Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 01:56:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 6-та част  (Прочетена 145995 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 19, 2013, 19:04:17 »

Гримьорът има мигли в себе си, обикновено няколко варианта, за да си избереш. Ако си решила да са някакъв конкретен модел, може и ти да си ги купиш  smile
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 19, 2013, 19:10:31 »

А не създават ли проблеми изкуствените мигли...извинявам се за въпроса, но понеже мойте са дълги и гъсти..не ми се е налагало да използвам...
НО фотографа, който си изпрахме, ме предупреди за всеки случай да не слагам...понеже, тъй като е чуждо тяло, и мигаме по-често и е много трудно да хванеш булката с отворени очи, за да я снимаш...
А това съм го чувала и от приятелки, но не са им трябвали снимки и не им е пукало , че мигат...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 19, 2013, 19:13:12 »

това го чувам за първи път, явно зависи от качеството. аз взех каквото ме посъветва гримьорката и тя ми ги донесе в деня, сложи ми ги и след 10мин забравих че имам такова чудо на себе си. и така до края на вечерта. не съм мигала по -често, нямам кадри със затворени очи . в миналата темичка бях дала марката на миглите.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 19, 2013, 19:15:18 »

Сигурно и начина на поставяне има значение и чувствителността на човека...реших да попитам за всеки случай  Offtopic
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 19, 2013, 19:16:31 »

Сигурно и начина на поставяне има значение и чувствителността на човека...реших да попитам за всеки случай  Offtopic
аз съм доста чувствителна към евтини гримове и съм като тестер. blum
ами после сега на нова година си ги слагах сама и макар и малко по-кьопаво, пак не ги усетих цяла нощ.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 19, 2013, 21:10:36 »

Може самото лепило да ти подразни на очите, ако не е добро, но самите мигли няма как да ти дразнят. Аз ползвам ето това лепило и мигли на същата марка и не съм имала проблеми - нито ми дразни, нито се отлепват.
http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&tbo=d&biw=1280&bih=685&tbm=isch&tbnid=LdcLETZSt4-mGM:&imgrefurl=http://beautyinbrussels.blogspot.com/2011/11/eylure-lash-glue-and-lashes.html&docid=uVZVv7mQRiQSXM&imgurl=http://4.bp.blogspot.com/-uMiBa8WrI68/TtDMqQ2t-sI/AAAAAAAAAsM/ZhOA6GUQr2E/s1600/CIMG8686.JPG&w=1600&h=1200&ei=ws0jUbjNJYqn4AS5oYGoBQ&zoom=1
Миглите не влизат в досег с окото и много бързо се свиква с тях. Наистина след 10 мин не се усещат и забравяш за тях  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 19, 2013, 21:15:03 »

Може самото лепило да ти подразни на очите, ако не е добро, но самите мигли няма как да ти дразнят. Аз ползвам ето това лепило и мигли на същата марка и не съм имала проблеми - нито ми дразни, нито се отлепват.
http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&tbo=d&biw=1280&bih=685&tbm=isch&tbnid=LdcLETZSt4-mGM:&imgrefurl=http://beautyinbrussels.blogspot.com/2011/11/eylure-lash-glue-and-lashes.html&docid=uVZVv7mQRiQSXM&imgurl=http://4.bp.blogspot.com/-uMiBa8WrI68/TtDMqQ2t-sI/AAAAAAAAAsM/ZhOA6GUQr2E/s1600/CIMG8686.JPG&w=1600&h=1200&ei=ws0jUbjNJYqn4AS5oYGoBQ&zoom=1

моите са същите, за тях говорех, а и не са мн скъпи, до 20 лв бяха.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 19, 2013, 21:30:05 »

Съжалявам за групавите въпроси, но никога не съм си купувала и слагала изкуствени мигли. Те могат ли да се използват повече от веднъж? Как се свалят? Спиралата след като се поставят ли се слага и ако да после сваляте ли я от тях?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 19, 2013, 21:40:45 »

Не са глупави въпроси, нормално е след като не си ползвала smile
Аз си слагам малко спирала върху моите мигли преди да сложа изкуствените. Само колкото да се извият моите мигли, за да се слеят с изкуствените. Слагам по-плътна линия черен молив или очна линия и лепя върху черната линия. Самото лепило става прозрачно след няколко минути и не си личи. При самото сваляне на миглите, хващам ги във външния край и леко дърпам, за да се отлепят. Малко се опъва кожата на клепача, но не е нещо болезнено. Може да си оскудеш някоя мигла, ако е попаднало лепило върху нея, но отново не е болезнено. Като сваля миглите ги почиствам от лепилото в основата с игличка, прибирам ги в кутийката им и ги използвам няколко пъти. След няколко използвания те самите си губят формата, не са така  извити като в началото.
Тези, които съм постнала като марка не са скъпи, има моделчета и по 12 - 14 лв. Лепилото беше малко по-скъпо - около 18 - 20 лв, ако не се лъжа, но лепилото може да се използва с години, то е много голямо количество, само гледайте срока на годност, все пак е силиконово.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #444 -: февруари 20, 2013, 09:01:34 »

Момичета, горещо препоръчвам миглите на М.A.C - има различни дължини и цветове за оптимално естествен завършек (черни, кафяви, тъмно руси; по-извити, по-дълги към края си; по-къси). Миглите са около 30лв и могат да се пробват преди това, т.е. имат тестери. Обикновено слагам един слой спирала на моите мигли след като поставя изкуствените, за да ги уеднаквя и слея. Имам лепило отново на същата марка, което е за супер чувствителни очи и нямам никакви проблеми с него, но мисля да купя ново за сватбата - не бих искала да рискувам... Все пак е козметичен продукт и като такъв има годност след отваряне (обикновено от 6м до 12м).
http://www.maccosmetics.com/product/150/248/Products/Eyes/Lash/1-Lash/index.tmpl

Съвет от мен - занесете свои мигли на гримьора. Обикновено те не слагат толкова качествени мигли, а така или иначе ги таксуват. Виждала съм ужасни пластмасови мигли като на кукла, поставени от доста добри гримьори...  tease
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #445 -: февруари 20, 2013, 09:30:08 »

А в София някъде продават ли тези на M.A.C. ?
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #446 -: февруари 20, 2013, 09:57:54 »

А в София някъде продават ли тези на M.A.C. ?
Имат магазин в The Mall - от там взех моите. Консултантите са мн любезни.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: февруари 20, 2013, 09:59:13 »

M.A.C. имат фирмен магазин в мола на цариградско. За друг техен магазин не зная  smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #448 -: февруари 20, 2013, 10:04:18 »

Благодаря ви, момичета!!! give_rose Мен Слав ще ме гримира, трябва ли да купувам лепило или той ще може да ми ги залепи с негово?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 20, 2013, 10:06:27 »

Благодаря ви, момичета!!! give_rose Мен Слав ще ме гримира, трябва ли да купувам лепило или той ще може да ми ги залепи с негово?
Слав всичко си има  smile Сигурно и косата ще ти прави той  good Много е добър и има много опит и може да си кажеш всичко как го искаш smile
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines