.
Активен
villey
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #99 -: юли 12, 2012, 07:12:16 »

Emetoem  тортата е билачудесна  give_rose
Mira не Ви завиждам за кошмара, който сте преживели
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #100 -: юли 12, 2012, 08:33:24 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Ужас!  beating Навсякъде гледат да те минат  angry Пиши жалба да НАП да им направят проверка  beating
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #101 -: юли 12, 2012, 08:55:21 »

Леле Мира ужас  Oh my .... Подай жалба в НАП и в защита на потребителя. Много съжалявам за ужаса, който сте преживели.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 12, 2012, 12:21:43 »

Мира, поне полицаите повярваха ли ви ? ще има ли срещу вас обвинение в кражба повдигнато?
Активен
mira_dimitrova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 12, 2012, 13:23:53 »

Не, за жалост в полицията не повярваха на нас и даже ни посъветваха да им платим тортата отново за да нямало повече разправии. Но аз категорично отказах! И се обадих в данъчното и докладвах, че нямат касов апарат! Те се уплашиха и оттеглиха обвиненията и даже ми върнаха 50-те лева за стойката! След като излязохме от полицията си признаха, че имат камера, на която ясно се вижда как им плащам тортата и ми се извиниха! Но защо преди това бяха толкова нагли и как трябва на свой ред да постъпя аз сега? Когато споделих това в моя Фейсбук се оказа, че имам още десетина прекарани приятели от тази фирма - сладкарница Деметра - Горна Оряховица. При тях е редовна практика да изнудват хората и ако мине номера - мине! Е, при мен не мина!!! Пожелавам на всички весели сватби и се пазете от подобни крадци и шарлатани, защото в БГ е пълно с такива, които могат да ви помрачават само сватбеното настроение! Нека Господ ги съди, аз не мога!
П.П. Сватбата ми беше невероятна, луда, весела, незабравима, пожелавам го и на всички вас, мили младоженци!
Активен
villey
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #104 -: юли 12, 2012, 13:56:15 »

Мира много добре си направила, че си си търсела правата и не си мълчала, защото имаме едно лошо качество дето се вика "да си оставяме магарето в калта" Блогадарим много за споделеното за това е форума всеки да изкаже и добри и лоши преживявания, радвам се че все пак празника е минал весело и запомнящо се  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines