Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:57:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kiwi - 24.05.2012г.  (Прочетена 135663 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 19, 2012, 22:11:35 »

Жестока си smile Bravo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 20, 2012, 08:05:05 »

Хаха, много яко! Идеята с крилата много радва!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 20, 2012, 10:08:58 »

Много идейно и  много се изкефих на снимките.
« Последна редакция: юни 20, 2012, 11:40:46 от gucci » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 20, 2012, 12:04:41 »

Кивчо снимките от моминското ти са много готини  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 20, 2012, 14:39:39 »

 Offtopic Кивчо свършиха ми личните  sad
това което казваш че не можеш, може друго, ама ще тр да си с кола - да дойдеш в неделя и рано в понеделник да си тръгнеш, ние ще сме там и неделя от сутринта. малко е лудичко, ама ако ти се идва- аз съм за smile, ние ги правим тия пътешествия за по ден често. Offtopic
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #380 -: юни 20, 2012, 22:27:31 »

След като се подкрепихме с бая теория за оцеляването на двойката, да ви пожелая късмет ( по примера на Свекърва ) да приложите теорията правилно.

И сега към моята практическа част - в неделя е нашата първа месечинка smile Страхотно съвпадение - сватба на Спасовден - първа месечинка на Еньов ден smile

Трябва да се отбележи подобаващо, а в моя случай искам да спретна изненада на съпруга ми ( не знам вие как сте, обаче след като го произнеса това словосъчетание първата ми реакция на ум все още е - Ти чули се какво каза? crazy crazy), който мноооого си пада по десерти и на връщане от планината ( гъдела за мен) да го заведа в някоя сладкарница или сладоледен салон. За предпочитане да е близо до центъра или до южните квартали и случайно да минем от там Wink

Тъй като има шанс да влезе тук ( много беше впечатлен от разказа за сватбата), ще ви помоля на лични да споделяте идеи, та поне мястото да не отгатне smile Предварително ви благодаря!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 21, 2012, 08:20:31 »

Момичета предлагам да ви отделя темата за средностатистическия мъж,защото тука е място само за сватбата на Киви.
Новата тема е тук.Обсъждайте на воля
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33016.0.html
« Последна редакция: юни 21, 2012, 08:27:40 от gucci » Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 21, 2012, 18:37:29 »

Кивчо,на мен само  перверзии ми идвагт на  главата Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #383 -: юни 21, 2012, 19:53:58 »

Еееееей, тоя разказ значи, с такова блаженство го изчетох... Благодаря ти, че си намерила време и вдьхновение да го напишеш за нас, скромните ти (по)читатели.

Аз го четох след дьжд качулка (и май точно е мястото на израза, като четох дьждовните ви преживявания), ама по-добре така, че сьм сьс слаби нерви и не бих издьржала на напрежението от чакането преди  smile

Отдавна си ми много симпатична, но сега сьм вече убедена: рядка, ценна и страхотна си и ти се радвам от сьрце  heart

Наистина има шанс сьпругьт ти да бьде с теб, а сьм сигурна, че и той те заслужава.

Пожелавам ви дьлги и щастливи години сьвместен живот, да се радвате на деца и внуци, на плодотворни години и хубави спомени !!!

Сьжалявам, че не видях снимки, за да сложа и лица на разказа, но сьм убедена, че сте били прекрасни.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #384 -: юни 21, 2012, 23:23:50 »

Еййй, тоя разказ значи, радвам се, че ви харесва.

Ама не съм спряла да разказвам - имам да ви обобщя организацията на цялата тая чудесия smile и понеже ви измъчих с хиляда поста, наруших работния процес с чакане да сготвя и дописване се поправям - пиша си една чернова и когато съм готова ще ви я пусна smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #385 -: юни 23, 2012, 21:08:36 »

И ето ме отново в писателско настроение - бях ви обещала инфо от кухнята smile

От къде да започнем - ами от началото, от предложението - беше изненада и за мен и за младоженеца и за всички, а всъщност всички близки са знаели, че ще се случи.... и просто така му дойде времето да се случи година и няколко дни преди сватбата.

Ами чудесно, ама тя Киви като чуе думата сватба и позеленява от ужас, а сега трябва да е булка.... трябва и рокля и от онези неща дето ги хвърлят пред гражданското, о боже... ще правим парти и .... къде, а музиката... а ще имаме ли много гости... Пооооооомощ, ще се омъжвам може ли да ми помогнете със съвети ... Wink

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #386 -: юни 23, 2012, 21:17:32 »

Уф, добре, че бяхме планирали почивка... няколко дни след непланираното предложението, за да осъзная какво предстои да ми се случи smile Така де, колко други булки познавате, които като чуят заветното "Ще се омъжиш ли за мен" са ....

  -  shok shok shok... и ... първата им реплика е нещо от сорта на ...
 - "Ама ти сериозно ли?"
 - "Сериозно"
 - "В такъв случай, Да"

Ами сериозно е мойто момиче, много е сериозно smile Приключението тепърва предстои....
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #387 -: юни 23, 2012, 21:25:39 »

И тогава ви открих... четох, четох... все едно на държавен изпит ще се явявам, кои са най-добрите ресторанти в София, а декорацията.... от къде се купуват най-хубавите рокли, пък на гостите се подарявали подаръчета, които сръчните булки си правят сами... якоооо... абе то май е готино да си булка.... ама все трябва да почнем от накъде...

- Ти целия форум ли изчете?
- Не, точно...
- Чети, чети... има си тема за всичко smile

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юни 23, 2012, 21:33:10 »

Кивииии  Bravo , защо не се занимаваш с писане? Сериозно...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #389 -: юни 23, 2012, 21:35:19 »

Ами след като се подготвих теоритично в главата ми беше каша от всичко прочетено и отидохме с колегите на едно много готино място - Сопот...

- Сопот, ли? В кой Сопот? (И в северна България има един Сопот  blum)!
- В град Сопот.
- Е, какво ще правим там?
- Ще ходим в планината, а добре щом има планина може...

Е там преди една година (както и в деня на сватбата почна всичко)... Прекрасен е този град, различен... вълшебен и сутрин се будите от камбанен звън... нали помните. Ами, влюбих се... а после, се разходихме... отидохме в Карлово... центъра... църквата... паметника на Левски... гражданското...

Гражданското ли, ама ние защо не се оженим тук?
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines