Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:02:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 7  (Прочетена 183848 пъти)
 
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 11, 2012, 22:03:46 »

Здравейте и от мен! Не знам дали трябва тук да се изкажа, но ще го направя. За нашата сватба на 09.06 поръчахме торта от Никай.... Не правете тази грешка!  cray cray diablo diablo Тортата нямаше нищо общо с описаната в поръчката торта и показаната ни на снимка... Стойката беше счупена и висяща на една страна, все едно наклонената кула в Пиза.. Бяхме се разбрали да я доставят в ресторанта в 16.00ч., а те почнаха от 10.30 да ми звънят, че тортата е там и няма кой да я приеме, нямало никой в ресторанта, скъсаха ми нервите.... Цветът трябваше да е наситено лилаво с бели големи рози, но той беше бял с лек лилав отенък, а розите бяха малки и с зелени листа cray cray cray diablo diablo diablo Моля, не им се доверявайте!
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #31 -: юни 13, 2012, 15:09:59 »

Момичета, и аз съм на вълна торта, въпреки че сватбата ни е след повече от месец. Показали сте чудни красоти, направо се влюбих в повечето торти, но за съжаление не ми се дават 400 лв за торта /трябват ни 100 парчета/. Не знам, не сме особено ограничени от към бюджета, просто ми се струват много. Накрая може би ще ги дам, така и така...

Някой има ли информация за сладкарница Малина, в Гео Милев? Много ми я препоръчаха, торта все някаква ще изберем където и да е, но дали ще са коректни, иска ми се да не разчитам само на късмет?
Не съм изчела всички теми назад, но ще попрегледам, ако някой е дал отзиви...
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 13, 2012, 15:16:55 »

Аз искам да препоръчам с две ръце торти "Вега". Тортата беше невероятна и на външен вид и на вукс, коректно доставена от тях директно в ресторанта, в неделя, за което бях уведомена с смс. Имахме доста претенции по дизайна и очаровани от крайния резултат - равен и вкусен фондан, семпла украса от захарни цветя и панделки в цвета на сватбата и захарни фигурни мечоци-младоженци отгоре. Цената беше повече от приемлива за това, което получихме 290лв.- 80 парчета с доставката и украсата. С нетърпение очаквам да си поръчаме още някоя торта от тях.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 13, 2012, 15:18:48 »

Момичета, и аз съм на вълна торта, въпреки че сватбата ни е след повече от месец. Показали сте чудни красоти, направо се влюбих в повечето торти, но за съжаление не ми се дават 400 лв за торта /трябват ни 100 парчета/. Не знам, не сме особено ограничени от към бюджета, просто ми се струват много. Накрая може би ще ги дам, така и така...

Някой има ли информация за сладкарница Малина, в Гео Милев? Много ми я препоръчаха, торта все някаква ще изберем където и да е, но дали ще са коректни, иска ми се да не разчитам само на късмет?
Не съм изчела всички теми назад, но ще попрегледам, ако някой е дал отзиви...
писах  за нея преди , хубави торти на добри цени . наскоро и за рожден ден подарявахме.
Имат и сладкарница в Младост, до окръжна болница, нова е и по-голяма. Имат профил в фейсбук, погледни и там .
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #34 -: юни 13, 2012, 15:22:41 »

писах  за нея преди , хубави торти на добри цени . наскоро и за рожден ден подарявахме.
Имат и сладкарница в Младост, до окръжна болница, нова е и по-голяма. Имат профил в фейсбук, погледни и там .

Еми, благодаря ти. Разгледах фейсбук страницата и сайта им, но не съм ги посещавала лично. Искам да събера повече мнения за от към коректност, защото и това е доста важно, поне за мен.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 14, 2012, 14:47:55 »

След 1 промяна , поради факта че сме малко хора, а аз държах на двуетажна торта, мога да се похваля че избрахме тази торта, цветята ще бъдат в лилаво обаче. yahoo heart


* Picture1.jpg (18.93 KB, 591x344 - видяно 372 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 14, 2012, 15:39:05 »

Аз искам да препоръчам с две ръце торти "Вега". Тортата беше невероятна и на външен вид и на вукс, коректно доставена от тях директно в ресторанта, в неделя, за което бях уведомена с смс. Имахме доста претенции по дизайна и очаровани от крайния резултат - равен и вкусен фондан, семпла украса от захарни цветя и панделки в цвета на сватбата и захарни фигурни мечоци-младоженци отгоре. Цената беше повече от приемлива за това, което получихме 290лв.- 80 парчета с доставката и украсата. С нетърпение очаквам да си поръчаме още някоя торта от тях.
Моля те като вземеш снимки пусни една снимка ,че съм много любопитна.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 14, 2012, 15:56:55 »

И аз чакам да видя с нетърпение и ще пусна задължително.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #38 -: юни 21, 2012, 09:55:58 »

Споделям вида на тортата, която се спряхме, снимката е на 5 етажа, нашата ще е на 3. От Гаврош ще е с вкус "Бейлис", така се казва, аз като го пробвах не бих казала, че има такъв вкус, но крема е много лек и приятен. Нещо снимката не става (всеки път ми е мъка с тези снимки). Качвам я в галерията smile


* Тортата.JPG (11.57 KB, 240x320 - видяно 5984 пъти.)
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #39 -: юни 21, 2012, 10:19:55 »

desirer тортата е много красива, а тези пеперудки много нежно стоят. smile
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #40 -: юни 21, 2012, 10:32:51 »

Благодаря, снимката е от Интернет и силно се надявам Гаврош да успеят максимално да я произведат. Когато мине сватбата ще покажа реална снимка smile
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #41 -: юни 21, 2012, 11:01:20 »

Мисля, че няма да имаш проблем ще я направят същата. А и ако не се лъжа това е сладкарницата на Ради Стамболов, той е професионалист с изградено име и едва ли ще си позволи недоволни клиенти. Ще чакаме и твоите снимчици  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 21, 2012, 12:17:45 »

 Само да вметна за сладкарница Гаврош - да Ради Стамболов това му е сладкарския цех (не е баш сладкарница). Сватбената торта на сестра ми е от там, но я поръча при него след като аз бях поръчала една фирмена торта от тях. Беше 60 парчета по мои модел, направиха я точно каквато исках, с цветовете (два типа зелено), които исках. Гостите на партито,за което беше ме питаха от къде е и въобще всички бяхме много доволни.  Bravo Ако някой му е интересно да види снимка на тортата може да пише на лични.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #43 -: юни 21, 2012, 12:20:20 »

Колко горе-долу е цената на парче в Гаврош?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 21, 2012, 12:23:52 »

 3.50 за декоративните торти, иначе за мен на парче беше 2.10. Сватбените торти определено са в графа декоративни. Може да им пишеш, много бързо отговарят.
И допълнение - като търсех от къде да поръчам тортата , пратих запитване на Романс София, там цените изненадващо за мен бяха най-ниските ,които намерих. Не съм опитвала много от тортите им и не знам дали декораторите им са добри, но цените бяха много поносими.
« Последна редакция: юни 21, 2012, 12:25:49 от tinycat » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines