Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:48:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kiwi - 24.05.2012г.  (Прочетена 135769 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #75 -: май 04, 2012, 14:24:06 »

Киви то по тази логика всяка от нас е пълна със знаци от Вселената  Bravo Bravo Bravo
Нашите халки ги мерихме миналата събота - точно са ни, но аз мисля, че моята е много широка и сега си блъскам главата да я правят ли по-тясна или не. Това, което искахме беше да се гравира Завинаги (начина по, който се наричаме) НО ни кажаха, че не става.  cray
Дали е знак от вселената или на ограничение във възможностите на гравирането , как мислиш  blum blum blum
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 04, 2012, 14:27:20 »

Цуцу, защо да не става? Много е дълго ли?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #77 -: май 04, 2012, 14:30:23 »

Em, добре го е казала знаците май са от невероятната обслужваща сфера в България smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #78 -: май 04, 2012, 14:30:40 »

Дълго е, за това моето име на неговата, неговото на моята, датата на сватбата - то като ни е тръгнало всичко по традиция, видяло се е че така ще си остане  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #79 -: май 05, 2012, 08:55:02 »

Добро утро, пия кафето и отивам за роклята smile Стискайте палци!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #80 -: май 05, 2012, 09:13:51 »

Стискам и не се съмнявам, че каквато и да е роклята, ти ще я направиш красива smile!
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 05, 2012, 09:45:32 »

Кивинце,стискаме палци да се върнеш с добри новини give_rose И не си мисли глупости,аз вярвам че по всички вселенски закони сте  обвързали душите си в момента ,в който сте решили да бъдете заедно,подписи,халки-това са само формалности ;)Аз затова не се заминавам със суеверия или'знаци' на съдбата,защото ще се побъркам tease Мисли си само положителни неща,по-голям знак от това ,че половинката ти иска точно теб за негова жена,а ти точно него за твой мъж,здраве му кажи smile
Хайде ,успех give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #82 -: май 05, 2012, 09:54:11 »

И аз стискам палци да се върнеш не само доволна, а направо пърхаща от щастие и удовлетвореност smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #83 -: май 05, 2012, 12:33:29 »

Kiwi, стискам палци за роклята! Записвам се да споделям прекрасните трепети - тези са любимите ми теми и честно казано, ще ми е мъчно без вас. Аз съм догодина...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #84 -: май 05, 2012, 12:58:50 »

Ето ме, роклята е вкъщи. Страхотна и точно такава каквато я исках, обаче сагата с болерото продължава smile

Здраве да е, важното е, че се обичаме smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 05, 2012, 13:08:18 »

Ей,браво ,за роклята :danceg:Видя ли ,всичко се подрежда @}->--За болерото,ако твърдо си решила че искаш,защо не отидеш при шивачка да ти ушие?За една седмица ще е готово максимум,аз като питах за цени преди да си купя моето ми казваха,че ще ми излезе около 25 лв с плата,ако е без подплата.Това са сами ръкави,няма да ти се налага да ходиш на втора проба или нещо от сорта...
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #86 -: май 05, 2012, 13:10:38 »

И аз много се радвам за роклята. Както казва gothic_queen , всичко се подрежда. Спорни оставащи дни до големия ден!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #87 -: май 05, 2012, 18:20:17 »

Мина ми вече мега докривялото, но още ми е малко тъжно. Имам си рокля, страхотна е, довършена както се разбрахме. Ама юнак без рана и булка без драма, очевидно не може smilesmilesmilesmilesmile

Не можах да се зарадвам истински на роклята днес, защото с болерото има проблем  cray. Не беше готово първия път. Не беше както трябва втория път, днес отново не е готово и горе долу 5 дни преди сватбата ще си го получа, което си е доста в последната минута. Усещането от сватбена еуфория с рокля все пак го изпитах на една от последните проби когато сложих и воала, много булчински изглежда smile  yahoo

Стискайте палци да е готово навреме и в приличен вид, защото ако не стане както се разбрахме, ще оповестя и тук и където мога къде и как са ми се случили всичките тези случки.  beating diablo beating 

Между другото вселената пак се нормализира  danceg danceg danceg една скорошна булка предложи план Б с нейния шал (на заем) за църквата smile 
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #88 -: май 05, 2012, 18:23:24 »

Милички, ще ви разочаровам мъничко - снимки от роклята ще постна след сватбата, но то малко остана. Моят бъдещ мъж беше впечатлен от факта, че имаме сватбена тема и ни проверява от време на време smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 05, 2012, 18:33:34 »

Кив, по -добре вариант Б, за какво ти е това болеро, то сега е за къс ръкав в това странно време smile
Не се ядосвай хич.
Ако не си го платила, го откажи и готово, оттърви се от него smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines