Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:43:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kiwi - 24.05.2012г.  (Прочетена 135303 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: май 02, 2012, 09:34:02 »

От майсторийките - в тази тема. Как лети времето! Все едно беше вчера, когато ни показваше майсторийки от глина. За техниката за цветето чувам за първи път, много е хубаво. Ще се поразрова, да видя каква е и какво още може да се направи.
Пожелавам ти слънчеви дни /в пряк и преносен смисъл/ за сватбата, много усмивки и да ни държиш в течение!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #61 -: май 02, 2012, 20:11:45 »

Работилницата не спира - имам си и кутия за подаръци. Съвсем нетрадиционна, с отварящ се капак. Ще разчитам на неподкупни шаферки smile


* IMG_0515.JPG (40.88 KB, 387x336 - видяно 2284 пъти.)
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #62 -: май 02, 2012, 21:57:47 »

Страхотна е,  kiwi....да я препълните на сватбата, дано smile Като ти гледам творенията и у мен се събуждат идеи, но за жалост хич нямам време за реализация, така че ще си остана с ах-кането по твоите красоти smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 02, 2012, 22:55:30 »

Киви, много си ръката, много ми харесаха творенията ти и камъчето дава хубав акцент.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #64 -: май 03, 2012, 10:00:52 »

Супер е и кутията и кошничките  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: май 03, 2012, 11:09:08 »

Капакът има ли все пак цепка за пликовете? Иначе трябва да се отваря всеки път, за да се пусне нещо. Много е красива и тя.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #66 -: май 04, 2012, 07:53:52 »

Радвам се, че ви харесват моите творения smile

Свекърва: Не, капакът няма отвор, повдига се от единия край и е закрепен с панти. Самата кутия всъщност е метална тип - мрежа и силно се надявам после да мога да си ползвам за офис материали.

Гостите така или иначе връчват подаръците и някой (шаферка обикновено) после трябва да ги прибере в кутията, а по обемистите пликове не минават през стандартни отвори и не минава без отваряне. Хубавото в случая, е че кутията се затваря плътно и няма да се разпилеят вендъж затворени.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #67 -: май 04, 2012, 13:15:08 »

Уф, момичетаааа... имам нужда да ме успокоите. Подготовката за сватбата не може да върви само по вода, нали? Възможно ли е да получавам знаци от примерно вселената crazy crazy crazy, че не трябва да бързаме със сватбата.

Сватбената ми халка имаше малък дефект и я връщахме за поправка, външно е остранен, но с гравирането не са се справили перфектно на моята (отново). Сега пък са ни станали големи и на двамата, а не сме отслабнали грам smile

Още не съм си получила роклята, а уж беше за началото на април, щото все нещо изниква. Не е довършена, не мога да отида... и така нататък...

« Последна редакция: май 04, 2012, 14:28:52 от kiwi » Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #68 -: май 04, 2012, 13:30:37 »

Киви, като те чета, имаме горе долу сходни проблеми. И аз си занесох роклята на поправка, във вторник ще е готова, но да видим на какво ще прилича  pardon И халката на годеника му е голяма и сега ще правят нова (нашите не търпят корекция в/у тях) и тя ще е готова уж на 22ри Май, а сватбата е на 26ти Май. С това ти казвам, СПОКО всичко ще е наред, ако не беше това щеше да е нещо друго. Продължавай да си действаш на татък с подготовката и не го мисли това. girl_wink  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: май 04, 2012, 13:38:56 »

Хахаха, не си мисли такива работи за знакове. На моя колежка дъщерята бяха забравили да вземат халките, взеха на кумовете и слава Богу, вече са 10 години заедно с две сладурки близначки на 9 годинки. На сина ми на халката имало гравирано "С обич Фатима" /трябвало да е без гравюра/, когато я взимали, а после, след връщането за нова, се оказало, че му влиза до средата на пръста. Така е и на снимките- до кокалчето, защото нямаше време за поправка. Още една булка /не се спомням коя/ от форума 3 пъти поправяха халките и тя сума рев изрева, ама всичко се оправи. Имам някъде писано при нас какво се случи през последните дни, да видиш какво значи замотаване на работите. Гледай по- весело на нещата - всичко е поправимо и може и без него. От друга страна, време ти е да поревеш малко, то просто няма булка без да е ляла сълзи  Wink. Хем да не ти се иска да се жениш пак, като знаеш каква врътка е!
Харесва ми идеята за кутията. Дори да не е за офис материали, има какви спомени от сватбата да слагаш вътре. Браво на теб, възхищавам се на хора, които знаят какво правят!
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #70 -: май 04, 2012, 13:43:55 »

Здравей, мила Kiwi,

Не мисля, че това са знаци от Съдбата или Вселената...
Просто в такива моменти човек е по - чувствителен и нещо, което сега ти се струва голямо, в друга ситуация може би няма да забележиш..
Всяка Булка тук си има своя история и всяка се сблъсква с различни пречки и спънки, но нима не е така и в живота?! Важно е Вие да се подкрепяте и обичате, да преодолеете всяка малка подробност, а на   Сватбаааа всичко да върви по мед и масло ..
Сигурна съм, че всичко ще е повече от прекрасно, а и 'Много хубаво, не е на хубаво' . ., нали? Тези малки дефекти ще са ти за късмет . . smile Колкото и  сега да се притесняваш, толкова по - прекрасен и щастлив ще е Сватбеният Ви ден! Пожелавам Ви го!  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: май 04, 2012, 13:49:05 »

В общи линии сме готови, като изключим:
- младоженците не са се чували и срещали с дисководещия изобщо за да уточнят програмата
- младоженката пропуска интервю за виза в американското посолство и единствената и възможност е в да се яви в деня на сватбата
- младоженецът не си е мерил костюма /ще се наложи да му отпускаме панталона, че е по- височък/, но в краен случай ще му е къс, тъкмо по- модерен да е.
- шаферът /по- малкият ми син/ си дойде снощи без багаж. Костюмът от абитуриентската му е малко тесничък, но няма да го закопчава. Вместо обувки, ще е с маратонки. Не можем да му купим нищо, защото е 2.13м. висок, а краката му са 51. Но може и багажът да дойде и тогава ще е красив.......
- кумът също е без багаж, кацна снощи
- моята рокля е на етап втора проба, трябва да и се зашият едни каманаци
- фотографът от вчера не отговаря на моето звънене
- в къщи има за чистене, че гостите ще идват тук за по едно преди тръгване
- кумът не е кръстен, трябва да направим и това
- една индийка и една американка /най- близките приятелки на булката/ са заседнали в Лондон и люто проклинат
- сватът не е добре, вчера беше по болници
- на мене ми се счупи нокътят на палеца на дясната ръка, ще трябва да работя с лявата ръка по бъркането в меда
- май друго няма
Това е писано два дни преди сватбата. Сняг беше блокирал летищата и беше лудница. Но се справихме и сега чак ни е смешно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 04, 2012, 13:50:34 »

Уф, момичетаааа... имам нужда да ме успокоите. Подготовката за сватбата не може да върви само по вода, нали? Възможно ли е да получавам знаци от примерно вселената crazy crazy crazy, че не трябва да бързаме със сватбата.

Сватбената ми хълка имаше малък дефект и я връщахме за поправка, външно е остранен, но с гравирането не са се справили перфектно на моята (отново). Сега пък са ни станали големи и на двамата, а не сме отслабнали грам smile

Още не съм си получила роклята, а уж беше за началото на април, щото все нещо изниква. Не е довършена, не мога да отида... и така нататък...



Mила кив, знаците не са от вселената, а са от невероятната   pleasantry обслужваща сфера в БГ. Заради подобни терзания, ще си поръчам втората рокля от ибей. Те са способни да превърнат всеки хубав момент в тотален крах .....
Всичко което ти се случва е за добро smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 04, 2012, 14:10:29 »

Киви, нормално е по някое време да се случат така нещата и да те изнервят и ядосат! Личен опит. smile Всичко ще се нареди, не го приемай толкова навътре!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #74 -: май 04, 2012, 14:15:23 »

Добре, че сте ми вие. Искрено ме разсмяхте smile Аз още не съм извадила кърпите и  cray cray cray cray , но съм доста организирана по принцип и взех да се чудя защо пък така се опитват някои лица и събития да ми саботират празника.

Синдрома на предсватбената лудост почва да ме хваща. Нямам търпение да стане утре, за да се захвана с тейбълките smile
« Последна редакция: май 04, 2012, 14:29:20 от kiwi » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines