Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:11:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Речта на младоженците  (Прочетена 34439 пъти)
 
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« -: септември 08, 2006, 10:23:53 »

На всички сватби кумът държи реч, а в някои случаи дори и гостите се изказват публично в подкрепа на младото семйство. Защо никога обаче булката и младоженецът не показват изява в тази насока?

Присъствах на едно сватбено тържесто, където младоженците също държаха реч :-) Бяха отправени благодарности към гостите, които са ги уважили, в този важен и радостен за тях момент; към тези които са свързани с цялостната организация; към тези които са помогнали за осъществяването на това мероприятие и не на последно място към родителите, които са били плътно до тях през цялото време и са ги подкрепяли във всичко :-)))))

Определено прави добро впечатление и е израз на уважение  Wink
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 08, 2006, 10:30:26 »

Може би защото така е прието...
Едно поздравление от страна на младоженеца към гостите ще повдигне
настроението (все пак затова са речите).
Подкрепям идеята  good
Активен
joy
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #2 -: септември 09, 2006, 10:02:54 »

Да, идеята е много добра!
В края на нашето празненство аз държах импровизирана реч - благодарих на родители, приятели и роднини, че както са до нас при болки и проблеми, така споделят и радостта ни. Пожелах да се радваме заедно и занапред и чухме "Многая лета". Получи се изключително наситен с емоции край, така че - препоръчвам! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 02, 2006, 12:38:22 »

Ами нас ни изненадаха с нашата реч! И половинката ми каза: "ти си по тази част, давай ти!!!"  mega_chok
И аз казах няколко неща, той само каза, че се присъединява към мен, малко се измъкна tease, но мина и това!!!
А иначе нашия кум си написа речта минутки преди да я каже!!! yahoo Мисля, че беше хубава, ще видя на DVD-то, че ми се губят тези моменти!!! blush
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #4 -: април 27, 2007, 10:07:07 »

много ме притеснява момента,в който трябва да излезем и да поздравим гостите.По принцип съм страшно приказлива и не съм срамежлива,но изпитвам ужас от този момент.А и нямам подготвена реч,защото знам ,че каквото и да измисля,щом застана пред всички ще забравя всичко Cray
Набелязала съм си няколко основни момента като благодарности към гостите ,че присъстват на нашето тържество,няколко думи към родителите,към приятелите и ....дотам sad
Не знам как да започна,как да го формулирам,а то е ясно ,че аз ще казвам речта(милото мнооого го е срам) P-(Най-лесното е да няма реч,но аз много искам да кажа няколко думи,а не знам какви Cray
Как се справихте вие с тази непосилна задача?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 27, 2007, 10:30:38 »

Ами то реч държи кума по принцип, не знам защо искате и вие да държите. Като минете да се чукнете с всички гости тогава може да им благодарите че са уважили тържеството Ви.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 27, 2007, 10:36:03 »

И аз знам, 4е само кумът държи ре4, а младоженците после минават по масите и поздравяват годти, булката ги заки4ва и се поздравяват! при нас така ще бъде.  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 27, 2007, 11:24:59 »

Ние нямахме такава реч  pardon
Благодарихме на гостите, когато минавахме за наздравицата, а и преди това минахме по масите да ги питаме дали са настанени добре и да им пожелаем приято изкарване  Girl_hide
Ако имахме такава реч сигурно аз трябваше да говоря, което означава, че щях да се притесня, да се разчувствам и да има  cray cray cray pardon
Гледала съм такава сватба, където булката изказваше благодарности на гостите и родителите, че са я отгледали и възпитали и са направили така чаканата от тях сватба, но естествено всички така се развълнуваха и разчувстваха, че  cray cray cray
На мен лично не ми се искаше да има такива моменти, защото ме натъжават и затова го пропуснахме!
Ако измисля някаква подходяща реч, ще пиша, но сега не ми идва музата  pleasantry
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 27, 2007, 11:29:27 »

Незнаех, че и младоженците дъражат реч по- време на сватбата *crazy*аз лично не бих се справила...пред толкова хора... blush
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #9 -: април 27, 2007, 11:52:55 »

Ние нямахме такава реч  pardon
Благодарихме на гостите, когато минавахме за наздравицата, а и преди това минахме по масите да ги питаме дали са настанени добре и да им пожелаем приято изкарване  Girl_hide
Ако имахме такава реч сигурно аз трябваше да говоря, което означава, че щях да се притесня, да се разчувствам и да има  cray cray cray pardon
Гледала съм такава сватба, където булката изказваше благодарности на гостите и родителите, че са я отгледали и възпитали и са направили така чаканата от тях сватба, но естествено всички така се развълнуваха и разчувстваха, че  cray cray cray
На мен лично не ми се искаше да има такива моменти, защото ме натъжават и затова го пропуснахме!
Ако измисля някаква подходяща реч, ще пиша, но сега не ми идва музата  pleasantry
 
много ще съм ти благодарна ако може да ми "нахвърлиш" нещо ,когато ти дойде музта girl_wink
аз като литератор за първи път не знам какво да кажа Girl_hide
а за всички е ясно че се се разчувстваме и ще пуснем по някоя сълза
много искам да разплача мама give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 27, 2007, 12:45:07 »

Слях темата, защото е имало и друга такава  pardon
Вижте мненията и на другите момичета  NO
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 27, 2007, 19:29:26 »

ами ние държахме реч след кръстника естествено,благодарихме на всички които ни уважиха и дойдоха,на тези които ни помогнаха в подготовката и организацията,на кумовете ни и после аз благодарих на родителите на милото ,че са отгледали и възпитали такъв страхотен мъж,съответно и той на моите родители.и нещо такова вече забравих  pardon blush
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 27, 2007, 20:49:55 »

аз незная че трябва да има и реч на младоженците =]знам за речта на кума,но на младоженците???????? *crazy*при нас няма да има такава
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 27, 2007, 23:04:32 »

и аз не съм чувала за такава ре4
е ако искат младоженците да поздравят гостите , що не
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 28, 2007, 15:48:25 »

не е задължително да има реч,разбира се,кой както реши
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 29, 2007, 20:13:01 »

Да ви кажа честно много ми харесва идеята за реч на младоженците. И искам да е такава, че да развълнувам майка и свекърва. Давайте идеи crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 12, 2007, 16:50:56 »

Речта на младоженците е задължителна за католическата традиция, но за България мисля, че е по желание. На мен лично много ми се иска да кажа две три думи,  Speech Само дано не ме освиркат.  laugh tomatowar Душито е абсурд да го накарам.  girl_impossible Няма да иска да чуе даже за подобно нещо  POMPOUS
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 12, 2007, 19:02:04 »

Ами на нас ни връчиха микрофона и милото го даде първо на мен и така, получи се весело!!! yahoo CHEERS good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 12, 2007, 20:53:42 »

ние не произнесохме реч и добре че така стана защото щях много да се притесня и да ми трепери гласа angry
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 16, 2007, 15:27:58 »

И аз сигурно ще съм така!!!Ще ми се разтрепери гласа,ще пусна някоя сълза и ще оплескам нещата!!!Ама голяма ревла съм!!! laugh
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 16, 2007, 15:29:31 »

И аз сигурно ще съм така!!!Ще ми се разтрепери гласа,ще пусна някоя сълза и ще оплескам нещата!!!Ама голяма ревла съм!!! laugh
не само ти cray
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 16, 2007, 15:36:03 »

Аз незнам, че има реч на младоженците. И до сега не съм била на такава сватба.
Кума и евентуално родители /или някой много близък/ може да кажат нещо. Обикновено само кума. Но за самите младоженци - незнаех.
А и аз съм така притеснителна, и ще взема да се пообъркам нещо... и да стане  shok
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 16, 2007, 15:40:49 »

И аз не бях чувала за реч на младоженците тук в България, но неделя бяхме на една сватба, на която имаше такава реч и много ме разчувства.То по- скоро речта беше на булката, тя благодари от името на двамата за това,че сме уважили техния празник, на кумовете, че ги подкрепят и помагат и на родителите за безкрайната подкрепа и разбиране през целия им живот.Това беше в общи линии, и взех да се чудя дали и ние да не го направим, но и аз се притеснявам от това, че съм голяма ревла и ще се разрева сигурно cray
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 16, 2007, 15:41:22 »

Аз незнам, че има реч на младоженците. И до сега не съм била на такава сватба.
това не е обивай, като кумската реч, а просто ей така
ако има непритеснителни могат да го направят спокйно като благодарност към гостите за това 4е са ги уважили
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #24 -: май 17, 2007, 14:43:10 »

Ама разбира се, какво значи "не знам за това.. не съм чувала за онова" или трябва, не трябва. Ако ви идва отвътре тогава трябва, а не защото някои бил чул или видял някъде. Не сте ли наясно, че от вас двамата зависи какво да се случва на вашето тържество. В някои случаи се импровизира даже - ако ти дойде настроение за това или оново на момента- просто го правиш. Не разбирам защо толкова се интересуват някой дали на другите сватби го имало- ами покажете въображение и изненадайте гостите с нещо pleasantry
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 17, 2007, 14:51:17 »

Ама разбира се, какво значи "не знам за това.. не съм чувала за онова" или трябва, не трябва. Ако ви идва отвътре тогава трябва, а не защото някои бил чул или видял някъде. Не сте ли наясно, че от вас двамата зависи какво да се случва на вашето тържество. В някои случаи се импровизира даже - ако ти дойде настроение за това или оново на момента- просто го правиш. Не разбирам защо толкова се интересуват някой дали на другите сватби го имало- ами покажете въображение и изненадайте гостите с нещо pleasantry

Мила pipilota, това е форум за споделяне на мнения. Напълно нормално е когато хората споделят не всички да са чували за определени неща и всеки си изразява мнението дали му харесва или не. Аз например също не бях чувала за много от нещата, които се обсъждат във форума, но според мен точно това е начинът да ти хрумнат нови идеи. Като опознаеш неща непознати за теб ставаш по-умен и следователно по-креативен.  girl_wink
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 17, 2007, 14:53:02 »

Ама разбира се, какво значи "не знам за това.. не съм чувала за онова" или трябва, не трябва. Ако ви идва отвътре тогава трябва, а не защото някои бил чул или видял някъде. Не сте ли наясно, че от вас двамата зависи какво да се случва на вашето тържество. В някои случаи се импровизира даже - ако ти дойде настроение за това или оново на момента- просто го правиш. Не разбирам защо толкова се интересуват някой дали на другите сватби го имало- ами покажете въображение и изненадайте гостите с нещо pleasantry
Не, че се интересувам дали го е имало на др.сватби, а че не съм присъствала на такава.
А колкото до въображението - смятам, че го имам и дали ще има реч на младоженците-ще зависи само от нас. За това сме тук да обменим мнения и опит - кой какво е направил или ще направи. И да сподели впечатления  pleasantry
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 17, 2007, 14:53:56 »

Ама разбира се, какво значи "не знам за това.. не съм чувала за онова" или трябва, не трябва. Ако ви идва отвътре тогава трябва, а не защото някои бил чул или видял някъде. Не сте ли наясно, че от вас двамата зависи какво да се случва на вашето тържество. В някои случаи се импровизира даже - ако ти дойде настроение за това или оново на момента- просто го правиш. Не разбирам защо толкова се интересуват някой дали на другите сватби го имало- ами покажете въображение и изненадайте гостите с нещо pleasantry

Мила pipilota, това е форум за споделяне на мнения. Напълно нормално е когато хората споделят не всички да са чували за определени неща и всеки си изразява мнението дали му харесва или не. Аз например също не бях чувала за много от нещата, които се обсъждат във форума, но според мен точно това е начинът да ти хрумнат нови идеи. Като опознаеш неща непознати за теб ставаш по-умен и следователно по-креативен.  girl_wink

 good good good
и аз това казвам - изпревари ме prin4ipessa
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #28 -: май 23, 2007, 09:43:40 »

на нашата сватба аз казах няколко думи
бях си приготвила реч,но всичко забравих hysteric
Просто застанах там и казах всичко ,което ми е на сърцето и се плучи много мило и непринудено Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 23, 2007, 11:13:48 »

и аз мисля да направя като теб.в смисъл ще реша в последния момент дали ще имам кураж да кажа нещо blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 23, 2007, 12:39:36 »

и аз мисля да направя като теб.в смисъл ще реша в последния момент дали ще имам кураж да кажа нещо blum

Мила maslinka, не разчитай мног на това ти да решеш дали и кога ще казваш нещо! Wink На нас Диджея ни връчи микрофона и така!!! Ние бяхме малко Oh my ... , но се оправихме!!! Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 23, 2007, 12:42:26 »

Мила maslinka, не разчитай мног на това ти да решеш дали и кога ще казваш нещо! Wink На нас Диджея ни връчи микрофона и така!!! Ние бяхме малко Oh my ... , но се оправихме!!! Wink
ние нашият сме го предопредили да няма такива изненади, дето да се чудим как да реагираме
 Bravo че сте се справили веднага Bulechka_TS
« Последна редакция: май 23, 2007, 12:47:50 от maria_lakova » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 23, 2007, 12:43:51 »


Мила maslinka, не разчитай мног на това ти да решеш дали и кога ще казваш нещо! Wink На нас Диджея ни връчи микрофона и така!!! Ние бяхме малко Oh my ... , но се оправихме!!! Wink
ние нашият сме го предопредили да няма такива изненади, дето да се чудим как да реагираме
 Bravo че сте се справили веднага Bulechka_TS

Ами, благодаря, просто се получи и това е!!! Wink Даа, добре е да го предупредите!!! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 23, 2007, 14:09:34 »

и аз мисля да направя като теб.в смисъл ще реша в последния момент дали ще имам кураж да кажа нещо blum

Мила maslinka, не разчитай мног на това ти да решеш дали и кога ще казваш нещо! Wink На нас Диджея ни връчи микрофона и така!!! Ние бяхме малко Oh my ... , но се оправихме!!! Wink
абе той нека да направи така пък да види после дали няма да има beating.хихих шегувам се.мисля да го предупредим да ням аизненади от този сорт
Активен
mar4e1984
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #34 -: август 27, 2007, 22:24:50 »

Здравейте! Пише ви Марина от Плевен, на която сватбата й е на 22.09.2007г. Направо съм полудяла. Дайте идейки как да се изкажа пред гостите, че са ми дошли на сватбата и искам много да изненадам мъжа ми с нещо на нея! Предварително ви благодаря!

Пишете само на кирилица и в съответната тема!
« Последна редакция: август 28, 2007, 08:53:43 от maria_lakova » Активен
kostadon
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #35 -: февруари 05, 2008, 18:14:09 »

Приятел се жени в събота и е решил да каже няколко думи.,но няма идея точно какво се говори(все пак му е за първи път blush)Някой има ли идея или готово слово та да го назубри
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 06, 2008, 14:13:50 »

И аз не бях чувала за реч на младоженците тук в България, но неделя бяхме на една сватба, на която имаше такава реч и много ме разчувства.То по- скоро речта беше на булката, тя благодари от името на двамата за това,че сме уважили техния празник, на кумовете, че ги подкрепят и помагат и на родителите за безкрайната подкрепа и разбиране през целия им живот.Това беше в общи линии, и взех да се чудя дали и ние да не го направим, но и аз се притеснявам от това, че съм голяма ревла и ще се разрева сигурно cray
Не се бях замисляла дали това го има като обичай тук или не. Според мен си е в реда на нещата да хванете микрофона и да кажете просто едно благодаря, че уважихте празника и като споменете специално родителите и кумувете. Не е необходимо някакво супер слово все едно, че сте на Оскар. Е ако някой има дар слово и му се отдава .... браво!
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #37 -: февруари 10, 2008, 14:29:46 »

Мисла,че това с речта е много добра идея. Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Това ще накара гостите да се почувстват специални
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 18, 2008, 08:07:13 »

Момичета и аз искам да изразя своето голямо БЛАГОДАРЯ към гостите на нашата сватба но не зная какво точно да кажа...моля за някои идейки ако може blush
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #39 -: юли 19, 2008, 10:47:41 »

Аз мисля, че има много начини да кажеш "Благодаря" и да накараш всеки гост да се чувства специален. Ние нямахме реч...аз просто не събрах смелост...че аз едва си събрах сълзите, за да кажа "ДА" , та камо ли и реч да държа...така че ако нямате сили да го направите в деня споко, мисля че няма това да накара гостите ви да се чувстат пренебрегнати...Има някои неща, които не се казват с думи...Ние казахме благодаря, като раздадохме на всички картичка, но не в деня на сватбата сега по това време, месец след събитието. В нея има снимка на съответните гости с нас и мисля, че това ги накара наистина да се чувстват специални, защото е индивидуално поднесено и факта, че е това е след деня на сватбата им остава усещането, че през този месец ние сме мислили за тях как да ги изненадаме, как да им благодарим и сме отделили време за всеки един от тях, за да надпишем картичката да я оформим и така.....А речта например е обща за всеки...пък и на мен ми идват малко лигави от сорта на "Благодаря ви ... благодаря на майка ми...на баща ми....на майката на уитни хюстън...." и дъръ бъръ...малко стил МТВ...АКо ще е реч ми се струва , че е хубаво да звучи стилно и сдържано, да е кратко , но казано на място!  smile Успех момичета! Мисля, че всяка от вас много трезво може да прецени за себе си кое е най-добре за вашия ден, според хората които ще идват...Просто е строго индивидуално! Ако имате много гости от чужбина май речта е доста подходяща, защото по-вероятно с много от тях може и да не се видите след сватбата... girl_wink
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #40 -: юли 20, 2008, 11:28:45 »

Аз смятам идеята за снимки от сватбата и благодарствена картичка за много подходяща, и също мисля така да направя. Ние не държахме реч на сватбата, но аз поне три пъти благодарих на всички гости - като ги поздравявах за добре дошли, след церемонията, като минаха да ни поздравят и като си тръгваха. Нашата сватба беше обаче малко неформална. Ако сватбата е по-официална, защо да няма кратка реч с благодарност към гостите, че са дошли да споделят вашият сватбен ден или нещо такова.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #41 -: юли 23, 2008, 17:37:20 »

Етикетът изисква речта да не е по-дълга от пет минути. За да не заспят гостите  girl_wink Можете да включите няколко мили думи към младоженеца, вашите родители, неговите родители и за завършек към всички останали гости. Накрая се вдига наздравица. А вместо баба ми, леля ми, майка ми, свеки и други титли, се използват имената  give_rose Или "майка ми Петя" например, но задължително с имената. Това са моите кратки съветчета.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 24, 2008, 08:37:12 »

копче мерси много.... give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #43 -: юли 25, 2008, 00:23:58 »

шаска, моля ... и все пак важно е да се подбере подходящ момент, да се осигури подходяща тишина, да се говори ясно и отчетливо, да се привлече вниманието на гостите преди това, да не се вика, да не се шепти. Упражненията пред огледало са много полезни  Wink Друга хитринка, ако много се притеснявате, е да си изберете някой от "публиката" и да го гледате през повечето време, все едно говорите само на този човек. Или да забиете поглед някъде над главите на гостите. Не е фатално и ако четете от листче. Само направете така, че да не забиете поглед и нос само в листа - контактът с публиката е много важен!  good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 25, 2008, 08:29:17 »

eeeeeee копче....изпипани съвети отвсякъде даваш ще се постараем да направим всичко както трябва и пак ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ! give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #45 -: юли 25, 2008, 18:53:26 »

Шаска, това не е закон, просто това, което чух и прочетох тук. А при нас речите на важни събития са много важна част от празнуването  Wink Така че хората знаят как се прави и ми дадоха няколко съвета и на мен като по-неопитна  good
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines