Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:04:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kiwi - 24.05.2012г.  (Прочетена 135336 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 06, 2012, 21:37:57 »

Киви много ни мъчиш да знаеш....,но въпреки това е толкова приятно да четем всичко, което разказваш, нямам търпение за продължението smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 06, 2012, 21:47:53 »

Кив, професията ти е писател, а не бизнес дама, (колкото и да си добра във второто,което не се съмнявам )
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 06, 2012, 21:53:03 »

Ох, нямам търпение за останалото, ужасно хубаво разказвааааш!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #258 -: юни 06, 2012, 22:09:28 »

Мила Киви, честито и от мен!
Бъдете много, много щастливи, запазете красива любовта си и създайте прекрасно семейство със слънчеви дечица!!!
Що се отнася до разказа ти - ти си направо  Шехерезада под прикритие  Wink
Хайде, чакаме с нетърпение продължението!!!!!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 07, 2012, 07:06:18 »

Е,кивинце, няма такъв разказ като твоя!!! Искаме ощеее yahoo ама многоо........
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #260 -: юни 07, 2012, 08:21:29 »

Е,кивинце, няма такъв разказ като твоя!!! Искаме ощеее yahoo ама многоо........
goodpost judges
Чакам с нетърпение продължението  Girl_hide
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 07, 2012, 08:28:14 »

Кивиии, хайде, давай натам...smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 07, 2012, 15:23:43 »

Определено си  Шхерезада под  прикритие:)  И  аз очаквам с  нетърпение
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #263 -: юни 07, 2012, 16:14:50 »

Киви страшна си душата - все едно себе си чета - искаме още, хайде ощеее  yahoo yahoo yahoo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 07, 2012, 16:22:56 »

Искаме ощееееее Bravo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 07, 2012, 17:39:19 »

Ей докога ще ни държиш в напражение. P-(Бързо тука да разказваш,че сто пъти отварях темата hunter
Майтапя се.Чакам  с нетърпение да разказваш още.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #266 -: юни 07, 2012, 21:50:34 »

Момичета, нормално ли е да съм отпуска, сватбата да е минала, а аз да не мога да се спра и да си почина... Ей сега влизам вкъщи (преди 15 минути де), днес ще ви разочаровам.... нямам сили за писане, но пък утре сутринта нямам планирано нищичко (освен да си изпълня съпружеските задължения в кухнята, че тази седмица добре, че мъжа ми е случил на тъща, иначе да съм го уморила от глад... още преди края на медения месец pleasantry) и възнамерявам да довърша писаниятата, които толкова много ви развълнуваха....  give_rose 
« Последна редакция: юни 07, 2012, 22:00:26 от kiwi » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 08, 2012, 07:53:08 »

Нормално е, аз не бях на работа вече след сватбата и около половин месец нямах време да седна изобщо - всеки звънеше, разговори, кафета, вечери, фотосесия, беше истинска лудница и аз едва намерих време да напиша нещо тук под формата на разказ lol
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #268 -: юни 08, 2012, 10:07:08 »

Продължение - Денят на сватбата (най-сетнееееееееее  Bravo )

Денят на сватбата мина като на сън, наситен с много емоции и добри и лоши, но всичките много силни. Вероятно заради вълнението се опитвах да се фокусирам върху всичко и да запомня максимално много, защото знаех как бързо ще отмине. Бях преглътнала вече факта, че може и да не се снимаме сред природата, защото въпреки ботушките при един силен дъжд (какъвто ме валя няколко пъти предните 2 дни и се задаваше по прогноза за цялата седмица) може и да се окаже глупаво решение да разкарвам 100тина човека на около 150 км от София заради обстановката  crazy smile

Започването на деня в Сопот е вълшебно както писах. Наруши ми го алармата в 8 без 10, душ, чух си камбаните, целунах милото и отпраших росна, росна на фризьор в 8:15 smile Защо толкова рано ли? Ами защото вашата Kiwi, която всичко планира и изчислява, не отчела преди 8 месеца факта, че на 24 Май е пълно с абитуриенти и само лудия и късмет и малко връзки помогнаха да има изобщо свободен час за фризьор Wink Добре, че беше фризьорката да ми направи кафе. После ми направи и косата (страхотнаааа, кока издържа 2 дни, после се наложи да махна 100те фиби, нямаше да мина иначе проверката за метал на летището) и зададе въпроса, а къде ще сложим воала... УПС... (воала е в София нали помните... ) ОБАЧЕЕЕЕ ... вечерта милото звъннал на отдела за бързо реагиране в София ( голямата главна шаферка) и транспортирането на воала беше организирано, очаквано пристигане 12 на обяд. СУПЕР! Разбрахме се с фризьорката да мина по-късно, да ми сложи 4 фиби и стига толкова, взимането е чааак в 15:00 smile Идеално звучи, нали? Но кой ви е обещал, че в деня на сватбата всичко се случва както си мислите?

9:30 - Вече имам кок и се прибирам до къщи, да си почакам часа за грим на спокойствие. Гледам неговата кола още е отпред, не е тръгнал. Bravo  Bravo Bravo Как може? Телефона е най-добрия приятел на всяка кандидат булка - малката главна шаферка беше инструктирана да осигури коридор за безопасно преминаване, за да мога да си се прибера в стаята без да може бъдещият ми (вече)съпруг да ме види и да му развалим  Oh my ... ефекта за взимането smile Минах успешно.... а той след няколко минутки отиде в хотела, където беше партито, за да координира пристигането и действията на ергенската рода. Къщата си остана моминската крепост от където няколко часа по-късно трябваше да ме вземат smile

11:00 - Грим. Най-загрижени за физическото оцеляване на булката в този ден бяха фризьорката и гримьорката, добре че ми бяха те, че да пийна кафе, водичка, нещо топло за обличане..... И грима стана страхотен, ама учудвате ли се изобщо нали сме в земята на вълшебствата и вълшебниците?

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #269 -: юни 08, 2012, 10:08:24 »

11:30 - Фотогорафа ми пристигнааа и дори откри къде ми гримират. Първи снимкииииииии, тая сватба взе да ми харесва. Най-сетне smile

12:30 - Грим готов, коса на място, бутониери от живи цветя - взети. Кума, кумата и родата са пристигнали вече в хотела. Малката главна шаферка и мама на фризьор. Голямата шаферка с воала - е... тя е някъде на магистралата ... преди Пловдив... Прибирам се вкъщи и чакам...  sad

13:30 - Малката главна шаферка и мама ОЩЕ са на фризьор. Ама аз съм булката, те какво още правят там? Добре де, ще наредим почерпки с баба на масата....

14:15 - Малката главна шаферка и мама се прибират от фризьор  Bravo, нещо се объркал там графика NO smile . Ама аз вече трябва да се обличам! Скок в роклята, бързо връзване на връзки.... и готова  съм (почти)..... Кумата чака голямата ни главна шаферка да акустира в хотела и да ми донесе воала. Малко пояснение - кумата е от моя отбор, тя има отговорната задача да ме опази от родата на младоженеца smile Няма време за губене времето изведнъж става много слънчево и топло - снимки с баба, дядо, тате и само с прекрасната булка и розите в градината Wink

14:40 - Кумата и още една близка приятелка, която ще гримира тези, които още си нямат грим, пристигат. Имам вече воал....  yahoo

 angry angry angry Някой да се обади на младоженеца, няма да сме готови в 15:00. Да, ама той не вдигал... Сърцето ми почва вече много да се свива...

14:59 - Мама е гримирана... Снимки... и главната малка шаферка ще е готова до минути... Е в този момент някой решил да закичи с бутониерите за родата (които са под брой) където и когото свари... (Питайте бе хора, това нали беше моя задача  cray и се прави като дойдат да ме вземат... )
Е тук вече много хаотично взе да става всичко, не мога повече....  cray cray cray cray донесете носните кърпички..... Уфф, хайде да идва тоя моя мъж, че да се успокоя вече....

« Последна редакция: юни 08, 2012, 10:10:41 от kiwi » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines