Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 19:51:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kiwi - 24.05.2012г.  (Прочетена 135205 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #405 -: юни 24, 2012, 00:03:34 »

Ами края на сватбената приказка и на нашият меден месец наближава, а и Киви разказа каквото и както можа ... Както знаете от сватбения разказ, цялата тази подготовка си струваше усилията, сватбата е прекрасен и слънчев ден smile

Надявам се моята история да ви е харесала и да е помощ и вдъхновение на всички други булки, които се решат да избягат от праха и задръстванията на големия град и да закарат родата на 150км, въпреки прогнозата за дъжд smile То е само, за да ви върви по-вода...

Аз отивам да спя, защото искам да се разходим на Витоша утре, а вие мятайте заклинанията против дъжд, че пак го предвиждат валежно smile
« Последна редакция: юни 24, 2012, 00:10:12 от kiwi » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юни 24, 2012, 08:42:15 »

Кивииии, аз проспах и сега четох, ама си вали , за съжаление sad
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юни 24, 2012, 08:47:33 »

Кивчоооо честита месечинка  give_rose
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юни 24, 2012, 08:48:25 »

Леле Кивчо,разби ме...а аз така  сладко  си  спинках,а ти кооооолко  си изписала:) Съгласна  съм с  Весето,даже  си  те  представям как  пишеш  детски книжки...

Не зна  при  вас  ,но  тук  си  вали,май -на  вас  двамата наистина ви  върви по  вода:))

Днес  имате  двоен  празник,освен месечинката  днес е  и  Енъов  ден:) На  вас  и на  двойни  празници  ви  върви:)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юни 24, 2012, 10:55:45 »

Честит ви  първи месец като семейство,Киви!  twohearts
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #410 -: юни 24, 2012, 17:20:44 »

честита месечинка и от мен - какво по-хубаво от това: сватба на Спасовден и месечинка на Еньовден - късметлийки сме  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #411 -: юни 24, 2012, 17:52:24 »

Късметлийки сме си - Две мнения няма smile

Аз днес нещо не се чувсвах хич добре, чак сега се посъживих и добре ми дойде дъждеца сутринта. Времето май пак е с мен, а сега излизаме да се разходим smile
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юни 24, 2012, 20:32:57 »

Привет и от мен smile честита месечинка smile Разказчето ти е невероятно  Bravo
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #413 -: юни 25, 2012, 09:35:31 »

Киви останах без думи след изчитането на всичките ти страхотни разкази. Подкрепям момичетата с твърдението, че си идеална за писателка. Родом съм от Сопот и до сега не съм чула НИКОЙ сопотненец не говори така красиво за родното си място както ти.  give_rose Накара ме да се разплача от вълнение и носталгия по градчето ми. Наистина е много красиво и предразполага хората да се чустват добре. Радвам се, че именно там сте станали едно щастливо семейство. Избрали сте много хубав ресторант за събитието. Изобщо всичко звучи повече от перфектно  Bravo Bravo Bravo Ще се радвам ако покажеш някоя снимка, понеже в галерията ти не ги видях или пак не съм гледала където трябва.  blush

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #414 -: юни 28, 2012, 12:49:32 »

Самата подготовка не сьм я следила изкьсо, но постериори оставам с впечатлението, че в живота ви е бил точно моментьт, когато това е трябвало да случи за вас и всички сьбития са следвали своя естествен и плавен ход, а това води до спокоен и хубав сьвместен живот, защото така е трябвало да стане.

Прозвучах като някаква фаталистка, но сьм забелязала, че понякога много искаш нещо и се потиш, и се пьнеш, и правиш огромни усилия и все се случва нещо, което прецаква нещата, и не се и не се получава.
Друг пьт спонтанно трьгнеш и намираш всяка врата пред себе си отворена и някак спокойно и без усилия, по естествен начин се случва всичко.

Та си направих извода (без да претендирам, че сьм представителна извадка), че когато нещата назреят те просто се случват и резултатите са чудесни.

Та четейки това, което си споделила с нас, ми се струва, че пред вас са отворени не врати, а порти и широките пьтища на живота са пред вас. Е, все някьде по малко прах ще има, но дьржейки се за рьце, няма да го забележите.

Видя ли какво направи? Чак мен (недоспала и изнервена майка на малко дете) ме изби на поезия  smile

И когато дойдем в Бьлгария непременно ще посетим Карлово и Сопот (май трябва да те обяввят за почетен гражданин там  Wink )

 gu6
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юни 29, 2012, 21:05:41 »

Киви за пореден път се убеждавам, че по-добър разказвач от теб няма...smile с тези думи ни направи част от вашата приказка. Благодаря ти smile За нас беше чест, да сме част от нея smile И като имаш време пиши ни...дори как е минал денят ти smile за нас ще е добре дошло да прочетем няколко реда от Кивчо smile give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #416 -: юли 10, 2012, 21:46:08 »

Здравейте Сватбари и Сватбарки, искам да ви споделя може би последното сватбено нещо, което има да ми се случва sad Всяко хубаво нещо си има край...  cray cray cray макар че покрай вас събрах идеи за поне още 50 сватби и само да се навие моя мъж да ме вземе пак и отново и така няколко пъти.... с удоволствие ще ги организирам smile

В събота сложих край на планинската сватбена приказка, къде ... ами как къде в планината, на мястото където приказката преди няколко години всъщност започна, на мястото на първата ни разходка извън София като двойка smile Хвърлих букета в едно планинско поточе, ама запомнящо се го хвърлих нагазила във вирчето до колене.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #417 -: юли 10, 2012, 21:48:34 »

И понеже на нас не може да не ни върви по вода се намери от някъде и дъжд в тези юлски жеги, но не много, само колкото да ни организират още една дъга.... имаше дъжд и слънце на сватбата, имаше и по-време на решителния организационен маратон, но все до Карлово, не очаквах на входа на София, но очевидно всичко може да бъде организирано smile

 Offtopic Не знам кой се грижи за моите пред-, сватбени и следсватбени специални ефекти, но много добре се справя винаги е на точното място и в правилното време smile
« Последна редакция: юли 10, 2012, 22:10:35 от kiwi » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #418 -: юли 10, 2012, 21:55:58 »

Толкова вълшебно взе да изглежа всичко, че ако не бях там нямаше да ми се вярва... Вие ме подканяте да стана писател, но мен повече ме влече към фоторепортажа... ето ги фотодоказателствата smilesmilesmile

Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юли 10, 2012, 22:53:18 »

Страхотноо smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines