Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 09:23:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 7  (Прочетена 185859 пъти)
 
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #45 -: юни 21, 2012, 12:30:47 »

http://www.gavrosh.com/bg/ това е сайта в него пише около 4лв парчето в раздела сватбени торти, предполагам има значение колко обемна е декорацията. Аз чакам да ми отговорят, колко ще струва моята, като имам информация ще споделя. Редактирам smile потвърдиха ни същата цена. Не знам колко е редно да я споделям, но аз доста неща научих от форума именно. защото бившите булки са споделяли доста информация smile
« Последна редакция: юни 21, 2012, 14:40:44 от desirer » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 22, 2012, 12:02:38 »

 Може ли да се направи сватбена торта )с декорации и тн по нея) БЕЗ тя да има покритие от фондан или маслен крем? Тоест, да си има глазура от крем, като тортите по сладкарниците, но да си има и декорации.
Ядох такава торта на една сватба във Варна само че беше неудобно да попитам от къде е. А тортите с фондан и маслен крем са красиви и издържливи, но не особено приятно да ядеш сантиметър и нещо дебела обвивка от масло/захар.   mda
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #47 -: юни 22, 2012, 12:11:01 »

И аз такава искам. Фондана хич не го харесвам  VIATICUM
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 22, 2012, 12:15:00 »

явно е въпрос на вкус, тортата която съм показала преди няколко поста е с фондан, и аз много обичам първо него да изяждам  blum blum
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 22, 2012, 14:15:58 »

 Хехе, еми, тортата която си си избрала е  чудесна. Но това с масления крем и фондана си е лично предпочитание. Аз фонтана го обелвам и оставям настрана, затова предпочитам торта без такъв.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 22, 2012, 14:18:50 »

Зависи от фондана - по- голямата част не го харесвам, но нашата сватба и на още една си го изядох с кеф. Тортите бяха от различни места - съответно Вега и 100гр. сладки. Много ми харесаха фонданите и на двете.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 22, 2012, 17:54:46 »

И аз бих могла да препоръчам Гаврош. Нямах конкретна идея за вида на тортата - исках само да е минитортички, казах им какви са цветовете и се получи много красвио. Можете да видите в албума ми. Вкусът беше "трюфел"
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 22, 2012, 18:44:42 »

 Vivid, тортата на сестра ми ще е с вкус трюфел от Гаврош. Цитирам "най-вкусната торта, която съм яла"  good Вашите тортички са били много сладурски  smile
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #53 -: юни 22, 2012, 19:46:53 »

Днес опитахме Шоколадов трюфел на Вега  Torte Много беше хубав  heart
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #54 -: юни 24, 2012, 20:03:23 »

Наминавам да попитам само, някоя от вас, мили мои, има ли впечатления от сладкарница Романс /Симеоново/? blush
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 25, 2012, 10:42:14 »

Какви впечатления по-конкретно, защото там предлагат доста неща?
Аз като човек, който по принцип не обича торти, не съм впечатлена. Имат и хубави вкусове, но и доста тежки...Аз обожавам солените им палачинки, но теб сигурно не те вълнува този астртимент. smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 25, 2012, 11:05:51 »

tinycat , пробвала съм точно този вид торта на "Гаврош" и напълно споделям мнението на сестра ти. Няма човек, който да обича шоколадова торта и да не сподели това мнение.  Girl_hide
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 25, 2012, 12:38:28 »

 За Романс в Симеоново мога да споделя, че тортите са на сносни цени, най-евтината (фирмена) торта беше 60 парчета за 99 лв (кокосова торта). За техните вкусове - имат една торта, която се казва чоко ноар и е божествена, опитвала съм още една две и не бяха лоши, но не бяха и нещо специално.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #58 -: юни 25, 2012, 15:44:35 »

Искам да изкажа благодарности към фирма Чочко Пловдив- като пълнеж тортата беше с детски шахматен пълнеж, много лек и направена точно както исках, да не говорим, че цветовете бяха спазени много точно ( ...тези цветя искам да са цвят лайм, а тези бордо, едната лента да е бордо, а другата тревисто зелено...само цитирам се) Изяде се до троха.  give_rose
Докараха я в 20 ч в рестората извънредно, защото ...искам тортата да е прясна и леко охладена, не искам да я закарате сутринта и до вечерта да не става за ядене...можете да се досетите чий са тези думи.  tease tease tease
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #59 -: юни 25, 2012, 16:12:32 »

Момичета, за Романса - чудя се дали да не си взема сватбената торта от там? Аз не съм особен любител на сладкото, така че не разбирам като ми се каже "особено вкусно" или "нищо особено"...за мен са си все едни и същи вкусовете. blush
По-скоро ме притеснява това дали ще я доставят коректно и дали тортата ще е изпипано направена, дали ще са се постарали... Ясно е, че ако искам чудеса, ще трябва да платя двойно, но както съм писала неведнъж струва ми се доста неразумно да дам 4-5 лева за парче торта, но това си е само мое мнение, разбира се.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines