Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 08:45:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kiwi - 24.05.2012г.  (Прочетена 135497 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #135 -: май 11, 2012, 11:11:07 »

Киви, явно те чакат големи изненади и емоции  Bravo Ще чакам с нетърпение да разказваш smile
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #136 -: май 11, 2012, 11:35:56 »

Леле, Kiwi, като гледам колко момичета са се засрамили преди мен, аз какво да кажа, че сега се включвам в темата ти?  shok

Моля те, моля, моля те, прати ми една снимчица на роклята на лични или линк!  blush Изпуснала съм момента, но нали правихме ремонт, не съм се навъртала въобще.

Надявам се да си много спокойна, доволна от организираното и наслаждаваща се на очакването! Какво стана с козметика? Извинявай, ако си писала някъде и не съм видяла.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #137 -: май 11, 2012, 19:43:14 »

Ох, момичета.... УЖАС... Кумата и шаферката са комбина и тотално са се смахнали, измисли ли са някакъв план и никой нищо не ми каза. В краен случай, ако утре по телевизията гледате щура моминска компания в някой репортаж ние ще сме smile

Стискайтеее палци да не ни засече някой телевизионен екип smile Ако пък гледате репортажче, да докалдвате после .... СРАМ ...
« Последна редакция: май 11, 2012, 19:45:02 от kiwi » Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 12, 2012, 02:01:54 »

Аз след като в Англия засякох в метрото такава компания и булката беше с диадема от веещи се к*рчета нищо не може да ме учуди или потресе... Дет' се вика "I've seen it all!"
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 13, 2012, 19:20:01 »

Чакаме разказче от моминското smile, че ни заинтригува с това ти незнание на какво ще се случва smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 13, 2012, 20:19:10 »

Аз след като в Англия засякох в метрото такава компания и булката беше с диадема от веещи се к*рчета нищо не може да ме учуди или потресе... Дет' се вика "I've seen it all!"
И аз съм чувала за щурите партита на англичанките  funnytooth
чакаме разказче и от твоето  smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #141 -: май 14, 2012, 09:16:53 »

Ехоооо Киви, чакаме разказ за моминското, къде сиии?  girl_wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #142 -: май 14, 2012, 21:26:04 »

Киви....да не те откраднаха организаторките на моминското парти?  cap
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #143 -: май 14, 2012, 22:01:03 »

Момичета, тук съм. Благодаря ви за вниманието.

Парти денят беше адски успешен, танцувах почти без прекъсване 5 часа, което си е страхотна тренировка за сватбата. Ще ви разкажа и малко повече, но искам да имам достатъчно време. Това ми е последната работна седмица преди сватбената ваканция и както можете да предположите всеки иска да получи вниманието ми ВЕДНАГА smile Сега отивам да си допивам кафето и да си подготвя домашното за утре,че работа ме чака.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #144 -: май 15, 2012, 15:19:42 »

Бях ви обещала разказче как мина денят на моминското парти, сега с малко повечко детайли.

До последно не знаех, дали някои изобщо се е погрижил за това събитие, защото много зависеше как се развива здравословното състояние на едно много важно човече. Седмица по-рано кумата и шаферката казаха, дай телефоните на гостенките. Към средата вече бях сигурна, парти ще има.  yahoo yahoo yahoo yahoo

Ама пусто любопитство, къде с кого... Пълна дезинформация, казаха ми само да се приготвя рано в събота щели да ме вземат. Е, готова бях, рано... чаках, чаках, няма никой... и тъкмо вече реших, че събитието пропадна,но се появиха. Взеха ме, накараха ме да си облека анцуга за сватба (т.е. този, с който е допустимо да се излезе от вкъщи, щото примерно не носи спомени от последния ремонт) и специално създадена за целта тениска с надпис - Булка след 12 дни smile Тук вече лекичко взех да се притеснявам още какво има да ми се случи в този ден.

СЛЕДВА продължение...
« Последна редакция: май 15, 2012, 15:29:05 от kiwi » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 15, 2012, 21:01:56 »

Ех в голямо напрежение сме за продължението smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 16, 2012, 04:41:21 »

Киви чакаме с нетърпение продължението....
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #147 -: май 16, 2012, 07:01:40 »

Пременена в този вид получих забрана да виждам какво пише на гърба на тениската и се отправихме към централно място в София да .... познайте какво... изчистим България smile

В това няма нищо лошо и аз подкрепям такива инициативи, но за да ми е по лесно и удобно докато събирам отпадъци ми бяха инсталирани едни ангелски крилца. Та крилцата, бяха като превантивна мярка срещу незабелязване. Всички малки момиченца в парка гледаха с едни ококорени очи, лелите тип средна възраст ( 10-15 години по стари от мен примерно) се чумереха масово неодобрително, бабите бяха много щастливи , а конете на конна полиция леко се стреснаха от ангелския ми вид smile Какво ли ми пука, скрита зад слънчевите очила съм невидима smile Аз по принцип предпочитам да не съм център на внимание и изпитанието в парка ми дойде доста шокиращо, в началото,  но после аз и крилата станахме едно цяло и спрях да  се притеснявам.

Наближаваше обяд, а предстояха още изненади. Къде ще ходим вечерта? Е тук вече шок и ужас, девойките решили да ме заведат на чалготека  shok shok shok shok shok, ама място тип класика в жанра. Тук вече, след като бях на  фокус вече няколко часа в парка не издържах, мрън режим, не искааааааааааам там smile Сменихме мястото с готин пиано бар и както ви писах вече беше много хубаво, цяла вечер танцувах..... със заешки ушички на главата.

« Последна редакция: май 16, 2012, 07:51:40 от kiwi » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #148 -: май 16, 2012, 07:41:14 »

Хахаха, киви, искрено ме разсмя с това smile Сигурно е било много готино lol))))) Чакам продължение, не може само да сте чистили Wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #149 -: май 16, 2012, 08:41:36 »

 funnytooth Много са ти оригинални приятелките, киви smile Искрено ме разсмя с разказа си......напомни ми как с едни приятели замъкнахме на класическа чалготека сестра ми за 18-тия и рожден ден......а сестра ми е чалгомразка до мозъка на костите си (не, че и аз не съм, но беше за сеира цялото изпълнение) sarcastic
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines