Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:24:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kiwi - 24.05.2012г.  (Прочетена 134494 пъти)
 
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 05, 2012, 18:37:34 »

Ау,ама ти си го поръчала,защо ти го бавят толкова :girl_impossible:Ама щом има подсигурен шал всичко е наред :danceg:Аз също се почувствах много 'булчински' като сложих дългия воал за първи път у дома,усещането е несравнимо yahoo
Мен пък моя мъж ме караше да му чета коментарите ви в нашата тема и много се радваше blum
Стискам палчета да няма повече непредвидени ситуации,мале нямам търпение да те видя в роклята,както ни държиш в неведение за нея,ще тръпнем в очакване до 24-и yahoo
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #91 -: май 05, 2012, 18:49:54 »

Kивии, срам за мен, чак сега се включвам в темичката ти blush Отивам да се срамувам в ъгъла и да чета назад, но първо да ти я честитя и да ти пожелая много приятни оставащи моменти give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #92 -: май 05, 2012, 22:59:21 »

Днес напазарувах възможно най-елементарните розички за закичване. След това в работилницата им лепнах със силиконовия пистолет по една мъничка безопасна игла и станаха като брошки. Крайния ефект изглежда много добре декориран според моите си представи, в кошничката са като цветна градина и ако зависи само от мен там ще си и останат.
 
За мен този тип цветчета са пълно безумие, но нали уж традиция, ще закичвам - мир да има и бабите да се радват smile На взимането ще сме много малко хора и ще закича "вкъщи" родата.

Бойната задача на шаферката е да наобиколи гостите, които ще ни чакат пред гражданското и да им предложи цветче. След реконструкцията всеки гост ще има възможност безопасно да си сложи цветенце на ревера или където му хрумне, ако изобщо прояви интерес. Аз на последните сватби, на които съм присъствала прецених, че няма да си дупча роклята и пропуснах закичването.



* IMG_0520.JPG (47.48 KB, 422x336 - видяно 1995 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 06, 2012, 07:03:29 »

и аз такива хичне ги харесвам, но милото за сега ги иска-аз си трая и се надявам до след няколко месеца да се откаже  smile лично аз съм заичвала на сватбата на кака ми и беше мн. досадно да минаваш през всички маси преди те да дойдат...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #94 -: май 06, 2012, 08:26:28 »

Ezra знам, голяма досада е закичването, за това шаферките ще се разходят с кошничката и ще предложат на гостите цветче. Аз изобщо не ги одобрявам тези цветчета, но трябвало.........
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #95 -: май 06, 2012, 10:21:11 »

kiwi, аз си мислех, че хората няма да искат да си дупчат дрехите, но учудващо абсолютно всеки един беше закичен, когато ги видях - при нас с влизането в ресторанта при посрещането шаферката ги закичи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 06, 2012, 10:32:55 »

След реконструкцията всеки гост ще има възможност безопасно да си сложи цветенце на ревера или където му хрумне, ако изобщо прояви интерес.

sarcastic funnytooth focus
Киви, you made my day !!!!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #97 -: май 06, 2012, 10:41:21 »

kiwi, аз си мислех, че хората няма да искат да си дупчат дрехите, но учудващо абсолютно всеки един беше закичен, когато ги видях - при нас с влизането в ресторанта при посрещането шаферката ги закичи.

Алексия, накара ме да се замисля, ако всички изяват желание да се закичат, тези няма да ми стигнат. Упс...  blush

Еми, радвам се, че те разсмях, но да уточня, че имах предвид хрумки като чанти, колани и разни други предмети за обличане Wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 07, 2012, 21:57:16 »

Пак разбирам по никое време за бъдещите булки. Kiwi честита темичка smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #99 -: май 09, 2012, 08:57:50 »

Киви, миличка.....някакъв застой в твоята темичка забелязвам.....как е настроението? Разказвай какви ги вършиш тия дни smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #100 -: май 09, 2012, 09:52:36 »

Хехе, застой smile Подготовката си тече с пълна сила, но не съм имала време да влизам. В понеделник купихме 5 бутилки вино от една био изба, вечерта дегустирахме с приятели и имаме вече избрано и осигурено вино! Благодарение на Вивид, знам от къде ще поръчам бутилки за ракията smile  yahoo Снощи между 11 и 12 си направих пълен списък с оставащите задачки.

Днес дойде ред на текста за етикетите. Момичета ще се включите ли с предложения за текст за етикетите за виното и ракията (Моляяяяя, трябва да го дам до края на деня, а съм на работа сега ви пиша в почивката  crazy crazy crazy). Аз вече съм избрала рамката, няма да имаме снимка, само текст.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #101 -: май 09, 2012, 14:00:22 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/v_e_s_i/Picture2.jpg.html?action=gallery
сетих се за това, ще потърся още
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #102 -: май 09, 2012, 14:13:32 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/DoniM/Podgotovka/?action=gallery
от тази сватба се учих, много е "изпипана".
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #103 -: май 09, 2012, 19:12:37 »

Дами, днес както знаете има волейболен мач, на милото гарантирно не му е до сватбени теми.

И за да отпразнуваме повода снимката на роклята е в галерията smile Бързичко гледайте, защото след мача я махам smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 09, 2012, 19:19:03 »

Киви, от Радина Мария в Сватбения Мол ли е? Толкова ми хареса един подобен модел, че за малко да си тръгна и аз с такава. Много ми харесва.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines