Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:24:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЕРНИК  (Прочетена 7149 пъти)
 
CATRIN
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


откачалка


« -: септември 05, 2010, 14:52:29 »

Здравейте на всички!Нова съм във форума ,нова съм в града (нищо незнам ,освен една -две улици и няколко заведения,а трябва да организирам нашата сватба !Имам време ,за никъде не бързаме,но обичам да съм наясно със това какво ще правя!
Избрали сме ресторант Секвоя ,обаче оттам нататък ,нито Ди джей ,нито фризьор,нито фотограф незнам къде да намеря !
Видях,че има сватбена агенция,ама незнам дали ще мога да си позволя услугите на посредник!
Има ли някой,който мове да ме посъветва и как си е оргнизирал сватба в перник ! Sunshine?
« Последна редакция: януари 29, 2011, 11:29:17 от fiibi_bg » Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #1 -: януари 20, 2011, 14:47:32 »

Миличка, аз съм от ПК, но сватбата ни е в София, мога евентуално за грим и прическа да те насоча, но за DJ и т.н. нямам идея. Поне ритуалнит са само 2 та няма да се чудиш много smile
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 20, 2011, 16:10:12 »

Здравейте и от мен,
аз съм от Перник, но живея в София.Сватбата я планираме за юли и ще е в Перинк. Всякакви съвети и идеи ще са ми от полза. give_rose
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #3 -: януари 20, 2011, 16:19:18 »

Здравейте и от мен! smile И аз съм от Перник и взимането ще ми е от там, но самата сватба ще е в София. Фризьор си имам, но за грим нямам никаква представа... някоя от вас ако може да ми препоръча ще съм й много благодарна  give_rose  Иначе и аз мога да помагам с идеи за сватба в Перник, била съм на доста smile Най-хубавия ресторант за лятна сватба е Казабланка - в градината, но вътре не става за повече от 80 човека.
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #4 -: януари 20, 2011, 16:35:32 »

за грим, мога да питам и за др. но аз съм виждала булки, гримирани от Михаела и са доволни, тя държеше един солариум в блока до хотел Струма, срещу Руското училище, после имаше някакаво козметично студио до булчински салон Румяна точно, сега не знам кое от двете работи, но може да провериш.
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #5 -: януари 20, 2011, 16:58:35 »

franzelkata, сещам се за соларното студио, но за Михаела не съм чувала, мен на бала ми ме гримираше едно момиче Красимира (имаше магазин за козметика в търговски център Йоина ако се сещаш в една пряка на Търговска) но тя е изчезнала някъде. Ако можеш да ми дадеш някакви координати когато разбереш къде работи това момиче да направя един пробен поне. Благодаря ти предварително!
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #6 -: януари 20, 2011, 17:00:54 »

нямам координати, Михаела е собственичката, отиди до соларното студио, там е или тя, или мъжа и, или майка и, до колкото помня, не съм виждала др да работят.
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #7 -: март 13, 2013, 13:19:36 »

Здравейте, мили бъдещи и минали вече по този път младоженци! smile
Темата е малко старичка, но понеже за мен е доста актуална... искам да попитам, ще прави ли някой сватба в Перник?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines