Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 23:09:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 7  (Прочетена 185315 пъти)
 
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #60 -: юни 25, 2012, 22:00:50 »

Поръчахме тортата от Вега, невероятно вкусна. Бяхме на дегустация и избрахме с баварски крем.  Wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #61 -: юни 26, 2012, 08:52:02 »

jenifer, за дегустацията в цеха в Орландовци ли ходихте? Как е обстановката там? Само крема ли дават да се дегустира или цяло парче от торта?   Torte Torte Torte
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #62 -: юни 26, 2012, 10:39:08 »

jenifer, за дегустацията в цеха в Орландовци ли ходихте? Как е обстановката там? Само крема ли дават да се дегустира или цяло парче от торта?   Torte Torte Torte

Да, там ходихме. Обстановката е нормална, но си е цех, странно, защо не са отделили едно местенце с маса и столове за дегустация на спокойствие. Иначе са много мили, бяха ни приготвили от 3-те вида пълнеж - баварски крем, шоколадов трюфел и бисквитена (имаше още нещо в името, но не помня). Бяха малки парченца торта, но достатъчно, за да се опитат. Всичките бяха много вкусни, но баварската е невероятна и единодушно с милото избрахме нея, освен това изглежда като бутикова торта, сравнена примерно с големите парчета и блатове в Неделя и Лагуна. biggrin
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #63 -: юни 26, 2012, 11:28:00 »

На нас там ни е малко далечко. Ние Трюфела го опитахме в сладкарница "Салон на цветя". Сладкарничката е разкошна  first обстановката е страхотна, много са се постарали хората. Следващия път ще пробваме баварския крем  Torte
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 26, 2012, 18:48:07 »

Обещах снимка на моята торта, аз още не съм успяла да си взема снимките /в мен е вината, имам много проблеми изведнъж/, но установих, че Вега са качили снимка точно на нашата, която между другото беше с баварски крем и наистина много вкусна.
http://www.tortivega.com/bg/gallery_wedding/#cake4
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #65 -: юни 26, 2012, 20:02:14 »

Обещах снимка на моята торта, аз още не съм успяла да си взема снимките /в мен е вината, имам много проблеми изведнъж/, но установих, че Вега са качили снимка точно на нашата, която между другото беше с баварски крем и наистина много вкусна.
http://www.tortivega.com/bg/gallery_wedding/#cake4

И ние поискахме фигурки мечета, но сега ми изглеждат много големи за 3 етажна торта, без стойка. Така ли изглеждат в действителност? Може ли ако не те затруднява да пуснеш реална снимка? smile
« Последна редакция: юни 26, 2012, 22:32:01 от jenifer » Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #66 -: юни 26, 2012, 21:13:22 »

Момичета, аз реших в крайна сметка да поръчам от Романс-а. Но те не предлагат фигурка за върху самата торта /младоженци, мечета, зайчета, мишлета и т.н./. Разрових в нета...попадам все на порцеланови фигурки от по минимум 80 лева - най-мижавите и стигат до над 200 лева...
Това ли са реално цените или аз нещо не гледам, където трябва? То фигурката, колкото тортата... blush
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #67 -: юни 27, 2012, 10:05:49 »

Kanna ето на този сайт има за по 18лв http://www.svatbenden.com/index.php?categoryID=91 , някъде бях гледала и за по около 10лв, но не намирам сайта, ако го намеря ще пиша  smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 27, 2012, 10:12:15 »

И аз ще поръчам тортата в Романс-а! Тъкмо щях да питам за фигурките и вече има отговор! Момичета страхотни сте, толкова много помагате  give_rose
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #69 -: юни 27, 2012, 10:46:35 »

Kanna ето на този сайт има за по 18лв http://www.svatbenden.com/index.php?categoryID=91 , някъде бях гледала и за по около 10лв, но не намирам сайта, ако го намеря ще пиша  smile

Чудна си. give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 27, 2012, 11:04:42 »

Като заговорихме за фигурки, момичета аз търся нещо доста по нестандартно. Все ги мъдря едни такива shok, както казва милото, усложнявам си живота допълнително, но много ми харесаха Ако знаете от къде могат да се закупят или да се вземат под наем, ще съм безкрайно благодарна. Ето снимчица:



* фигурки.jpg (23.94 KB, 301x319 - видяно 4125 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 27, 2012, 11:07:28 »

Момичета, аз реших в крайна сметка да поръчам от Романс-а. Но те не предлагат фигурка за върху самата торта /младоженци, мечета, зайчета, мишлета и т.н./. Разрових в нета...попадам все на порцеланови фигурки от по минимум 80 лева - най-мижавите и стигат до над 200 лева...
Това ли са реално цените или аз нещо не гледам, където трябва? То фигурката, колкото тортата... blush
в евроленд има фигурки за по левче , в Кауфланд е.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 27, 2012, 11:13:05 »

Нещо не ми се получи със снимката blush



* .jpg (23.94 KB, 301x319 - видяно 3415 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 27, 2012, 11:59:25 »

Hecate много е готина тортата.
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #74 -: юни 27, 2012, 17:22:48 »

То и аз искам нещо по-нестандартно. Даже имам едни снимки, ама не съм видяла някъде да има такива...
Алития, търсейки къде ли не фигурки, имам спомен, че съм виждала из сайтовете такива, като на снимките, които си пуснала, ама къде по-точно, един Господ знае...ще помисля и потърся, дано намеря.
Емичка, ще погледна в Евроленд, мерси за кой ли път.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines